Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Thazek 09 kwi 2011, 00:28
Ja tam lubię wiatr ale podczas burzy tylko :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Wkurza mnie:

przez bretta 09 kwi 2011, 00:30
fobia, ja sobie szłam wieczorem z psem a tu mnie nagle jakieś butelki zaatakowały, wyleciały z kosza. smycz psa się sama rozwijała no masakraaa. a świszczy tak, że brzmi jakby to były jakieś głosy zza światów:/.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Wkurza mnie:

przez abrakadabra xx 09 kwi 2011, 03:01
A mnie wkurwia znieczulica ludzka i caly ten pojebany swiat, idiota ktoty wypisuje mi leki uzalezniajace wie ze zle robi nawet nie rozmawia ze mna jak z tego wyjsc zeby przestac brac jak poradzic sobie z nerwica, nic ni /cenzura/ stowe za wizyte i nastepny prosze tylko kasa sie liczy i tak 80% calej jebanej populacji ludzkiej, tak sie sklada ze nie naleze do najbiedniejszych i mam duzo przyjaciol a tak naprawde zadnego, istnieje jeszcze przyjazn w tych czasach? tak naprawde wiekszosci nie obchodza czyjes problemy wiekszosc skupia sie na sobie i swoich problemach, falsz i egoizm widze na codzien, chcialem isc na odwyk do szpitala to kazali mi spac na podlodze bo lozek wolnych nie ma, jebana elita trzyma kase i spycha tych ktorym sie nie powiodlo na margines i to w kazdej dziedzinie zycia. Znalazlem dobrych lekarzy super fachowcow ktorzy na powaznie sie mna zajeli, nie przedmiotowo jako kolejny pacjet bo poswiecili nawet swoj prywatny czas, a jednak sa porzadni ludzie ktorzy bezinteresownie mna sie zajeli, zeby to byla prawda musialem grubo zabulic tym jak sie okazalo pseudo fachowcom. Najbardziej wkurwia mnie glupota polaczona z egoizmem i brakiem empati i szacunku jest masa takich ludzi gdzie grupka gowniarzy dla zabawy zniewazy pobije np. bezdomnego ktory nie dosc ze ma przejebane byc moze mial kiedys rodzine normalne zycie teraz znajduje sie upokorzony na dnie bez pieniedzy i nadziei natrafia na grupke bandziorow i dostaje w /cenzura/ ku uciesze tych popaprancow, ale zajebiscie skopalismy tego smiecia komentuja pozniej. Wyjebalbym tych wszyskich skurwieli na ksiezyc niech miedzy soba sie napierdalaja wlacznie z tymi pierwszymi dodajac do tego ksiezy pedofili. Nic nowego nie odkrylem ale zyje w tym swiecie i nie podoba mi sie to co widze
abrakadabra xx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Thazek 09 kwi 2011, 05:26
Wkurza mnie to,że prześpię pół soboty... :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Wkurza mnie:

przez *Monika* 09 kwi 2011, 08:22
A mnie wkurza perspektywa spędzenia dzisiejszego dnia przy garach. Ale potem ma być sympatycznie!
Obrazek
Główny Moderator

Wkurza mnie:

przez bretta 09 kwi 2011, 09:00
wkurza mnie, że wszystko mam robić sama a potem i tak będą widzieć tylko to co zrobiłam źle albo czego nie zrobiłam i hasło 'nic nie umiesz dobrze zrobić'. grrr. :evil:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Wkurza mnie:

przez Korba 09 kwi 2011, 11:40
pustka i tęsknota
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Wkurza mnie:

przez paradoksy 09 kwi 2011, 11:43
wiatrrrrrrrrrrrrrrrr
i to, że jak zwykle brakuje pieniążków..
paradoksy

Wkurza mnie:

przez kite 09 kwi 2011, 11:52
to że wieje i lekko pada więc nie mogę iść na rolki. i krew mnie wkurza bo leci z prawej dziurki nosa!
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Wkurza mnie:

przez Krzysiek1234 09 kwi 2011, 15:08
Mój komputer. Wkurwia mnie jednocześnie i osłabia , zejdę przez niego kiedyś na zawał. Przed chwilą myślałem już że się rozkraczył na amen, po sześciu latach...Haniu, czy ja kiedykolwiek napiszę Ci to pw ? :time:

Wkurza mnie:

przez Shadowmere 09 kwi 2011, 15:10
:cry: ide na śmietnik
Shadowmere

Wkurza mnie:

przez Pinkii 09 kwi 2011, 16:11
Świetnie. Po prostu.
Obrazek
zbanowany

Wkurza mnie:

przez Thazek 09 kwi 2011, 16:13
Wkurza mnie to,że chciałbym coś zrobić a czuję dziwne powstrzymanie...
jakby mnie ktoś trzymał :roll:

Wkurza mnie:

przez sebastian86 09 kwi 2011, 21:16
niewygrany mecz mojej druzyny :bezradny:
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg