Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez pająk 02 lip 2014, 15:03
NIC Z TEGO /cenzura/ NIE BĘDZIE!PIERDOLE-NIE ROBIĘ! Jak mi teraz nie pomogą/nie dobiorą leków i nie zrobią wkońcu /cenzura/ rozpoznania to biorę całą kasę z konta, jadę w jakieś dziewicze przyrodnicze miejsce (może Nowa Zelandia...) i tam się zaleję or zaćpam na spokojną śmierć. Nie mam zamiaru orać w takim jak obecnie stanie do stetryczałej starości gdzie i tak na koniec będą pasy i cewnik.
pająk

Wkurza mnie:

przez scarlett33 02 lip 2014, 15:50
Niezrozumiałe fochy róznych osób
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

Wkurza mnie:

przez nieboszczyk 02 lip 2014, 15:54
moja masażystka ma na imię magda i wygląda jak zasuszona mumia ze szmaragdowego sarkofagu.to może się znacznie odbić na technice i jakości drenażu limfatycznego.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez scarlett33 02 lip 2014, 15:58
nieboszczyk, :great:
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

Wkurza mnie:

przez nieboszczyk 02 lip 2014, 16:00
scarlett33, nie będe dokańczać
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 02 lip 2014, 16:15
Jakieś cholerstwo które od wczoraj drapie mi w ścianie, tuż obok okna. Nie wiem jak to tam wlazło, ale doprowadza mnie do szału :evil: Może ktoś ma pomysł co to?
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez nieboszczyk 02 lip 2014, 16:21
Lola Rose, osy ci się zalęgły albo szerszenie.musisz wezwać straż pożarną.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 02 lip 2014, 16:23
nieboszczyk, mówisz serio?
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez nieboszczyk 02 lip 2014, 16:27
Lola Rose napisał(a):nieboszczyk, mówisz serio?

jak słuszysz chrobotanie w ścianie to musi byc w środku kokon szerszeni lub gniazdo os.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 02 lip 2014, 16:29
Ok, dzięki.
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 lip 2014, 18:29
te jebane maile od sklepów co tylko jak się zarejestrujesz i coś kupisz to jęczą o opinie, lajki i inne chujstwa jakby nastały czasy, w których masz być wdzięczny, że usługa przebiegła prawidłowo, niech się cieszą, że kupiłem i nie marudzę a zawsze mógłbym
Reiben

Wkurza mnie:

przez pająk 02 lip 2014, 18:54
Reiben napisał(a):te jebane maile od sklepów co tylko jak się zarejestrujesz i coś kupisz to jęczą o opinie, lajki i inne chujstwa jakby nastały czasy, w których masz być wdzięczny, że usługa przebiegła prawidłowo, niech się cieszą, że kupiłem i nie marudzę a zawsze mógłbym

Właśnie! Przypomniałeś mi, że to też mnie wkurwia :/ "Państwa dildo sprawdza się wyśmienicie, orgazm za orgazmem, do tego migoczące w ciemności światełka i 400poziomów wibracjii - dziękuję i w pizdu polecam" -_-
pająk

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 lip 2014, 19:04
chyba w pizdę raczej ;p
no dobra ale niepotrzebnie się wkurwiłem bo wystarczyło dać opcję pozytywny i ot cały komentarz, ich szczęścia kurva!!!

za to wiecie co mnie naprawdę wkurwia...
maksymalne cięcia na przestrzeń magazynową w każdym jednym sklepie, kurva nawet w hurtowniach! nic już nie można dostać mniej popularnego, zostaje głównie Amazon i wysyłka z USA po 20 dolców :?
Reiben

Wkurza mnie:

przez Zebrec 02 lip 2014, 20:03
Oczekiwanie na maila.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg