Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 16:10
blah!, nastaw się na to, że nawet prywatnie do endokrynologa możesz czekać koło miesiąca-dwóch. Sama 2 mce temu szukałam i dzwoniłam i terminy mają zabójcze. W końcu jednak udało mi się gdzieś wyżebrać wizytę po 3 dniach, ale ciężko.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 16:18
acherontia-styx, nie mam miesiąca/dwóch... :/. Jesus, ten kraj to serio patologia i dno dna.
Swoją drogą bardziej chodziło mi o fakt reklamowania się posiadania owej poradni, przy czym obecnośc danego specjalisty raz w miesiącu nie nazwałabym poradnią... :roll:
blah!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 16:31
blah!, jakbyś była z moich okolic to poleciłabym Ci poradnię gdzie przyjmują dość szybko. Chyba, że masz gdzieś koło siebie POL-med, tam powinni mieć endokrynologa i idzie wyżebrać szybko termin ;)

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 17:09
acherontia-styx, mam Polmed w Kato, jeżdżę tam do lekarza poz.. Chociaz o endogrynolog tam przyjmującej czytałam różne opinie a potrzebuję też osoby dobrej, która się zna na rzeczy, a nie jak poprzedni, u których byłam :/. Zresztą najbliższy termin, w którym tam przyjmuje, to 14 maj :/.
blah!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 18:09
blah!, kwestia z czym idziesz. Ja szukałam kogoś kto pracuje w Klinice Endokrynologii, ale albo nie mieli terminów, albo nie szło się dodzwonić. W końcu trafiłam do gościa, który jak się okazało pracuje w Klinice Endokrynologii, mimo, że mało znany, opinii o nim w internecie też prawie wcale nie ma, ale jestem zadowolona, z wynikami nie musiałam jeździć tylko podawałam telefonicznie i mi mówił co dalej.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 18:21
blah!, mam zbyt wysokie TSH (ale w wyniku laboratoryjnym jest w normie. Z tym że nie w normie mojego wieku, o czym żaden engokrynolog, u którego byłam mnie nie poinformował uznając, że przecież wynik jest w normie laboratoryjnej) i zbyt małą tarczycę. A jak ja widzę na stronie Polmed, że na jednego pacjenta przeznaczają 12minut wizyty, to dzięki...byłam już własnie u takiego gościa, który skasował 200PLN i po kilku minutach "wyrzucił" z gabinetu wciskając mi kit, że z moimi wynikami wszystko jest w porządku. Wiesz, jakoś generalnie w Kato mało jest lekarzy o tej specjalizacji ale nie wiem z jakiego Ty miasta jesteś więc może po prostu miałaś fart a ja tego szczęścia nie mam.
blah!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 18:26
blah!, endokrynologów ogólnie jest za mało ;) wszędzie.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 18:28
Dlatego ten kraj to dno dna i będzie już tylko gorzej ;)
blah!

Wkurza mnie:

przez bonsai 30 kwi 2015, 18:29
blah!, a czego oczekujesz od endokrynologa, chciałabyś się leczyć na niedoczynność czy jak?
bonsai

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 18:35
No ja ogólnie z gościa zadowolona jestem i z Pol-medu. Niby poradnia chorób tarczycy, a ja szłam z trzustką, ale zrobił wszystkie potrzebne badania i powiedział, że w razie pogorszenia weźmie mnie na oddział i tam zrobi badanie, którego ambulatoryjnie zrobić nie może, ale na szczęście na razie nie ma takiej potrzeby.

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 18:37
bonsai napisał(a):blah!, a czego oczekujesz od endokrynologa, chciałabyś się leczyć na niedoczynność czy jak?

no tak. Z wyników badań wynika, że mam problemy z niedoczynnością tarczycy.
blah!

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 30 kwi 2015, 18:38
blah!, a jakie masz to TSH?

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez bonsai 30 kwi 2015, 18:40
blah!, jeśli bardzo Ci na tym zależy, to powiedz, że masz obciążenia rodzinne, jesteś ospała, przemęczona, ciągle Ci zimno, skórę masz suchą. I już. ;) Rozumiem, że usg robiłaś skoro napisałaś o małej tarczycy. Przeciwciała oznaczałaś, hashimoto wykluczone?

Generalnie to lepiej nie zaczynać zabaw z tarczycą, jeśli nie ma wyraźnych wskazań, więc ja bym się zastanowił na Twoim miejscu.
bonsai

Wkurza mnie:

przez blah! 30 kwi 2015, 18:49
Bonsai, tak tez mowilam bo dokladnie tak mam ale nikt tego na powaznie nie wzial wiec coz...
Wiem, ze z tarczyca tak jest, ze gdy zacznie sie brac leki, to prawdopodobnie juz do konca zycia trzeba bedzie je brac ale ja potrzebuje szybkich efektow bo nie mam juz czasu na dluzsze czekanie.
blah!

Sortuj wg