Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez huśtawka 21 lis 2014, 15:45
Moja (do niedawna) terapeutka mnie tak wkurza że zabiłabym gdybym mogła!!!!! Ale nie mogę(może i dobrze bo mam dziecko na utrzymaniu...)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Wkurza mnie:

przez Steviear 21 lis 2014, 18:39
Wkurza mnie to, że kolejny raz widziałam jakiś incydent :? . To okropne jak leci ciało na beton i z impetem uderza, rozdrapując skórę. A gorzej że ten człowiek na pewno jest bezdomny i nie ma ubezpieczenia, więc jak coś mu się stanie to może umrzeć. Pomijając niską temperaturę.. Uderzanie bezbronnego jest bardzo nie w porządku. Najgorsze jest to, że kobieta rozdzielała tych mężczyzn a faceci(którzy wyglądali na silniejszych od tej kobiety, bardziej zbudowanych) nawet nie drgnęli by jej pomóc czy cokolwiek zrobić :shock: Wokół tylko znajomi tych oprawców. Oraz inni ludzie na przystanku. Mnóstwo ludzi. Pogratulować kobiecie odwagi. Bałam się podejść, bo pewnie bym też dostała i to znacznie mocniej za wpieprzanie się.
Nie wiem czemu tacy ludzie nie pójdą do ośrodka albo noclegowni. Alkoholizm jedną sprawą ale na pewno nie każdy z nich pije..

Wkurza mnie:

przez Midori 21 lis 2014, 22:37
Założenie Facebooka po raz 4 czy 5, bo muszę mieć informacje od uczelni i wykładowców. Obym tylko już miała święty spokój z prześladowcą. :roll:
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez 1234qwerty 21 lis 2014, 23:00
Midori, a wcześniej przez niego usuwałaś fejsa?

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 22 lis 2014, 00:35
Wszystko. Że jestem taka głupia najbardziej.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Zebrec 22 lis 2014, 00:42
abstrakcyjna, czytając Twoje posty nie odniosłem wrażenia, że jesteś głupia!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 22 lis 2014, 00:46
Zebrec, Dzięki, to miłe. Ale jestem głupia w tym co robię i jak się zachowuję.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez DestruktorMysli 22 lis 2014, 01:53
Że wszyscy, nawet chorzy psychicznie, robią magistra, a ja nie jestem w stanie. Niech się skończy mój marny żywot, proszę.
I tacy ludzie, jak Steviear, co nie pomogą w potrzebie. Won stąd! Jak mnie będą bili, to już wiem, że mi ludzkie ścierwo nie pomoże.

Wkurza mnie:

przez Midori 22 lis 2014, 12:33
1234qwerty, tak, dokładnie.
Midori

Wkurza mnie:

przez małpka bubu 22 lis 2014, 15:15
bezmyślne zachowanie mojego brata, okazał się po prostu głupim baranem... spowodował blokadę mojego profilu na fb za tekst, w którym mu napisałam że ma odrobić lekcję z zachowania kotów... nie napisał do mnie w czasie kiedy siedziałam w necie że mu się nie podoba imienny znacznik, nie chciało się poświęcić kilku groszy na smsa, z któregokolwiek z 3 telefonów, swojego bądź rodziców... a ja teraz robię w gacie, bo zajmuję się tam osobą w kryzysie, reaguję na każdy wyłapany podejrzany wpis, bo może się on okazać wołaniem o pomoc...

Baran robi mi gnój w sieci, włazi wszędzie gdzie się zarejestruję i informuje o każdym moim ruchu rodziców. Nieraz już usunęłam kretyński komentarz z fb, raz nawet debila zablokowałam. Podejrzewam, że i tutaj siedzi i kapuje co piszę. Odwdzięczyłam się tym samym, a jedynie policja sprawdzając IP by do tego doszła. Baran na pewno poskarży się rodzicom bo nie umie załatwiać spraw samodzielnie.

Po drugie, kretyńskie zachowanie krewnych na fb, którzy regularnie informują moich rodziców jeśli napiszę coś w stanie obniżonego nastroju. Nie dotarło, że jeśli mają jakieś ale to pierwszym ruchem powinien być kontakt do mnie. Traktują mnie na jak kilkuletnią smarkulę, nie myśląc o tym, że nie w każdej rodzinie jest sielanka, że gnój może być na własnym podwórku. W myśl zasady że to co złe, to na pewno nie u nas. W tej rodzinie ucisza się niewygodne tematy, uciszono między innymi sprawę samobójstwa wujka, wielki zonk był dla mnie gdy się o tym dowiedziałam kilka lat później kompletnie przez przypadek.

Po trzecie, hipokryzja obsługi fb. Potrafią usunąć wpis wytykający komuś brak wiedzy o zwierzętach; kompletnie nie reagują na zgłaszanie stron jawnie propagujących przemoc, także pedofilskich. Zero reakcji na wpisy zawierające mowę nienawiści. Widać, że czubki kierują się chorymi stereotypami, w myśl których słabsze jednostki można bezkarnie zgnoić.

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 23 lis 2014, 15:01
Coś sobie chyba naderwałam na plecach i każdy ruch powoduje ból. :why:

Wkurza mnie:

przez mark123 24 lis 2014, 01:30
Działania przeciw użytkownikom internetu.

-- 24 lis 2014, 12:47:04 --

Że po kilkunastominutowej wizycie u dentysty dochodzę do siebie psychofizycznie ponad tydzień.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Steviear 24 lis 2014, 17:23
Wkurzają mnie ogłoszenia społeczne w radiu, które nawołują do płacenia abonamentu.
Reklamy i głos Lisowskiej i wszystkich takich 'wokalistek' :? To jakiś szajs.
Bzdety polityczne. Wiecznie coś o tym gadają. Wszędzie politycy. Nawet lekarze to politycy. Afery i inne głupoty.
To, że nie posprzątali po swoich akcjach reklamowych. Wszędzie śmieci, porozrzucane plakaty.
Pseudo-śmieszne programy z Majewskim czy czymś takim. Głupie, nudne i nieśmieszne.
Wszędzie reklamy. Jakby je wyrzucić, to miasto byłoby znacznie lepsze. Po co takie wielkie banery.. Aż zamykam oczy, tak mnie to kole. Przesyt informacji wbrew mojej woli. Są obrzydliwe.
Powiedzonka w stylu- ''Ale MUSISZ''. Musisz iść na studniówkę, bo jest tylko raz w życiu. Co to za argument w ogóle..
To, że jestem taka okropna, zgorzkniała jak stara baba z takimi sprawami. Najwyraźniej ludzie to trawią. Chwała im za to :]

Wkurza mnie:

przez antananarywa 24 lis 2014, 18:10
Wkurza mnie, że znów chcę cwiczyc i chudnąc. Że wiecznie porównuję swoje nogi z innymi, że pilnuję przerwy między udami, jakby złączone uda coś zmieniły. Wkurza mnie, że jeśli nie zrobię chocby 20 przysiadów, to nie jestem w stanie zrobic nic pożytecznego, przykładowo nie umiem się uczyc, nie pocwiczywszy, bo jakże to - na dupie cały dzień przy jednoczesnym niegłodzeniu się?
umrzyc

Sortuj wg