Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Don Kamillo 08 cze 2015, 20:22
Może to prozaicznie ale wkurza mnie walenie z całej siły drzwiami w moim samochodzie.

Ludzie nie doceniają wkładu pracy w to, żeby samochód ten wyglądał jak wygląda. Czyli bardzo dobrze. Strasznie to frustrujące ale niektórym ciężko to wytłumaczyć.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

Wkurza mnie:

przez damiantere 09 cze 2015, 08:20
Kiedy chce sobie zrobic jedzenie, ale nie da rady, bo rodzice i ich milion znajomych siedza w kuchni, ktora ma 6m2

Wkurza mnie:

przez take 10 cze 2015, 15:29
To, że mam pewne problemy psychiczne.
F21, F42.2, F84.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez ChrisMessina 10 cze 2015, 16:24
Dziwny ten świat jak cholera.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Wkurza mnie:

przez take 11 cze 2015, 06:39
To, że początek drugiej połowy czerwca 2015 w czerwcu zapowiada się w Polsce dość chłodno.

Wkurza mnie:

przez PannaNatalia 11 cze 2015, 12:24
Wkurzają mnie niektórzy ludzie.Zwłaszcza Ci,którzy wiedzą lepiej ode mnie co mi dolega(chociaż nie znają mnie,nic o mnie nie wiedzą)i mówią co mam robić.Tragedia. W ogóle jestem wkurzona dziś
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Wkurza mnie:

przez Don Kamillo 11 cze 2015, 12:45
Bezradność, bezsilność, niemożność zmiany swojej sytuacji na lepszą, w dodatku ja dalej tracę... :/

mam poczucie czegoś co nie przytrafi mi się chyba nigdy.. Dalej wierze że w końcu trafi mi z lekiem i w końcu coś się zmieni, bo przez tą depresje całe ciało mnie boli. paranoja.

odezwała się wczoraj do mnie koleżanka na której mi zależy.. a ja za chu.. nie mam siły ruszać się z domu, i to tymbardziej mnie dołuje, bo jestem załatwiony na amen. Szkoda, bo naprawdę warto..

Wkurza mnie:

przez Zebrec 11 cze 2015, 12:46
PannaNatalia, ja też nie lubię ludzi, którzy wszystko wiedzą najlepiej i staram się z takimi nie zadawać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez Difane 11 cze 2015, 15:17
To że ostatnio coraz częściej towarzyszy mi poczucie tęsknoty za czymś czego nie było. Tak jakby ominęło mnie coś w czym miałem uczestniczyć, ale nikt nie raczył mnie o tym poinformować. Nabieram coraz większego dystansu i tracę zaufanie do osób, którym myślałem że mogę ufać. Czasami mam ochotę pousuwać parę kontaktów i nigdy już więcej nie spotkać tych "kilku osób". Na razie udaję że wszystko jest w porządku ale nie jest. Prędzej czy później to musi się wyjaśnić albo złapię kogoś za kołnierz, przycisnę do ściany i zażądam uzyskania wszelkich interesujących mnie informacji. Zobaczymy. Niedługo znów ich spotkam, posłucham (podsłucham?) co nieco i poddam analizie to co usłyszałem. Przede mną nic się nie ukryje. Prędzej czy później sami się wygadają, bo nie kontrolują dzielenia się z otoczeniem swoimi wspomnieniami. Prawdopodobnie myślą że ich nie słucham, ale oni nic nie wiedzą. Prawdopodobnie traktują mnie jak znajomego drugiej kategorii. Ale na razie to wszystko jest takie prawdopodobne. Muszę mieć pewność. Muszę mieć gwarancję. Zwłaszcza że nie obwiniam za to wszystkich. Nie chcę aby tych kilka osób które naprawdę lubię oberwało za to, że ktoś odpowiedzialny za organizację tych spotkań po prostu mnie olał. Choć znakomicie zdaję sobie sprawę z tego kto to był. Nie wiem tylko czy ta osoba uległa pewnym sugestiom, czy może była to jej indywidualna decyzja. Krąg podejrzanych jest bardzo wąski. Mógłbym co prawda zarzucić coś również reszcie, ale obawiam się, że mogły tam paść pewne kłamstwa na mój temat. W najgorszym wypadku w ogóle o mnie nie wspomnieli. W najgorszym wypadku nikt nie zwrócił uwagi na to że mnie nie ma. Tego nie wiem. Prawda jest natomiast taka, że nie mogłem niczego odmówić, skoro nawet o tym nie wiedziałem.

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 11 cze 2015, 17:18
pogoda
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez kotek em 12 cze 2015, 20:48
Olewanie budy przez mojego siostrzeńca :evil:.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez take 12 cze 2015, 21:02
To, że mam jeszcze pewne "praktyczne" rzeczy na studiach do zrobienia.
F21, F42.2, F84.5

Wkurza mnie:

przez New-Tenuis 12 cze 2015, 21:31
To, że jestem zmęczona stresem...
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Wkurza mnie:

przez Arasha 13 cze 2015, 16:32
Że osoba stalkowana i stalker są traktowani na równi :great:

Jesteś człowieku śmieciem i nie masz prawa do obrony własnej :brawo: :brawo: :brawo:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg