Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez Goldielocks 29 cze 2010, 16:06
Wkurza mnie ludzka - "pogoń za pieniądzem".
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez brokenwing 29 cze 2010, 17:56
wkurza mnie hamskie zachowanie LINKI

..a ja niii mam linek ,które mnie wkurzają
brokenwing

przez frytka 29 cze 2010, 20:11
a mnie wieżowiec wkurza
Anioły są wśród Nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 29 cze 2010, 23:32
dzisiaj wszystko mnie wkurza :evil:

przez k_o82 30 cze 2010, 16:25
3y osoby w nowym miejscu pracy... nie wiem jak długo tam wytrzymam ale to może źle się skończyć...
k_o82

przez Natascha 30 cze 2010, 17:36
Że kiedy robi się ciepło uaktywniają się wszelkiej maści robale. :?
Natascha

przez Alienated 30 cze 2010, 18:14
Wkurzają mnie odgłosy dochodzące spoza otwartego okna w upalny letni dzień! Przejeżdżające co pewien czas karetki na sygnale, wszelkiego rodzaju ciężki sprzęt przetaczający się ulicą, wrzaski dzieciaków i ich matek usiłujących przywołać je do porządku, przelatujące samoloty, motolotnie i tego typu pierdoły a nawet pociągi, które zazwyczaj pozytywnie mi się kojarzą... Wkurza mnie, kiedy znów jestem mokry choć niecałą godzinę wcześniej wyszedłem spod prysznica... I jeszcze perspektywa weekendu spędzonego w samotności pomimo spodziewanego towarzystwa kilkorga znajomych :(
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Natascha 30 cze 2010, 18:51
Alienated, ja mam odwrotnie. Wprost nie cierpię martwej ciszy. Dlatego lubię takie odgłosy, działają na mnie kojąco.
Za to wkurza mnie, że nie mogę otworzy okna na oścież- w pełnym słońcu bo mam gdzieś obok okna gniazdo dzikich pszczół :evil:
Natascha

przez Alienated 30 cze 2010, 19:52
:?: :?: :?: Byłbym skłonny przypuszczać, że większość ludzi będzie raczej odbierała wszystko co opisałem powyżej w sposób taki jak ja to odbieram. Czyli jako co najmniej irytujące ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Natascha 30 cze 2010, 20:10
Nie wiem jak inni, ja mam PTSD i przeszkadzają mi tylko dźwięki przypominające uraz(agresywne, chamskie wrzaski facetów :evil: ) Poza tym chyba absolutnie nic. Sąsiad może mi walić lub wiercić w ścianę okrągłą dobę a ja tego nawet nie zauważam.
Nie znoszę grobowej ciszy, dlatego ciągle coś u mnie gra. To chyba również pozostałość po urazie- jak byłam prześladowana przez typów z osiedla, włączałam telewizor lub muzykę żeby ich nie słyszeć. Lubie wszelkie dźwięki świadczące o normalnym rytmie życia.
Aha, nie przepadam za odgłosem wydawanym przez dzwon kościelny- kojarzy mi się z pogrzebem.
Natascha

przez Krzysiek1234 30 cze 2010, 22:53
Wkur.wiają mnie ludzie i to niesamowicie. Kur.wa, nienawidzę ich.

przez Sean1 30 cze 2010, 22:57
Podpisuję się pod powyższym postem...

przez brokenwing 01 lip 2010, 01:45
Krzysiek1234 napisał(a):Wkur.wiają mnie ludzie i to niesamowicie. Kur.wa, nienawidzę ich.

Kiedyś i ja bym się podpisał ,teraz już wiem nie ich lecz siebie nienawidzę....było mi jednak wstyd przyznać się do tego sobie samemu .
..a wkurza mnie ..hmmm moja własna, pokręcona, percepcja otoczenia
brokenwing

przez Natascha 01 lip 2010, 15:09
Wkurzają mnie psie gówna na środku chodnika! :evil:
Nie tak dawno miałam starego psa z demencją. Kiedy mu się myliło i robił na chodnik- sprzątałam po nim- zawsze! Nosiłam na wszelki wypadek foliówkę i ręczniki papierowe przy sobie...nie rozumiem, jak inni mogą zostawiać taki syf po swoich psach! :evil:
Natascha

Sortuj wg