Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 01 lut 2015, 21:31
Kaleczenie języka ojczystego, przecież niektórych wypowiedzi to się nawet przeczytać nie da. A najgorsze, że większość osób przyznaje, iż studiuje. Mnie zaś zastanawia, jak oni zdobyli świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. Świat nie zmierza w dobrym kierunku!
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez suiseiseki 02 lut 2015, 02:26
i_am_a_legend, :great: ja też załamuję ręce nad tym młodym pokoleniem.
I wkurza mnie to, że kultura obrazkowa wypiera tekst (co chyba jest przyczyną zaniku umiejętności poprawnego pisania).

Wkurza mnie:

przez Wehmut 02 lut 2015, 03:17
Nieogarnianie tak wielu spraw.
Wehmut

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 03:32
nic nie czuję, ze niiiiiiiiic nie czuję, anhedonia jebana psu w dupę mać. niech się stanie jakieś pierdolnięcie, bo nie wytrzymam.
lojantka

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 lut 2015, 03:34
mogę wrzucić jeszcze jakąś fajną fotkę, no weź poczuj coś
Reiben

Wkurza mnie:

przez benzowiec84 02 lut 2015, 03:36
lojantka napisał(a):nic nie czuję, ze niiiiiiiiic nie czuję, anhedonia jebana psu w dupę mać. niech się stanie jakieś pierdolnięcie, bo nie wytrzymam.

Andehonia , tryb zombie lub robot jak kto woli , do tego mega zmęczenie i poczucie spłaszczenia świata i plastikowych ludzików których mijamy na ulicy , Ehh jebaństwo , tak leczą , wyłączyć mózg na wszystkie bodźcce i te zle i te dobre , potem możemy iść na ulicy i widząc jak się jakiejś staruszce krzywda dzieje to zamiast pomóc , mamy to w dupie , ale co tam nie czujemy nic więc jest dobrze i czemu by się nie zabić. Ja i mój przyjaciel 9mm co wybawi mnie od tego cierpienia
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 lut 2015, 03:40
a zrobiłbyś jakoś żebym odziedziczył Twojego przyjaciela?
Reiben

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 03:41
mogą mnie uratować od tej martwicy emocji już tylko twoje jajca w ludziach z forum reibentrop, nie zawiedź mnie w cierpieniu
lojantka

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 lut 2015, 03:50
ale, że zamiast okularków? ee nie bo nie chcę przegrać z Rockim
Reiben

Wkurza mnie:

przez Storożak 02 lut 2015, 03:52
Może ankieta: największe jaja na forum? Ciekawe czy Rocki by wygrał, hehehe :P
Pie.dole nie biore...

Wkurza mnie:

przez symetria:/ 02 lut 2015, 05:09
Głupich nie sieją, sami się rodzą. Mam dosyć tego wszystkiego, mam dosyć wycia, tego, że ręce mi się trzęsą, nie będę nikomu nic opowiadać, leczyć się, sama dam sobie radę. lęki są jak choroba, więc domowe sposoby też będą skuteczne pójdę do klubu, upiję się, zrobię to i po lękach. A analizy...uderzę się porządnie w głowę, rzucę wszystko i wyjadę gdzieś. skoro ostatnim razem wyjechałam i wróciłam nienormalna, to przecież gorzej już być nie może.
symetria:/

Wkurza mnie:

przez lojantka 02 lut 2015, 05:18
jestemgłupia, szamasz jakieś leki?
lojantka

Wkurza mnie:

przez Saraid 02 lut 2015, 05:39
Muszę wstawać do pracy,a wcale mi się nie chce. :bezradny:
Saraid

Wkurza mnie:

przez symetria:/ 02 lut 2015, 05:52
triticcolojantka, a na głupotę i tchórzostwo jeszcze leków nie stworzyli:/