Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Argish 31 sty 2015, 21:44
Carlos wyłapywacz ślązaków :pirate:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Wkurza mnie:

przez Absinthe 31 sty 2015, 21:46
carlosbueno napisał(a):
Absinthe napisał(a):Argish, to umyj uszy,przecie ja co chwile coś wplątam w rozmowe Radzio potwierdzi :D

od razu jak cie usłyszałem słychać było że Ślązaczka jesteś.

Karl wie,jak przyplusować :lol:
Ha widzisz
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Wkurza mnie:

przez Hans 31 sty 2015, 21:46
magnolia84 napisał(a):
Hans napisał(a):Wybaczcie, że tak o językach i gwarach się rozpisuję, ale nauka języków trzyma mnie przy życiu i daje radość.

Moje zainteresowanie i sympatia do wybranych języków przejawia się w muzyce jakiej słucham: rosyjska, ukraińska, gruzińska, bałkańska, turecka, arabska, izraelska, azerska, hiszpańska, francuska

Rosyjskiego jeszcze chciałbym się w przyszłości nauczyć i może przy okazji ukraińskiego, bo będzie to zapewne łatwe znając polski i rosyjski.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 31 sty 2015, 21:50
Hans, Ja niemieckiego nie umiem. :twisted: rozumiem trochę ale mówić nic nie potrafię choć dla mojego ojca jego rodziców i rodzeństwa to był pierwszy język a polskiego dopiero w szkole się nauczył. W moim miasteczku to podobno jeszcze do lat 60-tych na ulicy po niemiecku mówiono a do niedawna prawie każdy starszy umiał ten język ale dziś chyba większość już umarło.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez magnolia84 31 sty 2015, 21:58
własnie w temacie wątku wkurza mnie też moje lenistwo, bo oprócz angielskiego mogłabym jeszcze dobrze mówić w innym języku, a tak tylko podstawy rosyjskiego/ukraińskiego/białoruskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i tureckiego :?
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Hans 31 sty 2015, 22:05
carlosbueno, u mnie jest gałąź rodziny, która mieszka na Śląsku Cieszyńskim po czeskiej stronie (wojna i zmiana granic zostawiła ich po tamtej stronie), to oni dodatkowo po czesku mówili. O ile jeszcze ludzie z pokolenia mojego ojca znali polski, to ci z mojego pokolenia znają już tylko czeski. Zostali zczeszeni (jak się nazywa ten proces, czechyfikacja?). :D
Feed your head
Feed your head

Wkurza mnie:

przez Absinthe 31 sty 2015, 22:05
magnolia84, "tylko"
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Wkurza mnie:

przez Hans 31 sty 2015, 22:06
magnolia84, wszystko przed Tobą. :)
Feed your head
Feed your head

Wkurza mnie:

przez magnolia84 31 sty 2015, 22:07
Absinthe, to naprawdę nic, żeby chociaż średniozaawansowany.... :roll: Wiem, że mogłabym władać ze 3 językami przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym, bo mam predyspozycje językowe, ale jestem leniem :oops:

-- 31 sty 2015, 21:08 --

Hans, im człowiek starszy, tym trudniej :roll:

nie mam motywacji do motywacji
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Absinthe 31 sty 2015, 22:11
magnolia84, no tak jak ja,ale ja z kolei mam problem z mózgiem który zamienia się systematycznie w gąbkę
before you can really
live.

Wkurza mnie:

przez magnolia84 31 sty 2015, 22:12
Absinthe, u mnie to samo, tym bardziej, że biorę leki i chvj wszystko strzela. Poza tym mam ciągłe poczucie bezsensu
magnolia84

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 31 sty 2015, 22:15
ja ani nie mam zdolności językowych ( bo np nie nauczyłem się przyzwoicie ang. mimo 4,5 roku mieszkania w UK) choć moje lenistwo w nauce języka jest jeszcze większe.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez black swan 01 lut 2015, 17:02
Wkurza mnie to, że nic mi się nie chce i to, że nie ma nic słodkiego w domu, że w sklepach osiedlowych jest drogo, a do innego daleko, że jest zimno i mi się nie chce iść, poza tym to strata kasy i od słodkiego się tyje...
No risk - no fun, no pain - no gain.

Wkurza mnie:

przez mark123 01 lut 2015, 17:06
carlosbueno napisał(a):ja ani nie mam zdolności językowych ( bo np nie nauczyłem się przyzwoicie ang. mimo 4,5 roku mieszkania w UK) choć moje lenistwo w nauce języka jest jeszcze większe.

Ja kiedyś miałem trochę zdolność do przyswajania języka niemieckiego; obecnie już chyba nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg