Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Midori 17 lut 2015, 12:52
Wkurza mnie, że jutro muszę jechać na uczelnię na campus, którego położenia absolutnie nie znam, specjalnie po wpis do indeksu.

-- 17 lut 2015, 12:04 --

I że jest tak cholernie zimno.
Midori

Wkurza mnie:

przez mark123 17 lut 2015, 14:23
Brak integracji osobowości z niektórymi częściami mojego organizmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 17 lut 2015, 18:15
że czas tak powoli płynie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez huśtawka 17 lut 2015, 19:12
Że męczą mnie ambiwalentne uczucia.
Że chcę mi się seksu a nie mam z kim :bezradny:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez Steviear 17 lut 2015, 20:55
Bład jednej osoby przez którą nie mam jak pracować :/

Wkurza mnie:

przez Uciekinier 17 lut 2015, 21:03
Praca.. w każdej źle się czuję i potem przekładam to na życie.. nie potrafię pracować i być szczęśliwym jednocześnie.. nie mam pomysłu na siebie
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Wkurza mnie:

przez Artemizja 17 lut 2015, 22:31
magnolia84 napisał(a):Artemizja, ale ja naprawdę to lubię. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Na recepcji nie zawsze jest kolorowo, ale mimo wszystko jakoś zawsze potrafiłam sobie z tym poradzić. To ciekawa praca. Jak się ogarnę, to uderzam w to miejsce.

-- 16 lut 2015, 21:48 --

Ratownictwo też mi się bardzo podoba. Miałam kiedyś nawet na to zdawać, ale nie umiem pływać plus moja fobia :pirate:
Ja nie znoszę. Denerwuje mnie postawa gości. Nie jeden fruwałby na wysokości lamperii gdyby spotkał mnie na gruncie prywatnym. A tutaj nie mogę nic powiedzieć i muszę być miła. To nie leży w mojej naturze, bo lubię mówić, co myślę i jeśli do kogoś odczuwam niechęć, to ten ktoś o tym wie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez magnolia84 17 lut 2015, 22:53
Artemizja, też jestem taką osobą, ale tak naprawdę w żadnej pracy, która wymaga kontaktu z ludźmi nie możesz mówić czego chcesz. Praktycznie każda praca nas w tym ogranicza. Poza tym uważam, że wcale nie musisz być sztucznie miła, wystarczy kiedy będziesz stanowcza i w odpowiedni sposób pokażesz gościowi, że nie dasz sobie wejść na głowę. To jest właśnie sztuka w tym wszystkim i duże wyzwanie.
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Artemizja 17 lut 2015, 23:08
magnolia84, przed chwilą gość próbował załatwić mi się w korytarzu, bo był za bardzo napity, żeby odróżnić doniczkowego kwiatka od ubikacji. Nie ma znaczenia, że to hotel wysokiej klasy. Tam, gdzie są ludzie są paskudne zachowania. Fakt, to duże wyzwanie, ale polegające na tym, żeby nie zdzielić kogoś patelnią przez łeb :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Davin 17 lut 2015, 23:10
Artemizja, trzeba było mu zdzielić. :mrgreen:
Davin

Wkurza mnie:

przez magnolia84 17 lut 2015, 23:11
Artemizja, skąd ja to znam :lol: Powiedz Panu, że ma małego, to szybko czmychnie :P
Podczas nocek, upici Panowie bez majtek zbiegali schodami na recepcję i siadywali na sofie na przeciwko :hide: Ech, jak ja tęsknię za tymi czasami :105:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Argish 17 lut 2015, 23:18
Wszystko :evil:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez Artemizja 17 lut 2015, 23:19
Davin, wierz mi, że bym chciała :mrgreen:
magnolia84, też tego doświadczyłam, ale nie tęsknię. Nie trawię takich zachowań. Brak mi cierpliwości i wyrozumiałości. Nie toleruję chamstwa i bezczelności. To nie jest praca dla mnie. Potrafię organizować pracę, kierować ludźmi, organizować ludziom pracę, rozwiązywać formalne problemy, postawić się na miejscu drugiej strony, doradzić, nakierować, ale jak mam do czynienia z chamstwem, to z miejsca się we mnie gotuje. Wolałabym zarządzać fabryką guzików niż użerać się gośćmi, którzy myślą, że płacąc za obsługę zapłacili też za ludzi i to w dosłownym znaczeniu.

Administrator

Wkurza mnie:

przez Davin 17 lut 2015, 23:20
Artemizja, nawalony to trzeba było lać. :mrgreen:
Davin

Sortuj wg