Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 13:42
magnolia84, tak, naznaczeni jesteśmy własnymi doświadczeniami i to trochę determinuje postrzeganie świata. Ja mam w sumie pretensje głównie do siebie, bo przecież nikt mi niczego nie kazał. Sam prowadziłem się na manowce, nakręcany pożądaniem i iluzorycznym uczuciem. A prawdziwe wartości, o nieco mniejszym udziale całej tej damsko-męskiej chemii, odrzucałem. No i teraz pozostało już tylko być zgryźliwym tetrykiem. :smile:
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 lut 2015, 13:45
i_am_a_legend, cieszę się, że się ze mną zgadzasz i zrozumiałeś moją wypowiedź :D
magnolia84

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 13:54
magnolia84, ja Cię zawsze rozumiem, tylko rzadko się odzywam, bo Ty krzyczysz na mężczyzn i taka ostra jesteś! ;>
i_am_a_legend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 lut 2015, 13:58
jaaaaaa? ostra??????? :shock: Chyba pomyliłeś mnie z kimś innym :D Kiedy ostatnio krzyczałam na jakiegoś? I kiedy tu w ogóle ostatnio na kogoś krzyczałam?
magnolia84

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 14:00
Nie, ja mam znakomitą pamięć! Przecież masz cięte riposty, nie oszukujmy się. ;) No ale to dobrze, najgorzej, gdy ktoś jest kompletnie bezjajeczny... :smile:
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 lut 2015, 14:05
i_am_a_legend napisał(a):Przecież masz cięte riposty, nie oszukujmy się. ;)

Macieywwa i Jolantka ostatnio napisali podobnie. Ludzie, Wy chyba sobie ze mnie jaja robicie :shock: Nie opanowałam sztuki ciętego ripostingu! Po prostu piszę co myślę, a że nie zawsze są to ulizane myśli, to nie sądzę, że można je nazwać ciętą ripostą. :roll:
Ostatnio edytowano 04 lut 2015, 14:08 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 14:08
magnolia84 napisał(a):
Macieywwa i Jolantka ostatnio napisali podobnie. Ludzie, Wy chyba sobie ze mnie jaja robicie :shock: Nie opanowałam sztuki ciętego ripostingu!

Nie znam ludzi! Natomiast zdecydowanie jest coś na rzeczy, bo np. ja - jako istota wrażliwa - wolę Cię omijać. :D

(mam dziś dobry humor, więc potraktujmy te wynurzenia z, pożądanym dla tego forum, dystansem)
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez hobbyturysta 04 lut 2015, 14:09
wkurza mnie ze nikt nie rozumie ze cudna magnolka nie opanowała sztuki ciętego ripostingu :roll:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 lut 2015, 14:12
i_am_a_legend, zaczynam dochodzić do smutnego wniosku - to jedna z moich masek, ale zupełnie niezamierzona :-| Jeżeli ktoś się tym nie zrazi i pójdzie dalej, to przekona się, że jestem zupełnie inną osobą. Po co ja o tym piszę ... ? :pirate: :roll: To może zostać wykorzystane przeciwko mnie :evil:
Kolejna rzecz do przepracowania na terapii. Muszę chyba zacząć robić listę :roll:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Argish 04 lut 2015, 14:21
Ja też często pisze szczerze i prosto z mostu co myślę i jest to uważane za chamstwo przez niektórych.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 14:22
magnolia84, spokojnie, to tylko żarty są. :) W internecie można się zarówno bardzo szybko zrazić do kogoś, jak i w tym kimś zauroczyć. Dlatego jest to dość kiepska forma nawiązywania kontaktów, moim zdaniem.
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez hobbyturysta 04 lut 2015, 14:23
wkurza mnie ze niektorzy szczere wypowiedzi cudnej argish uwazaja za chamstwo :roll:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 04 lut 2015, 14:27
Wkurza mnie, że tyle rzeczy Cię wkurza, hobbyturysta. Zapytałbyś lepiej, czy Argish dostała już tusz do rzęs, to jest niebagatelna kwestia!
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez Argish 04 lut 2015, 14:27
hobbyturysta, czego wywijasz oczami :nono:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg