Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 03 cze 2014, 17:46
Arrrgh, zamknięto temat w którym miałem taaaaaaakiego dowcipasa do zapodania :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Po prostu maciek 04 cze 2014, 18:37
Dzisiaj wkurza mnie chamskie i skandaliczne zakłamywanie historii przez reżimowe media oraz tuska i komoruskiego, że 4 czerwca był wielkim przewrotem i świętem wolności gdy tak naprawdę był szopką okrągłego stołu przy którym cześć Solidarności skumało się z komuchami przez co Polska wygląda dzisiaj jak wygląda -bród smród, przekręty, złodziejstwo i ubóstwo. :evil:

-- 04 cze 2014, 17:44 --

Zapomniałem jeszcze o chorendalnym bezrobociu, układach, kolesiostwie i bezprawiu.
Praktycznie to po 25 latach tej "wolności" to ten kraj nadaje się jedynie do tego by z niego wyjechać jak najdalej.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Wkurza mnie:

przez Doberman 04 cze 2014, 19:52
Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Aranjani 04 cze 2014, 19:53
Doberman napisał(a):Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

albo dłużej... jak trafisz za kratki. Zastanów się czy warto
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Doberman 04 cze 2014, 19:54
Aranjani napisał(a):
Doberman napisał(a):Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

To są bandyci, oni nie pójdą na policję, tak samo jak nie poszli poprzednim razem.
Doberman

Wkurza mnie:

przez Aranjani 04 cze 2014, 20:00
Doberman, a jeśli kogoś w koncu zabijesz...?
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Doberman 04 cze 2014, 20:01
Aranjani napisał(a):Doberman, a jeśli kogoś w koncu zabijesz...?

To będzie jednego bandziora mniej. Co za kraj, żeby nie można nawet było zabić bandyty. :roll:
Doberman

Wkurza mnie:

przez Aranjani 04 cze 2014, 20:04
Doberman, "Wyrwałem chwasta"??
nie jestes od tego żeby decydować kto ma życ a kto nie...
Poza tym... jeśli nawet zabijesz człowieka, który jest bandytą... pójdziesz siedziec. Zabijesz skurw*syna a pojdziesz siedziec za człowieka. Nie warto
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Doberman 04 cze 2014, 20:06
Aranjani napisał(a):Doberman, "Wyrwałem chwasta"??
nie jestes od tego żeby decydować kto ma życ a kto nie...
Poza tym... jeśli nawet zabijesz człowieka, który jest bandytą... pójdziesz siedziec. Zabijesz skurw*syna a pojdziesz siedziec za człowieka. Nie warto

Niestety, taki kraj, że nie można nawet oczyścić społeczeństwa z bezwartościowych elementów. :roll:
Doberman

Wkurza mnie:

przez Aranjani 04 cze 2014, 20:12
Doberman, niestety. Ale tak na prawde nie Ty decydujesz kto ma życ a kto nie. I kto zasługuje na życie a kto nie. I kto jest kimś wartościowym... bo to subiektywna opinia... i szczrz Ci powiem, że pomimo tego, że Cie lubie, nie chciałabym abyś Ty decydował o tym kto ma być a kto nie
Aranjani

Wkurza mnie:

przez macieywwa 04 cze 2014, 20:28
Doberman napisał(a):
Aranjani napisał(a):

To są bandyci, oni nie pójdą na policję, tak samo jak nie poszli poprzednim razem.

skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....
ale mysle ze mylisz zwykłych blokersów pijacych sobie piwko pod blokiem z prawdziwymi bandziorami z którymi nie maja nic wspólnego....prawilni bandziorki to by sie zebrali i za swojego ziomka którego pobiłes, dostałbyś taki wpierdol ze odechcialoby ci sie z domu wychodzić ...
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Wkurza mnie:

przez Aranjani 04 cze 2014, 20:31
macieywwa napisał(a):skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....
ale mysle ze mylisz zwykłych blokersów pijacych sobie piwko pod blokiem z prawdziwymi bandziorami z którymi nie maja nic wspólnego....prawilni bandziorki to by sie zebrali i za swojego ziomka którego pobiłes, dostałbyś taki wpierdol ze odechcialoby ci sie z domu wychodzić ...

nic dodac, nic ująć Maćku
Aranjani

Wkurza mnie:

przez Doberman 04 cze 2014, 20:39
macieywwa napisał(a):skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....

A myślisz że nie próbowali mnie pobić? A żeby to raz. Mało to razy ja od nich dostałem za niewinność?

-- 04 cze 2014, 20:53 --

Aha, i jeszcze jedno. Ja już z domu nie wychodzę. To zbyt niebezpieczne.
Doberman

Wkurza mnie:

przez macieywwa 04 cze 2014, 20:53
Doberman, Tez kiedys bylem takim smarkiem pijacym piwo pod klatka u siebie na Praszce i wiesz co, nikt nigdy nie zwrócił nam uwagi ze zachowujemy sie głośno czy tez muzyka z samochodu gra za głośno.
.po prostu wszyscy sie bali ale społeczniki wytoczyli nowa broń przeciwko nam w postaci straży miejskiej i psów. Potrafili dzwonić po kilka razy wieczorem raz do jednych raz do drugich a oni przyjeżdżali po kilka razy tego samego wieczoru, najpierw szły od nich prośby żebyśmy byli ciszej bo juz 3 czy 4 raz nie chce im sie do nas przyjeżdżać, jesli to nie skutkowało wypjerdalali nam wszystkim mandaty za zaklucanie ciszy nocnej.
Moze sprubój tak, zamiast bawic sie w Rambo.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg