Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 10 sie 2014, 17:10
Qrf napisał(a):siostrawiatru, nikt Cię stąd nie wyeksmituje, tu jest bardzo przutylnie :D

To pewnie dlatego tu siedzę ciągle ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez variable 10 sie 2014, 17:14
Upaaaał :twisted:
variable

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 10 sie 2014, 17:20
variable napisał(a):Upaaaał :twisted:

A ja mam pełno lodu w zamrażarce :mrgreen: Kawiszcza mrożonego pije :yeah:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez variable 10 sie 2014, 17:22
siostrawiatru, a ja własnie kupiłam bitą śmietane i czekam aż sie kostki lodu zamroża i też zrobie mrożoną kawe, a tymczasem sącze martini :pirate:
variable

Wkurza mnie:

przez Qrf 10 sie 2014, 18:07
Ale sobie dogadzacie :D Teraz mam smaka na ice-coffee i chyba jutro zrealizuję mą chęć :mrgreen:
Qrf

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 10 sie 2014, 18:31
Qrf, raz się żyje, trochę podogadzać sobie trzeba.

Wszystko mnie wkurza, jestem jak byk na korridzie.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez Qrf 10 sie 2014, 18:48
Ramanujan, lekcja hiszpańskiego, skoro jesteśmy w tych tematach :D nie no zrelaksuj się, szkoda psychy na taką irytację (biochemia organizmu niekorzystna)
Qrf

Wkurza mnie:

przez czarnobiała mery 10 sie 2014, 19:04
Jestem wkurwiona i to jeszcze mało powiedziane.
Wszystko, co ja proponuję M. jest złe, nic mu się nie podoba. :evil:
Zabrałam go ostatnio do teatru i on stwierdził, że mu się nie podobało, bo nie rozumiał.
Zabrałam go na ślub przyjaciółki - jedynej, która nigdy mnie nie olała - on stwierdził, że było nudno i źle.
A teraz zaproponowałam, żeby poszedł ze mną na spotkanie świrów, a on nagle stwierdził, że tego dnia idzie ze znajomymi na ognisko i nie może. Nota bene - on chodzi na te ogniska ze znajomymi 5 razy w tygodniu (słownie: pięć). Więc co mu zależało, żeby raz nie pójść.
Wszystko, cokolwiek wychodzi z mojej inicjatywy, jest złe. I chyba mam już wszystkiego dość
Zwłaszcza że ja należę do ludzi, którzy z natury cieszą się wszystkim, we wszystkim można zobaczyć coś fajnego.

Masakra, jestem zła i wkurzona.

Wkurza mnie:

przez variable 10 sie 2014, 19:07
czarnobiała mery, :hide:
variable

Wkurza mnie:

przez czarnobiała mery 10 sie 2014, 19:16
Masakra, ja to jednak jestem pojebana, że sobie znajduję takich oszołomów. :evil:

Wkurza mnie:

przez Qrf 10 sie 2014, 19:21
czarnobiała mery, nie myśl tak o sobie, pewne istoty po prostu zawsze są "na nie", choćbyś na rzęsach stawiała; może mu przejdzie :smile:
Qrf

Wkurza mnie:

przez czarnobiała mery 10 sie 2014, 19:26
Qrf, ale mnie to dobija! Chcesz się dzielić z kimś tym, co kochasz, a mu się nic nie podoba! Dosłowni NIC! Przecież to jest masakrycznie przykre!
Wszyscy moi znajomi są dla niego beznadziejni, moje zainteresowania są nudne albo niezrozumiałe. I lepiej się trzymać od tego jak najdalej.

A ja mam dokładnie na odwrót - jak ktoś mnie poznaje z nowymi ludźmi albo oswaja mnie ze swoimi pasjami, to potrafię się z tego cieszyć bardziej niż z tego, co było mi dotąd znane. Przecież fajnie jest poznawać nowe horyzonty, otwierać się na świat.

Masakra, jestem załamana, wkurwiona i jest mi źle.

Wkurza mnie:

przez Qrf 10 sie 2014, 21:19
czarnobiała mery napisał(a):Qrf, Wszyscy moi znajomi są dla niego beznadziejni, moje zainteresowania są nudne albo niezrozumiałe. I lepiej się trzymać od tego jak najdalej. A ja mam dokładnie na odwrót - jak ktoś mnie poznaje z nowymi ludźmi albo oswaja mnie ze swoimi pasjami, to potrafię się z tego cieszyć bardziej niż z tego, co było mi dotąd znane. Przecież fajnie jest poznawać nowe horyzonty, otwierać się na świat.

też tak myślę i miałam podobnie, ja właśnie z sympatii do drugiej osoby staram się "zanurzyć" w jej pasje, bo wszystko może być ciekawe i warto próbować, ale w drugą stronę to nie zawsze działa :(

Czarnobiała mery, Twój towarzysz musi być bardzo zamknięty na świat, może warto porozmawiać, że to nie jest "na równych zasadach"
nie martw się, Ty jesteś w porządku :smile:
Qrf

Wkurza mnie:

przez Zebrec 10 sie 2014, 21:22
Wkurza mnie wujek zawracający głowę.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg