Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 07 maja 2015, 23:42
Wkurza mnie, że zaspałam na zajęcia. Miałam wstać o 5, ale jak zadzwonił budzik, to z jakiegoś powodu mój mózg wmówił mi, że jest niedziela i w ogóle wtf, dlaczego budzik dzwoni w niedzielę o 5 rano?! :lol: Obudziłam się jakąś godzinę później. A jednak był czwartek i było już za późno, bo mieszkam na zadupiu. :x Normalni studenci mieszkający na miejscu spokojnie zdążyliby na zajęcia na 8, wstając o 6. :x Przez to wszystko mam jedną nadmiarową nieobecność, a to oznacza, że będę musiała pisać esej zaliczeniowy. Obrazek ZA JEDNĄ, GŁUPIĄ, NADMIAROWĄ NIEOBECNOŚĆ! Bo oczywiście nikt nie mógł mnie po prostu wpisać na listę, gdyż wykładowca liczy ludzi przy wychodzeniu z sali. Obrazek

I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem. Obrazek

No i że mrówki "włamały się" do domu i przechadzają się po salonie jak gdyby nigdy nic, obrzydlistwo. Obrazek

Wkurza mnie:

przez teamoteamo 08 maja 2015, 09:34
No i że mrówki "włamały się" do domu i przechadzają się po salonie jak gdyby nigdy nic, obrzydlistwo. Obrazek
"

:D
Ja mam na nie sposób. Ruską kredą je traktuje i wynoszą sie w inne miejsce :D
Ostatnio edytowano 09 maja 2015, 02:04 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: poprawiono cytowanie

Wkurza mnie:

przez teamoteamo 08 maja 2015, 09:47
SmutnaTęcza "I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem."

Co do burczącego brzucha to jedz płatki owsiane "Młyny Stoisław" na wodzie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Artemizja 08 maja 2015, 21:47
To, że odkąd przyszłam do pracy co chwilę jakas awaria :? Nosz jasny gwint :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez kazimierz61 09 maja 2015, 10:15
Cały czas jestem wkurzony na wszystko, a najwięcej na samego siebie, bo nie mogę sobie miejsca znaleźć i coś mnie od środka skręca, chaos w głowie i zawroty.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 09 maja 2015, 13:00
teamoteamo napisał(a):SmutnaTęcza "I nieco mniej (ale jednak) wkurzająca rzecz - prawie wszystkie moje spodnie są na mnie za małe. Myślałam, że wczoraj ocipieję, jak mi się zaczęły wżynać w ciało. Chciałam schudnąć 10kg, a tymczasem tyle przytyłam... W dodatku wiecznie burczy mi w brzuchu, nawet jak się najem."

Co do burczącego brzucha to jedz płatki owsiane "Młyny Stoisław" na wodzie.

Cały czas je jem, to pewnie przez nie jestem gruba, to cholerstwo wcale nie jest zdrowe. <propaganda.fit.psycholi> :-| Ale takie pyszne...

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 09 maja 2015, 19:25
chodzący za mna oni
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez Druid 09 maja 2015, 20:04
trochę wkurzyło, trochę rozbawiło
dwudziestominutowe opóźnienie pociągu, które na trasie Katowice-Zabrze zwiększyło się do godzinnego
Druid

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 10 maja 2015, 01:08
Ojciec znowu się schlał.

Wkurza mnie:

przez take 11 maja 2015, 13:27
To, że na studiach mam projekty do robienia (nie "wkurza" mnie to wprost, ale niestety są dla mnie ciekawsze rzeczy niż projekty :( )

Wkurza mnie:

przez Zebrec 11 maja 2015, 15:44
take napisał(a):To, że na studiach mam projekty do robienia (nie "wkurza" mnie to wprost, ale niestety są dla mnie ciekawsze rzeczy niż projekty :( )

Skąd ja to znam. :D
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez żabinka 11 maja 2015, 18:10
wkurza mnie że ciągle sobie wmawiam jaka jestem beznadziejna, zamiast powiedzieć sobie coś pozytywnego

Wkurza mnie:

przez autodestrukcja2 11 maja 2015, 18:24
żabinka napisał(a):wkurza mnie że ciągle sobie wmawiam jaka jestem beznadziejna, zamiast powiedzieć sobie coś pozytywnego

takie wmawianie sobie w sumie daje dużo zysków jakby nie patrzeć ; P jestes beznadziejna, nic nie mozesz wiec zrobic dobrze, nie jestes odpowiedzialna wowczas ; P
albo to nadinterpretacja

wlasnie, mnie wkurzają nadinterpretacje :evil:

Wkurza mnie:

przez take 12 maja 2015, 12:02
To, że w Ameryce Północnej osoby, które uważam za podobne do mnie, otrzymują "głupią" etykietkę "zaburzenia w uczeniu się niewerbalnym" (nonverbal learning disorder (disability), NLD, NVLD)), a nie "etykietkę", co ma większą wymowę i według mnie lepiej opisuje ich problem niż to "durne" "NLD" (jak zespół Aspergera, całościowe zaburzenie rozwoju, autyzm). Chcę skończyć z tą "durną" terminologią! Na szczęście w Polsce nazwali moje zaburzenia poprawnie(j).
F21, F42.2, F84.5

Sortuj wg