Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez bonsai 28 mar 2015, 11:54
WinterTea, w serwisie zwykle aktualizują oprogramowanie, co wiąże się z utratą danych. Kartę pamięci wyjmuje się przed oddaniem telefonu. ;)

Wkurza mnie, że święta są już tak blisko. Znów trzeba będzie udawać radość i siedzieć z rodziną.
bonsai

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 12:01
bonsai, to wina durnego serwisu, zrobili coś o co ich nie prosiłam, bo zresetowali cały program, a ja chcialam tylko nową baterię. Nie popsuł mi się telefon, więc nie rozumiem jakim prawem gnoje to zrobili. Zresztą ten temat już jest zamknięty i nie potrzebuje Waszych komentarzy do tego. Jestem wkurwiona już z innego powodu, a ludzie tylko mnie drażnią. Każdemu bym przywaliła.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 mar 2015, 12:04
WinterTea, opanuj się :silence:
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez bonsai 28 mar 2015, 12:08
WinterTea, z chęcią umówię się na mały pojedynek! :angel:
bonsai

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 12:57
magnolia84, myślisz, że to takie proste? Jestem impulsywna do granic możliwości. Nigdy nie będę opanowana. Nikt Ci nie karze mnie komentować, ani zwracać uwagi na moje wpisy.
bonsai, zapraszam :)
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 mar 2015, 13:00
WinterTea, nic Ci nie zrobiłam, a Ty się do mnie rzucasz. Hamuj emocje proszę
magnolia84

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 13:15
magnolia84, skoro nic Ci nie zrobiłam, to czym się przejmujesz? Jak widać to ja mam problem, bo lubię atakować innych- czy to w necie, czy na żywo. Gdybym mogła każdemu bym przywaliła w ryj, bo przecież jestem zła i niedobra. Tyle ode mnie w tym temacie.
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 mar 2015, 13:21
WinterTea, w dodatku czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :? Napisałam, że to JA nic Ci nie zrobiłam, a Ty się do mnie rzucasz. Też mam problemy z negatywnymi emocjami, ale staram się nad nimi panować, bo inaczej dawno miałabym tu perm bana, a w realu niejedną sprawę sądową. EOT
magnolia84

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 13:33
magnolia84, wow, jedna pomyłka i od razu nie potrafię czytać ze zrozumieniem. No, no, no... ale nowości się o sobie dowiaduję. Każdy może się pomylić.
To dobrze, staraj się panować, ale niepotrzebnie sie przejęłaś tym co napisalam. Burzysz sie, jakbym co najmniej Cie zbluzgała.
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 mar 2015, 13:37
WinterTea, może poczytaj od początku kto się tu burzy. Ja Cię jedynie proszę o pohamowanie zbędnych emocji jakbyś jeszcze tego nie zauważyła.
magnolia84

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 13:57
magnolia84, dla kogo zbędne, dla tego zbędne. Moje emocje będę wyrażała, kiedy tylko uznam, że mi to potrzebne.
Nie chce mi się już zaśmiecać tego tematu. Jak coś jeszcze chcesz mi uświadomić, to zapraszam na pw. Nie wiem jednak, czy jest sens.
(John Lennon)

Wkurza mnie:

przez Marcin2013 28 mar 2015, 13:58
Bedzie tu spokuj :-)

-- 28 mar 2015, o 13:58 --

Amen

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 mar 2015, 14:01
WinterTea, rozmowa z kimś, kto ma problem z agresją, to jak rozmowa z anorektykiem na temat zbilansowanej diety - rzeczywiście bez sensu
magnolia84

Wkurza mnie:

przez WinterTea 28 mar 2015, 14:09
magnolia84, umiem wyrazić agresję poprzez słowa. Nie muszę od razu walić po mordach, ani nie przyjmować zadnych argumentów, ale już z góry jakoś Cię nienawidzę i mam nadzieję, że nie zetknę się już z Tobą na forum.
Ostatnio edytowano 28 mar 2015, 14:10 przez WinterTea, łącznie edytowano 1 raz
(John Lennon)

Sortuj wg