Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Wolfx 17 maja 2014, 18:30
Poradniki o Chad i wypisywanie:
Odpowiednio dobrane leki nie powodują toksycznego obciażenia,nie mają cech uzależniających i w wiekszości przypadków potrafią być skuteczne zarówno w leczeniu jak i w zapobieganiu nawrotom Twojej choroby.
Chciałbym poznać kogoś komu zapobiegneły nawrotowi czy fazie
Wolfx

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 18 maja 2014, 20:20
Moja osoba. :?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Użytkownik123 18 maja 2014, 21:12
życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OD 16 MAJA
CONVULEX300mg
SERONIL40mg

nic nie pomaga, jeżleli i to nie pomoże wracam do PAROGENU

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 18 maja 2014, 21:57
Wkurzają mnie przekonania niektórych ludzi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez pająk 18 maja 2014, 22:04
Jeb...który zamieszcza pedofilskie zdjęcia dziecka, skurwie* tępy nie masz plugina pod TORA łajzo! Zamykaj swój tyłek na 4 spusty bo to kwestia dni...! Twoje "szczęście", że nie byłam kontaktowa przez ten rok, twój pech ścierwojadzie, że jestem już w formie...
pająk

Wkurza mnie:

przez barbieturan 18 maja 2014, 22:33
pieeerdolone celowe zgrywanie niedostępności chujwiepoco z premedytacja
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 19 maja 2014, 20:16
Mnie wkurza na Forum taki fundamentalista katolicko-prawicowy.

Wkurza mnie:

przez deader 20 maja 2014, 08:51
Przyszedł do firmy koleś na praktyki, a dział do którego został przydzielony poducza go w tak przydatnych w przyszłości w tej branży rzeczy jak wynoszenie śmieci czy sortowanie makulatury :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 20 maja 2014, 09:20
deader, uroki bycia praktykantem/studentem. Zawsze zaczyna się od 'przynieś, wynieś, pozamiataj' ;) wiem coś o tym, bo mam za sobą ok. 2 tysięcy godzin praktyk. Dopiero gdzieś tak po 200h zaczęłam robić coś bardziej ambitnego ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Wkurza mnie:

przez Arhol 20 maja 2014, 09:29
Współpracownicy D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 20 maja 2014, 09:35
acherontia-styx napisał(a):deader, uroki bycia praktykantem/studentem. Zawsze zaczyna się od 'przynieś, wynieś, pozamiataj' ;)

Nie da się ukryć; ja zresztą tutaj też robotę zaczynałem od podobnych zadań... Różnica jest taka że te 7 lat temu (uomatko jak ten czas leci...) to szef wydawał mi polecenia dotyczące takich pierdoletów, a dziś temu praktykantowi współpracownicy takie coś dają. Osobiście nie mam serca kolesia wykorzystywać, mam nadzieję że nie wyślą go do mnie po śmieci bo będę musiał je gdzieś schować...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Reiben 20 maja 2014, 11:45
wszystko co raz bardziej się pierdoli, wziąłem 2 tabl. fluo nie wiem nawet w jakiej dawce, fluo, którego miałem już nigdy nie brać bo nic mi nie dało a niemal wykastrowało
Reiben

Wkurza mnie:

przez magnolia84 20 maja 2014, 12:37
z roku na rok coraz bardziej łzy macicy
magnolia84

Wkurza mnie:

przez mark123 20 maja 2014, 13:10
deader napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):deader, uroki bycia praktykantem/studentem. Zawsze zaczyna się od 'przynieś, wynieś, pozamiataj' ;)

Nie da się ukryć; ja zresztą tutaj też robotę zaczynałem od podobnych zadań... Różnica jest taka że te 7 lat temu (uomatko jak ten czas leci...) to szef wydawał mi polecenia dotyczące takich pierdoletów, a dziś temu praktykantowi współpracownicy takie coś dają. Osobiście nie mam serca kolesia wykorzystywać, mam nadzieję że nie wyślą go do mnie po śmieci bo będę musiał je gdzieś schować...

Różnie bywa. Np. ja na praktykach wykonywałem zadania adekwatne dla działu, w którym byłem. A na stażu z kolei to przez około 3/4 jego trwania nie robiłem nic.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg