Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Thazek 04 kwi 2011, 13:46
Ja na razie nie mam motywacji do rzucenia fajek :P ale ograniczamy razem z Dyphorią :twisted:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Wkurza mnie:

przez Dysphoria 04 kwi 2011, 13:48
Sabaidee, no tos mnie pocieszyl.... Thazek, siemano Thazek hehehe no ograniczmy, ograniczmy. Co prawda bez programika ino tak analogowo :lol:
Dysphoria

Wkurza mnie:

przez Niesia 04 kwi 2011, 14:50
Monika1974 napisał(a):Niesia, WoW , co to za cudeńko? :D
Ja musiałabym zmienić gablotę bo się sypie.

A nic specjalnego, ale całkiem nieźle, jak na moje marne zarobki świeżo po zrobieniu licencjata :great:
Wkurza mnie biurokracja... To, że nie da się zarejestrować samochodu w jeden dzień i tylko odsyłają z okienka do okienka :evil:
Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

— Marilyn Monroe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Pinkii 04 kwi 2011, 16:33
Pokłóciłam się z pielęgniarką w rejestracji w przychodni. Ma szczęście że tylko przez telefon, bo jakby stała koło mnie to by w papę dostała, jak mnie ktoś wyprowadzi z równowagi to ma już przerąbane :evil: Jestem tak wściekła że mam ochotę coś rozk***rwić !!!
Obrazek
zbanowany

Wkurza mnie:

przez Pinkii 04 kwi 2011, 17:34
Zrobiłabym tak.. Sęk w tym że obudziłabym tylko tych, którzy mi nie są nic winni- narzeczonego i kota. Myślicie że jest szansa wejść w nocy do przychodni i roztrzaskać talerze? Jeszcze żeby te pielęgniary tam spały.
Obrazek
zbanowany

Wkurza mnie:

przez linka 04 kwi 2011, 17:35
Nie ale radzę popracować nad tym na terapii - bo w ten sposób, wkurzając się o takie pierdoły zszargasz sobie zdrowie zanim trzydziestkę przekroczysz :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Wkurza mnie:

przez paradoksy 04 kwi 2011, 17:36
szansa jest, ale wtedy wezwą po Ciebie pewnie kaftaniarzy, więc nie ryzykowałabym :mrgreen:
paradoksy

Wkurza mnie:

przez Pinkii 04 kwi 2011, 17:42
To nie pierdoła, chodzi o moje zdrowie. Od miesiąca odsyłają mnie z kwitkiem wiedząc że jestem po operacji i muszę szybko podjąć leczenie żeby choroba znowu nie zaatakowała. Dzwonię co tydzień i mnie odprawiają 'Zadzwoń za tydzień'. No ku*wa ile można?! A może już się przez nich odnowiło i pójdę znowu na operację! Zmieniam lekarza, kij im w dupę.
Obrazek
zbanowany

Wkurza mnie:

przez paradoksy 04 kwi 2011, 17:43
Pinkii, ja bym poszła do szpitala. Powiedziała, ze nigdzie mnie nie chcą przyjąc, chociaż źle się czuję i jestem po operacji.
paradoksy

Wkurza mnie:

przez depresyjny86 04 kwi 2011, 17:56
wkurzają mnie polskie szpitale!tak samo jak Was.
:)

Wkurza mnie:

przez Zenonek 04 kwi 2011, 18:09
Czasami trzeba straszyc prokuratorem, prawnikiem tudziez Policja i dopiero przyjmuja do szpitala.

Wkurza mnie:

przez Korba 04 kwi 2011, 18:15
wkurza mnie ból.
i to że jak tak mnie będzie jutro boleć, to nie wiem, jak dojadę do Krakowa.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Wkurza mnie:

przez paradoksy 04 kwi 2011, 18:15
Korba, Kasiu, jedziesz sama?
paradoksy

Wkurza mnie:

przez bretta 04 kwi 2011, 18:24
że nic nie ogarniam...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg