Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 25 lut 2015, 20:45
Zebrec napisał(a):To, że w mojej szkole nie wprowadzili jeszcze elektronicznych indeksów i trzeba marnować czas na zbieranie wpisów.

Współczuję. Ja jestem pierwszym rocznikiem na mojej uczelni z indeksami elektronicznymi i faktycznie jest to bardzo wygodne.

A mnie wkurzają moje trzęsące się ręce, jakbym coś ćpała. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez SelinaKyle 26 lut 2015, 01:56
Jest czego zazdrościć :) ja się nie załapałam.

Wkurza mnie:

przez Zebrec 26 lut 2015, 02:32
abstrakcyjna, fajna opcja z tymi elektronicznymi indeksami. Swoją drogą mi też się ręce trzęsą od kiedy pamiętam. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 26 lut 2015, 20:40
Gdy informacji o czymś nie można znaleźć nawet na anglojęzycznych stronach internetowych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 26 lut 2015, 21:05
Zebrec, Ciekawe od czego. Czasami mniej mi się trzęsą, a czasami bardziej. Nie wiem od czego to zależy, ale niekiedy jest to bardzo irytujące. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez żabinka 26 lut 2015, 21:17
abstrakcyjna napisał(a):Ciekawe od czego. Czasami mniej mi się trzęsą, a czasami bardziej. Nie wiem od czego to zależy, ale niekiedy jest to bardzo irytujące.

Mam ten sam problem, mi ręce się trzęsą do tego stopnia, że nie mogę się czasmi podpisać i unieśc kubka z herbatą. Słyszałam że ręcę sie trzesą z powodu braku magnezu, podobno też kawa wypłukuje magnez z organizmu, może za dużo kawy, albo na tle nerwowym

Wkurza mnie:

przez barbieturan 26 lut 2015, 21:22
wprwia mnie ze wszystkie moje odchyły maja związek z dzieciństwem
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 26 lut 2015, 21:23
żabinka, Magnez faktycznie może na to wpływać. Ale ja przyjmuję magnez z B6 codziennie, bo muszę ze względu na wadę serca. Na tle nerwowym bardzo możliwe. Pewnie przyczyn może być dużo...

Wkurza mnie:

przez żabinka 26 lut 2015, 21:38
abstrakcyjna napisał(a):żabinka, Magnez faktycznie może na to wpływać. Ale ja przyjmuję magnez z B6 codziennie, bo muszę ze względu na wadę serca. Na tle nerwowym bardzo możliwe. Pewnie przyczyn może być dużo...

Ja powiedziałam m.in o tym swojemu psychiatrze, to mi przepisał leki, które miały spowodować zaprzestanie drżenia rąk, i pomogło ale tylko na jakiś czas, znowu to powróciło ze zdwojoną siłą. Przez to czuję się głupio wśród ludzi, dziwnie na mnie patrzą jak na alkoholiczkę.

Wkurza mnie:

przez barbieturan 26 lut 2015, 21:41
i wkurvia mnie a bardziej smuci, ze czuje sie olewana tu
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez hobbyturysta 26 lut 2015, 21:42
barbieturan, ja zwracam uwage na wszystkich uzytkownikow :nono: i wcale cie nie olewam barbi !
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wkurza mnie:

przez barbieturan 26 lut 2015, 21:44
wiem hobbi wiem że ty nie

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 26 lut 2015, 21:45
barbieturan, ja też Cię zauważyłem! :great:
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez barbieturan 26 lut 2015, 21:49
od razu mi lepiej na duchu!

Sortuj wg