Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 21 lut 2015, 23:44
magnolia84, Rzadko używam jakiś maści czy tabletek na plecy, bo nie pomagają. Może wezmę od niej skierowanie (o ile mi da), ale i tak marne szanse na poprawę. Dadzą mi 10 zabiegów na rehabilitację, a to jest nic. :(
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 21 lut 2015, 23:44
abstrakcyjna, ale masz jakieś zmiany zwyrodnieniowe czy "tylko" złą postawę? Kiedyś był taki dobry lek na rozluźnienie mięśni szkieletowych (tetrazepam - Myolastan), ale go wycofali niestety. Maści bez recepty są takie średnie, jak wszystko bez recepty (czyżby to były końskie maści rozgrzewające? ;)). Ja bym powiedział lekarzowi, że mam codzienne bóle kręgosłupa, przecież to musi być bardzo wycieńczające.
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 21 lut 2015, 23:45
Argish, Ja mam cały czas takie bóle.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Argish 21 lut 2015, 23:46
i_am_a_legend, ja kiedyś dostałam od lekarza tabletki przeciwbólowe i rozluźniające mięsnie właśnie jak się za bardzo "przedźwigałam" w pracy. Nawet pomagało troche.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez magnolia84 21 lut 2015, 23:47
i_am_a_legend, jest nadal ten lek, ale nie radziłabym go brać tak młodej i aktywnej osobie...
[/b]abstrakcyjna[/b], idź do innego lekarza. Przecież nie musi to być rodzinny. Jak się skończą zabiegi, to idziesz po kolejne. Dobry lekarz będzie wiedział, że musi być kontynuacja
Ostatnio edytowano 21 lut 2015, 23:47 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Argish 21 lut 2015, 23:47
abstrakcyjna, ja też tylko raz mniej, a raz bardziej. Szczególnie, gdy na przykład przeciąże plecy sprzątaniem w pół schylonej pozycji (np odkurzanie), a potem sie położe i gdy chce wstać z łóżka to masakra.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 21 lut 2015, 23:47
i_am_a_legend, Nie wiem do końca co mam, bo nie zostałam nigdy zbadana. Kiedyś mi powiedziano, ze mam skoliozę, asymetrię łopatek i nadmierną kifozę piersiową. Potem podejrzenie choroby Scheuermanna i właściwie to tyle. Olałam to wtedy trochę, ale od około 1,5 roku nie mam dnia bez bólu. Chyba wezmę skierowanie.
A maści to nic szczególnego, żadnej ulgi, tylko plecy się mi po nich kleiły. ;)

-- 21 lut 2015, 22:49 --

magnolia84, Poszukam pomocy, bo powoli już wysiadam z tym...
Argish, Ja nie mogę wysiedzieć kilku godzin na wykładzie. Strasznie się garbię, przypominam sobie to się prostuję. Bolą jak cholera. Kręcę się co chwilę. Porażka.

Wkurza mnie:

przez Argish 21 lut 2015, 23:51
abstrakcyjna, to mam identycznie. Przy biurku też długo nie posiedzę, w aucie po dłużej jeździe też muszę się dopiero "rozchodzić" żeby było ok. Co za cholerstwo.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 21 lut 2015, 23:51
Ja wszystkich leków czy maści też nie mogę używam, bo choruję na serce. To samo ma się z ćwiczeniami. Od około 4-5 lat nie ćwiczę w ogóle. Mogłabym jedynie pływać, ale mam problemy skórne. Ale to inna bajka. Szkoda gadać...

-- 21 lut 2015, 22:52 --

Argish, A ile masz lat? I robisz/ robiłaś coś z tym?

Wkurza mnie:

przez Argish 21 lut 2015, 23:56
abstrakcyjna, 25. Na razie nic nie robię bo wiesz jak to jest się doprosić u lekarza o coś. Zrobię może w pierwszej kolejności rtg prywatnie bo to nie drogie jest. U mnie głownym powodem jest fizyczna praca. Dźwigam czasem po 40 - 60kg na osobę i po takim intensywnym dniu daje w pióra kręgosłup, ale znowu jak za dużo siedze albo leżę to też zaczyna boleć :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 21 lut 2015, 23:59
Argish, Przerąbane. Nic dziwnego, ze Cię bolą plecy jak tyle dźwigasz. :roll:

Wkurza mnie:

przez Argish 22 lut 2015, 00:00
abstrakcyjna, dokładnie. :?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez Midori 22 lut 2015, 00:02
Dzisiaj akurat wkurza mnie mnóstwo rzeczy. Najprościej więc będzie napisać: wszystko. :evil:
Midori

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 22 lut 2015, 00:04
magnolia84 napisał(a):i_am_a_legend, jest nadal ten lek, ale nie radziłabym go brać tak młodej i aktywnej osobie...

Jesteś pewna, że on jest dostępny?

Myolastan brała kiedyś bliska mi osoba, miała wówczas 25 lat i bardzo dobrze na nią działał. Problemów z odstawieniem nie było, a i późniejsze bóle jakieś bardziej znośne się wydawały.

abstrakcyjna, bo do lekarzy to trzeba podejść sposobem, wiesz... ;) Najlepiej przyjść złamanym w pół, powiedzieć, że ledwo się żyje, w dodatku ma się jakieś obciążenia rodzinne (mama, babcia itp.) i że ów lekarz jest Twoją jedyną nadzieją. Wówczas lekarz poczuje się lepiej i spojrzy na Ciebie przychylnym wzrokiem. A jak przyjdziesz z gotową diagnozą, to będzie chciał Ci udowodnić, że na pewno tego nie masz. ;)
i_am_a_legend

Sortuj wg