Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Zebrec 23 maja 2015, 13:03
Steviear, też nie lubię nieznanych numerów. Może dzwonią z jakiejś firmy i chcą coś zaproponować.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 25 maja 2015, 19:42
Zrobiłam przegląd forumowych wątków z ostatnich tygodni na forum i dziwi/wkurza mnie pewna rzecz: czemu niektórzy lubią się chwalić swoim sk.....syństem?

Wkurza mnie:

przez jetodik 25 maja 2015, 19:44
zmęczona_wszystkim, myślę, że z prostej przyczyny, przebywali/przebywają w otoczeniu które punktuje takie coś.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 25 maja 2015, 20:08
A właśnie w tych konkretnych przypadkach chyba tak nie jest :bezradny:

Wkurza mnie:

przez SrebrnaSowa 26 maja 2015, 17:06
zajęte linie w kwiaciarniach interenetowych
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Wkurza mnie:

przez MalaMi1001 27 maja 2015, 13:03
To, że każdemu wydaje się, że jeśli mnie o coś poprosi to ja się z marszu zgodzę i to, że jeszcze nie do końca potrafię asertywnie odmawiać ;/

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 27 maja 2015, 14:59
zmęczona_wszystkim napisał(a):Zrobiłam przegląd forumowych wątków z ostatnich tygodni na forum i dziwi/wkurza mnie pewna rzecz: czemu niektórzy lubią się chwalić swoim sk.....syństem?

mozna link albo 2?
z ciekawości pytam :o nie żadna złośliwość :o
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez Zebrec 27 maja 2015, 16:41
To, że mam tendencję do okładania wielu spraw na później. Chciałbym to zmienić i robić wszystko na bieżąco. :evil:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 27 maja 2015, 20:22
Ferdynand k napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a):Zrobiłam przegląd forumowych wątków z ostatnich tygodni na forum i dziwi/wkurza mnie pewna rzecz: czemu niektórzy lubią się chwalić swoim sk.....syństem?

mozna link albo 2?

Chociażby wypowiedzi pewnego forumowego weterana o tym, jak chętnie zabijałby psy, i że dla niego nie ma różnicy między zabiciem psa a komara. kiedyś z lubością opisywał, jakby to włożył psu rozgrzany pogrzebacz do tyłka i jak chętnie wykonywałby zawód rakarza. Dla mnie zwykłe sk..... i patologia. Dla niego normalna rzecz. Dla mnie znęcanie się nad zwierzętami to zwykłe draństwo (aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć, że ktoś zwierząt nie lubi - ale nielubienie a znęcanie się to dwie różne sprawy).

Oprócz takich zachowań są jeszcze pomniejsze zachowania, nie sk...., ale zwykła zawiść i złośliwość: ludziki, którym się nie ułożyło w życiu (z płcią przeciwną i na gruncie towarzyskim) i teraz muszą w każdym poście uświadamiać wszystkim, że teraz to dopiero są szczęśliwi i kpią z ludzi będących lub chcących być w szczęśliwych związkach, bo przecież na pewno im się nie ułoży, więc niech się nie cieszą. Żałosne lansowanie się i zawiść.

Wkurza mnie:

przez mychmycha 27 maja 2015, 21:22
Wystarczyło że się trochę ochłodziło i już mi z nosa kapie grrrr >.<
mychmycha

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 27 maja 2015, 21:56
A tego to kojarzę faktycznie jak wielu tutaj przedstawia poglądy skrajne, z którymi się nie zgadzam- a krzywdzenie zwierząt bez powodu (obrona lub dla mięsa)jest niedopuszczalna - tylko wszyscy wiedzą że pieprzy głupoty
tylko mnie to nie rusza bardziej mnie wkurza jak ludzie pierniczą głupoty i mają jeszcze poklask
różnica między trollem a kimś kto rozpowszechnia skrajności- jak znasz moje wypowiedzi uważam zarówno prawicowe jak i lewicowe poglądy
za durnotę i krytykuję jak mi się zachce takich ludzi
co do tego lansu to mnie to nawet nie rusza
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 27 maja 2015, 21:59
zresztą już pisałem że lewicowe ideologie i religie np. katolicyzm są podobne i bez sensu
wyjątkowo też nie znoszę jak ktoś zamiast podać przykład gdy ze mną dyskutuje po prostu stwierdza "nie tak nie jest- to twoja nienawiść i spaczone spojrzenie na świat jest przyczyną że tak myślisz" a często ludzie tak odpowiadają
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez novymivo 27 maja 2015, 22:05
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Ferdynand k napisał(a):

mozna link albo 2?

Chociażby wypowiedzi pewnego forumowego weterana o tym, jak chętnie zabijałby psy, i że dla niego nie ma różnicy między zabiciem psa a komara. kiedyś z lubością opisywał, jakby to włożył psu rozgrzany pogrzebacz do tyłka i jak chętnie wykonywałby zawód rakarza. Dla mnie zwykłe sk..... i patologia. Dla niego normalna rzecz. Dla mnie znęcanie się nad zwierzętami to zwykłe draństwo (aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć, że ktoś zwierząt nie lubi - ale nielubienie a znęcanie się to dwie różne sprawy).

Oprócz takich zachowań są jeszcze pomniejsze zachowania, nie sk...., ale zwykła zawiść i złośliwość: ludziki, którym się nie ułożyło w życiu (z płcią przeciwną i na gruncie towarzyskim) i teraz muszą w każdym poście uświadamiać wszystkim, że teraz to dopiero są szczęśliwi i kpią z ludzi będących lub chcących być w szczęśliwych związkach, bo przecież na pewno im się nie ułoży, więc niech się nie cieszą. Żałosne lansowanie się i zawiść.

Wyluzuj, jeszcze zylka Tobie peknie :great:

Wkurza mnie:

przez zmęczona_wszystkim 27 maja 2015, 22:32
novymivo napisał(a):Wyluzuj, jeszcze zylka Tobie peknie :great:

Nie martw się moim zdrowiem. Ze mną w porządku. Raczej owym sfrustrowanym, pajacującym zawistnikom coś może popękać :D

Sortuj wg