Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 05:55
głupia nie jesteś, a tchórzostwo wynika z grubszej sprawy, skończyłabyś się samobiczować wiecznie, tylko zadbała o siebie bardziej, jak się inaczej nie da, to lekowo, no
lojantka

Wkurza mnie:

przez Artemizja 02 lut 2015, 06:04
Rozwalony przez pracę na zmiany cykl snu :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez symetria:/ 02 lut 2015, 06:13
lojantka, Ja się nie czuję jak człowiek, tylko jak jakaś padlina. no ile można się rozkładać? ja muszę jakiegoś kopniaka motywacyjnego sobie strzelić, bo oszaleję. Jak ktoś zacznie biegać po ulicach Polski przebrany za kurczaka albo wafla albo banana, to wiedz, że to ja:/
te leki...nie pomagają, to inne pomogą?
symetria:/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 06:16
noo alee ile ich testowałaś? nie padlinuj się no, przykro czytać jak mądra kobieta się sprowadza do parteru
lojantka

Wkurza mnie:

przez symetria:/ 02 lut 2015, 06:29
lojantka, dziewczyno, Ty jesteś milion razy mądrzejsza ode mnie!!!
Lekarka mnie zapewniła, że te nie ogłupiają...a ja boję się iść po jakieś inne, bo jak byłam młoda, dostałam fluoksetynę i diazepam i zjadłam wszystkie nawet o tym nie wiedząc:/ - wszystko przez błędną diagnozę neurologa, zdaniem zblazowanego choleryka psychiatry, nota bene dobrego znajomego rodziny.

-- 02 lut 2015, 05:39 --

lojantka, sama się boję, więc pakuj walizkę, jedziesz ze mną do Szkocji wyć na wzgórzach i liczyć barany.

Wkurza mnie:

przez muszysko 02 lut 2015, 10:59
Za długo było by wyliczać...po prostu wszystko.Jestem jak bomba która nie ma siły wybuchnąć :evil:

Wkurza mnie:

przez Midori 02 lut 2015, 11:53
Mój bolący brzuch.
A w zasadzie to dzisiaj wszystko mnie wkurza. :roll:
Midori

Wkurza mnie:

przez mark123 02 lut 2015, 13:39
symetria:/ napisał(a):triticcolojantka, a na głupotę i tchórzostwo jeszcze leków nie stworzyli:/

Mnie by się przydały na tchórzostwo i na nieróbstwo.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Steviear 02 lut 2015, 16:29
Nienawidzę tych piosenek w radiu ale nie mam głośników:(

Wkurza mnie:

przez Argish 02 lut 2015, 20:59
Wszystko
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 21:07
symetria:/, jedźmy, daj mi pół roku, studia skończe i już tylko w tybecie pasać jakąś trzodę, chyba że Ci bardzo zależy na szkocji to no problemo
lojantka

Wkurza mnie:

przez symetria:/ 02 lut 2015, 22:44
lojantka, trzymam Cię za słowo!!! Tybet też mi pasuje :mrgreen: To czekam :great: , a Ty się ucz :D

Wkurza mnie:

przez dar 03 lut 2015, 02:27
k... usłyszałem, że jakiś facet w wieku około 65lat zabił przypadkową kobietę którą poznał przez internet bo chciał wrócić do wiezienia
Nie ogarniam, ten świat jest popierdolony! Obrazek
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez Zebrec 03 lut 2015, 02:33
dar, straszna opcja! Oglądałem dzisiaj wiadomości i się o tym dowiedziałem. Skąd tacy ludzie biorą się na świecie? Nie mógł po prostu ukraść czegoś ze sklepu, jak już chciał trafić do więzienia. Nie ogarniam tego kompletnie!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg