Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez magnolia84 27 lut 2015, 14:23
Argish, dobry szampon apteczny np. La Roche Posay (chociaż trzeba wypróbowywać samemu różne i trafić na swój),co prawda drogi ale skuteczny. Możesz sobie kupić puder unoszący włosy Tafta zielony. Jest mega!
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Argish 27 lut 2015, 14:26
magnolia84, o dzięki spróbuje :D Jak dotąd to nic nie pomaga, a jak już są jakieś efekty to na 2 - 3 godziny :twisted:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez magnolia84 27 lut 2015, 14:26
abstrakcyjna, byłam. Miałam robione badania. Dostałam różne tabletki, toniki, ampułki, szampon. Skuteczność 50% .
A Ty też pamiętaj, że masz odwiedzić lekarza! :smile: :time:
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Argish 27 lut 2015, 14:26
abstrakcyjna, ok :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 27 lut 2015, 14:29
magnolia84, Próbuj dalej, szkoda włosów. Wiadomo, że łatwym sposobem byłoby wyeliminowanie czynnika stresogennego, ale nie zawsze się da. Może poszukaj innego dermatologa.
Pamiętasz. :hide: Ja też pamiętam o tym, gdzieś tam z tyłu jest ta myśl. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez magnolia84 27 lut 2015, 14:40
Argish, Fructisy, Loreale, Dove, itp. w moim przypadku były nieskuteczne. Dopiero takie typowo apteczne z droższych i ziołowe z tańszych ale też apteczne zaczęły działać. Jak używasz odżywki to najlepiej w sprayu i tylko na końcówki. Dobrze jest też lekko przytapirować i spryskać lakierem od nasady i wtedy nie będą się tak szybko przetłuszczały, bo lakier wysusza. Jednak dla mnie najlepszy jest właśnie puder unoszący włosy z Tafta w zielonym opakowaniu. Sypiesz odrobinę w kilka miejsc u nasady włosów, masujesz palcami i masz efekt :D Mam gęste i co za tym idzie ciężkie włosy więc wiadomo, że klapną, a ten puder to szybki i trwały efekt, no i włosy nie tak się przetłuszczają
abstrakcyjna, ;)

i wkurza mnie jeszcze uczulenie na dłoniach <znowu :time: >
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Lord Kapucyn 27 lut 2015, 14:47
Że muszę zmarnować 4 godziny życia na coś czego nie chcę, a muszę.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Wkurza mnie:

przez Argish 27 lut 2015, 14:48
magnolia84, to faktycznie ten puder może być najlepszy. Ja mam teraz tego nowego fructisa w ciemno różowym opakowaniu i jest to jeden z lepszych jakie miałam :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 27 lut 2015, 14:51
i wkurza mnie jeszcze uczulenie na dłoniach <znowu :time: >

Ja mam jakieś dziwne uczulenie na powiekach. :roll: Kremik, który mi zaleciła dermatolog kosztował 50zł, a niezbyt działa. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez magnolia84 27 lut 2015, 14:56
abstrakcyjna, ja mam dwa typy - pomidory, których mi się co jakiś czas zachciewa o tej porze i basen :bezradny: Na pomidory nigdy dotąd nie byłam uczulona, ale kto wie, w końcu naturalnie nie rosną :pirate: no i ten basen, na który od nie tak dawna zaczęłam chodzić i w tym samym czasie pojawiło się to uczulenie, więc sama już nie wiem. Biorę Claritine i przechodzi :roll:
Jak nie urok to sraczka :silence:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 27 lut 2015, 15:00
magnolia84, Współczuję, uwielbiam pomidory. :D Ja mam chyba z kolei coś alergicznego, ale nie wiem do końca.
Bez kitu zawsze coś. ;)

Wkurza mnie:

przez Argish 27 lut 2015, 21:06
że prawie cały dzień przespałam :evil:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez barbieturan 27 lut 2015, 21:27
nędzne położenie własne mnie delikatnie mowiac wkurza jak i wszystko co związane ze mna
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez magnolia84 28 lut 2015, 12:20
pierd.olona rosyjska machina, która zabija opozycjonistów. Wczoraj zastrzelono Borysa Niemcowa, w centrum Moskwy, gdy spacerował z kobietą w pobliżu Kremla :cry: :evil:
magnolia84

Sortuj wg