Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez muszysko 23 sty 2015, 11:59
huśtawka, myślisz że i ja nie zrobiłam nigdy głupot przez duże G, robiłam i robię dalej, ale nauczyłam się z nimi żyć.A przyłapana na "nikczemnych" zachowaniach zaprzeczam i tyle, żyję dalej.Przeżyłam tyle złego że w jakiś sposób mnie to zahartowało, a czasem wydaje mi się że przecież mi też wolno popełniać błędy..Znajdź coś dobrego w tym co wydaje Ci się głupie. Na pewno coś znajdziesz.Może robiłaś to dla siebie.
Ja trochę dziwna jestem, niezrozumiała przez kobiety, bardzo odstaje od świata kobiet (co innego widzę wokoło mnie i inne są moje przemyślenia na różne tematy), więc sama sobie tłumaczę że wara innym od tego co robię .To moje życie :smile:

Wkurza mnie:

przez magnolia84 23 sty 2015, 13:06
granat, bo trzeba się natrudzić, żeby wydobyć jego miąższ, który wygryzam jak pies pchły
i marakuja, której miąższu jest tak mało :evil:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 23 sty 2015, 13:13
Tak, granat jest pyszny, ale często zjada się też te białe części. Niby więcej błonnika, ale za to gorzko w ustach.

Bardzo dobre są jogurty fantazja z marakują, takie okrągłe. Mógłbym jeść tonami, ale wtedy też pewnie byłbym okrągły.

Wkurza mnie ból gardła, mam nadzieję, że to jednodniowa awaria.
i_am_a_legend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Saraid 23 sty 2015, 13:18
i_am_a_legend, Masz gorączkę? ,teraz wirusy mają używanie dużo ludzi pada na grypy i inne takie dziadostwa.
Saraid

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 23 sty 2015, 13:31
white Lily, nie, chyba nie. :) Nie za bardzo lubię sobie coś mierzyć, popijać, okładać, ech! Rzadko choruję, podejrzewam, że to kwestia zbyt szybkiego odstawienia, dość popularnego na tym forum, leku. :roll: Taki ze mnie raptus...

Masz niesamowicie klimatyczny awatar, jeśli mogę pozwolić sobie na tę poufałość i wyrazić swą ocenę. Uwielbiam takie przejścia i delikatność. :great:
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez Saraid 23 sty 2015, 13:39
i_am_a_legend, to życzę dużo zdrówka !oby minęło jak najszybciej i dzięki :uklon: ;)
Saraid

Wkurza mnie:

przez i_am_a_legend 23 sty 2015, 13:46
white Lily, dziękuję, Tobie również wszystkiego dobrego życzę. :angel:
i_am_a_legend

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 23 sty 2015, 14:51
mark123, o dzięki ;)
Zebrec, ja na laptopie mogę normalnie odczytać, tylko na telefonie ten napis przeszkadza.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez huśtawka 23 sty 2015, 15:09
magnolia84 napisał(a):granat, bo trzeba się natrudzić, żeby wydobyć jego miąższ, który wygryzam jak pies pchły
i marakuja, której miąższu jest tak mało :evil:

Masz tu łatwy sposób na obieranie granatu żeby Cię to już nie wkurzało ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HGYpk395PUA
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez magnolia84 23 sty 2015, 15:12
huśtawka, wow wygląda super i bez rozprysku! Ciekawe czy mi się tak uda... Dzięki!
magnolia84

Wkurza mnie:

przez huśtawka 23 sty 2015, 15:58
magnolia84 napisał(a):huśtawka, wow wygląda super i bez rozprysku! Ciekawe czy mi się tak uda... Dzięki!

Jutro Ci powiem bo to także będzie mój pierwszy raz ;) :mrgreen:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez magnolia84 23 sty 2015, 16:00
huśtawka, :lol: będę czekać na relacje
magnolia84

Wkurza mnie:

przez stx 23 sty 2015, 16:56
wkurza mnie to, że najbardziej tępa osoba którą znam (dosłownie) studiuje psychologie. dzis się dowiedziałem. imbecyl głupszy od mojego kota. współczuje przyszłym klientom
stx

Wkurza mnie:

przez huśtawka 23 sty 2015, 17:04
stx napisał(a):wkurza mnie to, że najbardziej tępa osoba którą znam (dosłownie) studiuje psychologie. dzis się dowiedziałem. imbecyl głupszy od mojego kota. współczuje przyszłym klientom

Ej,ale koty wcale nie są głupie!
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Sortuj wg