Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez jasaw 16 mar 2015, 23:29
siostrawiatru, mnie ratują relaksacje-one uczą cierpliwości, wytrzymałości...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Zebrec 17 mar 2015, 00:58
siostrawiatru napisał(a):Cholerne, niekończące się kolejki do kasy i zawsze kiedy jestem już blisko to kończy się papier w drukarce, albo jest jakiś zwrot!! :evil: Mam ochotę pieprznąć tymi zakupami i wyjść.

Ja mam podobnie. ;) Często stoję w kolejce kilkanaście minut i jak już się doczekam, to dopiero wtedy otwierają inną kasę. :evil:

P.S: Miło Cię widzieć na forum!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez Arasha 17 mar 2015, 01:42
Że wartościowe jednostki po jakimś czasie rezygnują z uczestnictwa w życiu forum i kasują swoje konta ( dobrze, że zostaje przynajmniej kontakt mailowy ) :?
W sumie także osoby, które założą konto i po dwóch dnia proszą o jego likwidację, bo im się odwidziało :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Midori 17 mar 2015, 12:50
1) ... że wstałam za późno, żeby iść na wcześniejszy autobus.
2) ... rodzina, która obwinia mnie o wszystkie domowe "plagi": psucie się sprzętów itd. itp.
Midori

Wkurza mnie:

przez Lethality 17 mar 2015, 14:16
Midori napisał(a):2) ... rodzina, która obwinia mnie o wszystkie domowe "plagi": psucie się sprzętów itd. itp.

Haha znam to. Szukają kozła ofiarnego, bo sami nie potrafią się przyznać do winy. Prymitywy.

Ciekawa jest teoria wywodząca się z psychologii ewolucyjnej, która tłumaczy to zjawisko. Wg niej kiedyś ludzkie grupy w momencie ataku przez drapieżników poświęcały najsłabszą osobę, aby przeżyć. Taki mechanizm obronny.

Wkurza mnie:

przez magnolia84 17 mar 2015, 14:19
Midori napisał(a):2) ... rodzina, która obwinia mnie o wszystkie domowe "plagi": psucie się sprzętów itd. itp.

jakieś przesądy z epoki kamienia łupanego :roll:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez RunForrest 17 mar 2015, 14:26
Bateria w telefonie :mrgreen:
RunForrest

Wkurza mnie:

przez blah! 17 mar 2015, 14:50
To ze psiur chce wyjsc na dwor a ja nie moge :/.
blah!

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 17 mar 2015, 17:34
Piep&^%$@$@ kurw@#$#@ strona z butami mi nie działa kur%$### i chu&^$$$%^ !!!

Wkurza mnie:

przez Zebrec 17 mar 2015, 20:12
Nawet nie wkurza, ale bardziej martwi mnie to, że mój tata słabo się czuje. :evil:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez kazimierz61 17 mar 2015, 21:17
Ta cala moja sytuacja, choroba z której nie mogę wyjść, ręta, praca na pół etatu, a teraz już miesiąc na chorobowym, cały czas w niepewnośći, ale z drugiej strony jak popatrzę to w ciągu tych 3 lat od ostatniego wyjścia ze szpitala to dużo udalo mi się osiągnąć. Przeszedłem terapię odwykową od akoholu i nie piję, rzucilem palenie no i ciągle leczę ChAD bez przerwy, może z różnym skutkiem ale się staram.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Wkurza mnie:

przez veronique 17 mar 2015, 22:43
A mnie wkurza powrót faceta mojej siostry do naszego domu! Mam mu tyle do nawrzucania, a on przyjechał z prezentami i ona jest taka szczęśliwa... jak ja mam mu zrobić awanturę w takiej sytuacji, no jak?!

Wkurza mnie:

przez Aranjani 18 mar 2015, 01:18
Obłuda i nieszczerośc. Wyrachowanie pewnych osób. kurfa... nienawidze fałszywych ludzi.... chyba czas sie pozegnac z forum
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Wolfx 18 mar 2015, 01:40
Aranjani napisał(a):Obłuda i nieszczerośc. Wyrachowanie pewnych osób. kurfa... nienawidze fałszywych ludzi.... chyba czas sie pozegnac z forum

Tez się tu nieraz przejechałem :-)
Wolfx

Sortuj wg