Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kotek em 19 maja 2015, 19:18
Internet :evil:.
Obrazek

Wkurza mnie:

przez introvert 19 maja 2015, 19:19
Introwertyczka napisał(a):Mnie też kiedyś wysiadł dźwięk, po czym okazało się, że to wirus i trzeba było od nowa całe oprogramowanie instalować. To tak na pocieszenie. :)

Właśnie kombinuję, do tego panel sterowania nie chce mi się odtworzyć, jakiś demon siedzi w tym systemie.

Wkurza mnie:

przez Introwertyczka 19 maja 2015, 19:24
Może przeskanuj komputer, chociaż jak już są takie straty, to skanowanie może nic nie dać, ale zawsze dobrze byłoby spróbować. Jak nie wyjdzie, to tylko zmiana oprogramowania już chyba będzie wchodzić w grę. Tak to jest, jak się wchodzi na podejrzane strony, że później syfu z komputera nie można się pozbyć, dlatego ja teraz jestem trochę ostrożniejsza. :/
Introwertyczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez introvert 19 maja 2015, 19:30
Właściwie na żadne podejrzane strony nie wchodzę mam antywirusa, ale to mi się stało zaraz po aktualizacji oprogramowania.
Próbowałam przywrócić system do dzień przed, nic nie udało, uruchomianie także nic nie pomogło, wina systemu. Chyba postawię od nowa system : /
Albo jeszcze utworze na systemie nowe konto użytkownika, może pomoże.

Wkurza mnie:

przez Introwertyczka 19 maja 2015, 19:45
No wiesz, ja też miałam antywirusa, a system wtedy przeskanowałam chyba trzema antywirusami i nic. Czasami coś się przedostanie i zonk. A mówiąc o podejrzanych stronach, miałam na myśli również filmy z youtuba. Np. z filmików dla fetyszystów wstawianych przez portale można czasem coś złapać. :( Tak więc nie trzeba nawet specjalnie się starać, żeby jakieś cholerstwo przedostało się na komp. Teraz mam antymalware, bardziej kompleksowy, aczkolwiek też nie gwarantuje stuprocentowego bezpieczeństwa.
Introwertyczka

Wkurza mnie:

przez introvert 19 maja 2015, 19:50
Introwertyczka napisał(a):No wiesz, ja też miałam antywirusa, a system wtedy przeskanowałam chyba trzema antywirusami i nic. Czasami coś się przedostanie i zonk. A mówiąc o podejrzanych stronach, miałam na myśli również filmy z youtuba. Np. z filmików dla fetyszystów wstawianych przez portale można czasem coś złapać. :( Tak więc nie trzeba nawet specjalnie się starać, żeby jakieś cholerstwo przedostało się na komp. Teraz mam antymalware, bardziej kompleksowy, aczkolwiek też nie gwarantuje stuprocentowego bezpieczeństwa.

Właśnie z tymi programami tak jest. Nie gwarantują 100% bezpieczeństwa komputera. : (
No cóż idę kombinować dalej, może coś z tego wyjdzie. Ale problem sam się rozwiąże, bo czasami tak jest. Albo pomyślę i może coś wymyślę.

Wkurza mnie:

przez Masturbow 20 maja 2015, 18:58
wszystko mnie wkvrwia, czyli jak zwykle, ale jeszcze jeden dzień więcej żabiego napjerdolu z nieba i mi wydupi strzałke
Masturbow

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 20 maja 2015, 21:02
Że dziś nie było w Kiepskich Marioli i Joli.

Wkurza mnie:

przez dar 22 maja 2015, 01:30
Dziwne spotkania przedłużające niejasne sytuacje. Za długo to trwa :mhm:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez SrebrnaSowa 22 maja 2015, 12:20
niechęć i lenistwo
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Wkurza mnie:

przez Zebrec 22 maja 2015, 16:18
Wkurza mnie to, że przeważnie to co dobre i przyjemne jest niezdrowe.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez SrebrnaSowa 23 maja 2015, 06:27
Debile którzy mają się za lepszych od innych , którzy swoją żenującą głupotę uważają za rodzaj kreatywności z której muszą być dumni, a cały świat powinien to wychwalać i oczywiście brać przykład. Wkurzają mnie tacy idioci co to wpieprzają się do związku z całą tą swoją debilną teorią "młodość - wyszaleć się - nachlać /zajarać - i-uj-wie-co-jeszcze", szargając czyjeś nerwy ....
A wkurvia jeszcze bardziej ten pomniejszy debil który daje się takiemu ciulowi opętać i patrzy w niego jak w zaczarowany obrazek z Częstochowy, w poszukiwaniach cudu bądź postaci Samego Boga, który gromkim głosem ,oznajmi jak wielce jest rad z jego poczynań ....

!!!!!!!!!!
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Wkurza mnie:

przez take 23 maja 2015, 10:07
Stosunek członków rodziny do moich problemów! Mama i tata nazwali mnie "darmozjadem", potrafią też mówić gorsze rzeczy. Powiedziałbym, że to toksyczni rodzice.

Wkurza mnie:

przez Steviear 23 maja 2015, 11:35
dzwoni do mnie jakis nieznany numer. To powinno byc zabronione. Wkurza mnie to ze boje sie odebrac i mam w głowie czarne scenariusze ze cos sie stało..

Sortuj wg