Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 25 lis 2014, 21:58
Że jestem taka słaba fizycznie, a mam dopiero 20 lat. Zresztą psychicznie też kiepsko. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez jasaw 25 lis 2014, 22:01
Malarz cieni, to też, ale nie chciałam zgłębiać mojej niechęci do tego pana - generalnie nie przepadam za nim.

-- 25 lis 2014, 21:03 --

abstrakcyjna, a co robisz z tym? Psychoterapia, badania, ćwiczenia, zdrowe odżywianie :?:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 25 lis 2014, 22:05
jasaw, Jestem w trakcie poszukiwań psychoterapii. Jednak dopiero w maju mam wizytę u psychiatry. Mam już tyle różnych badań, że nie mam siły chodzić i badać reszty swoich dolegliwości. Nie ćwiczę, bo mam całkowity zakaz ćwiczeń jakichkolwiek. Chociaż zdrowe odżywanie jakoś u mnie idzie przez 3/4 czasu...
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 25 lis 2014, 22:07
Nienawidze ludzi !!!!!!

Wkurza mnie:

przez jasaw 25 lis 2014, 22:09
abstrakcyjna, to straszne. Termin na maj :shock: Jeśli jesteś z okolic W-wy, mogę pomóc Ci w odnalezieniu dobrego ośrodka na NFZ...
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 25 lis 2014, 22:21
jasaw, Niestety, ale jestem z Gdańska. Ale dzięki za chęci. ;)

Wkurza mnie:

przez jasaw 25 lis 2014, 22:29
abstrakcyjna, aż trudno uwierzyć, że nie ma wcześniejszego terminu do psychiatry. Jest wiele ośrodków prywatnych, w których lekarze przyjmują również w ramach NFZ-masz ubezpieczenie/?/. Trzeba szukać, szukać, szukać...tak samo z psychoterapeutą. Ja czasem szukam specjalistów przez kilka dni, spisuję numery i wydzwaniam do skutku-fakt, uparta jestem :roll:
Ostatnio załatwiłam Synowi wizytę do dermatologa, chociaż niby limity wyczerpane. Poprosiłam ładnie i udało się...
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 25 lis 2014, 22:41
jasaw, Mam ubezpieczenie. Chciałam iść po prostu do jednej lekarki z dobrymi opiniami. W rejestracji powiedziała, że mogę przyjść ewentualnie rano w dniu, w którym ta lekarka przyjmuje. Może pójdę tylko po skierowanie, bo czekanie na terapię to też kwestia paru miesięcy... Jeżeli chodzi o terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym to jakoś słabo jest na NFZ. Ja jestem już tym wszystkim bardzo zniechęcona...
Ale psychiatra to jeszcze nic. Bo jak chciałam iść do hematologa prywatnie(!) to wolne miejsca były dopiero w okolicach marca czy nawet maja. Porażka totalna.

Wkurza mnie:

przez Zebrec 26 lis 2014, 01:38
To, że jutro rano muszę się ogolić.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez huśtawka 26 lis 2014, 14:44
Wkurza mnie moja była partnerka,która nie potrafi pogodzić się z decyzjami jakie podjęłam tylko ciągle mnie napastuje sms-ami-dzień w dzień.I wszystko próbowałam by zablokować smsy od niej ale nic się nie da zrobić- programy,które ściągnęłam na komórce zwyczajnie nie działają :( :( :(
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez Zebrec 26 lis 2014, 17:37
huśtawka, w jakiej sieci masz telefon? Na pewno jest możliwość zablokowania wiadomości SMS.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez Malarz cieni 26 lis 2014, 20:21
Kolejny psychiatra nie daje się sterować, trzeba będzie zmienić.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

Wkurza mnie:

przez Midori 26 lis 2014, 20:46
..., że skończył się tusz w drukarce. Akurat wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny. :evil:
Midori

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 26 lis 2014, 21:36
Malarz cieni, a to przepraszam bardzo, lekarz ma Cię leczyć czy traktujesz lekarza jak maszynkę do wypisywania recept a leczysz się sam? bo czegoś tu nie rozumiem :?

Midori, złośliwość rzeczy martwych :P znam to.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg