Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Siddhi 20 maja 2014, 13:14
@magnolia84
Do menopauzy jeszcze Ci trochę brakuje :-|
;p
Siddhi

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 20 maja 2014, 13:18
Ciągła senność , mój popierdolony łeb .

Wkurza mnie:

przez magnolia84 20 maja 2014, 13:21
Siddhi, patrząc na mamę i babcię, to jeszcze co najmniej 20 lat :evil:
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez deader 20 maja 2014, 13:23
Klienci mnie wkurrrrwiają dziś nieprzeciętnie, wkurrrwia mnie tępota i brak szacunku dla innych ludzi. Czemu ci idioci wiedząc że jeśli potrzebują jakieś wydruki na 21-ego, to nie wezmą się za zamawianie 10-ego tylko 20-ego??? Czy tak krrrrrrwa trudno myśleć z wyprzedzeniem dalszym niż najbliższe 4 godziny??? Przecież dzień matki jest raz w roku, raz w roku robią z tej okazji promocję, więc do kury nędzy już w styczniu mogli to sobie zamówić! Ale nie, lepiej poczekać ze zleceniem na dzień przed terminem, w końcu plebs lubi zapierdalać po godzinach.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez bei 20 maja 2014, 20:13
Dziś klasyka-
"że jak Ty masz problem i chcesz z kimś pogadać to ten ktoś ma cię gdzieś,
a jak ta osoba ma problem to nagle wielce odkrywa że istniejesz".
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

Wkurza mnie:

przez Aranjani 21 maja 2014, 03:26
bezsilność
Aranjani

Wkurza mnie:

przez papierowykot 21 maja 2014, 03:42
wy

Wkurza mnie:

przez deader 21 maja 2014, 08:58
Wkurza mnie szef, który wpycha nos do dosłownie wszystkiego; obecnie postawił sąsiedni dział w stan pełnego wkurwienia bo na jednym z wydruków według niego "niebieski był zbyt mało niebieski" i rozkalibrował im po godzinach drukarkę żeby to "naprawić"; teraz drukarka niebieski drukuje jako fioletowy, cały dział się wkurza bo im roboty stoją, szefu się wkurza że drukarka nie działa a drukarz ma problemy od rana z przywróceniem prawidłowej konfiguracji, dział się wkurza bo szef się na nich wkurza, a ja się wkurzam bo jak oni się wkurzają to mi się udziela nerwówka :/ Dom wariatów :/

Wkurza mnie:

przez Arhol 21 maja 2014, 09:03
deader napisał(a):Wkurza mnie szef, który wpycha nos do dosłownie wszystkiego; obecnie postawił sąsiedni dział w stan pełnego wkurwienia bo na jednym z wydruków według niego "niebieski był zbyt mało niebieski" i rozkalibrował im po godzinach drukarkę żeby to "naprawić"; teraz drukarka niebieski drukuje jako fioletowy, cały dział się wkurza bo im roboty stoją, szefu się wkurza że drukarka nie działa a drukarz ma problemy od rana z przywróceniem prawidłowej konfiguracji, dział się wkurza bo szef się na nich wkurza, a ja się wkurzam bo jak oni się wkurzają to mi się udziela nerwówka :/ Dom wariatów :/

Z cyklu "deader i jego turbo zjebany szef part XXVII"
Pytając jak frustrat frustrata - da rade choć jeden dzień bez wkurwu ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 21 maja 2014, 09:30
Kestrel napisał(a):Pytając jak frustrat frustrata - da rade choć jeden dzień bez wkurwu ?

Najpierw chciałem odpowiedzieć: "tak, kiedy ten idiota raz do roku wyjeżdża na tygodniowy urlop", ale wtedy pałeczkę we wkurzaniu przejmują klienci bo jak tylko idzie fama że gościa nie ma w firmie to wszyscy się zlatują - "niestety" mamy renomę w okolicy oraz "niestety" szef też ma "renomę" i każdy kto może stara się unikać jakiegokolwiek kontaktu z tym człowiekiem, łącznie z klientami. Więc... Żeby odpowiedź była mimo wszystko optymistyczna, to niechaj brzmi tak:

Kestrel napisał(a):Pytając jak frustrat frustrata - da rade choć jeden dzień bez wkurwu ?

Nawet dwa dni pod rząd - w sobotę i w niedzielę! :P

Wkurza mnie:

przez Arhol 21 maja 2014, 10:34
deader napisał(a):

Najpierw chciałem odpowiedzieć: "tak, kiedy ten idiota raz do roku wyjeżdża na tygodniowy urlop", ale wtedy pałeczkę we wkurzaniu przejmują klienci bo jak tylko idzie fama że gościa nie ma w firmie to wszyscy się zlatują - "niestety" mamy renomę w okolicy oraz "niestety" szef też ma "renomę" i każdy kto może stara się unikać jakiegokolwiek kontaktu z tym człowiekiem, łącznie z klientami. Więc... Żeby odpowiedź była mimo wszystko optymistyczna, to niechaj brzmi tak:

Nawet dwa dni pod rząd - w sobotę i w niedzielę! :P

2 dni pod rząd... I tak nieźle D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 21 maja 2014, 14:53
Mój głupi łeb

Wkurza mnie:

przez krul 21 maja 2014, 14:54
Że nie znam żadnej staruszki, która płaciłaby mi gruby hajs za seks. :(

Wkurza mnie:

przez Niki333 21 maja 2014, 15:41
Praktycznie wszystko !!!! :twisted:
Istnieć nie znaczy żyć...

Sortuj wg