Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Auman 27 kwi 2014, 19:11
kupmitrumne napisał(a):Obawiam się , że pobicie nic nie da , wstaną i nadal będą darły japy :bezradny:

U mnie jak jednego zdzieliłem zomowską pałką to dwóch uciekło, a ten co go walnąłem też uciekł, jak już wstał.
Auman

Wkurza mnie:

przez Haissem 27 kwi 2014, 19:12
Bicie dzieci jest nie humanitarne i nie moralne.
Haissem

Wkurza mnie:

przez Auman 27 kwi 2014, 19:13
Haissem napisał(a):Bicie dzieci jest nie humanitarne i nie moralne.

Darcie japy pod oknem też jest niemoralne. Albo ćpanie. Z resztą to nie są dzieci, tylko potwory.
Ostatnio edytowano 27 kwi 2014, 19:15 przez Auman, łącznie edytowano 1 raz
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 27 kwi 2014, 19:14
otóż to :brawo:

Wkurza mnie:

przez Rydz 27 kwi 2014, 20:00
Auman, Ciekawe jaki z ciebie był dzieciak. Pewnie siedzący cichutko, nic nie robiący i tylk usiechający się grzecznie do wszystkich.
Lepiej zeby dzieciaki teraz nie miały szans się wykrzczeć, wybawić ( nie mówię tu o ćpaniu) a w późniejszym wieku niech zatłuką jakąś staruszkę czy dziaka, bo drą na nich japy za byle gówno?

Wkurza mnie ciągłe udawanie że wszystko jest OK. I ta ciągła samotność, gdzie można gębę do dorosłego otworzyć jedynie "ilę płacę?" "dziękuje" , "do widzenia"
wrrrrrrrrrrrrr

Poza tym Java mi nie prądzi i nie mogę wejść na czata :/
Ostatnio edytowano 27 kwi 2014, 20:02 przez Rydz, łącznie edytowano 1 raz

Wkurza mnie:

przez Auman 27 kwi 2014, 20:02
Rydz napisał(a):Auman, Ciekawe jaki z ciebie był dzieciak. Pewnie siedzący cichutko, nic nie robiący i tylk usiechający się grzecznie do wszystkich.
Lepiej zeby dzieciaki teraz nie miały szans się wykrzczeć, wybawić a w późniejszym wieku niech zatłuką jakąś staruszkę czy dziaka, bo drą na nich japy za byle gówno?

Jaki ze mnie był dzieciak? Całe dnie siedziałem w domu i bawiłem się klockami Lego. Nie utrudniałem porządnym ludziom życia.
Auman

Wkurza mnie:

przez Rydz 27 kwi 2014, 20:03
Auman, współczuję, pewnie się to teraz na Tobie odbiło. Ciągłe siedzenie z kolockami, bez współtowarzyszy zabawy, kontaktu z innymi?

Wkurza mnie:

przez Auman 27 kwi 2014, 20:04
Rydz napisał(a):Auman, współczuję, pewnie się to teraz na Tobie odbiło. Ciągłe siedzenie z kolockami, bez współtowarzyszy zabawy, kontaktu z innymi?

Tak było i odpowiadało mi to.
Auman

Wkurza mnie:

przez Rydz 27 kwi 2014, 20:07
A innym dzieciakom odpowiada darcie mordy pod oknami. Mnie moje też wkurzają jak się wydzierają podczas zabawy, mam ich bić? Może od razu pozabijać? Prawa młodości, wolę zeby się wyżyły podczas zabawy niż kidyś na innych ludziach wyładowywali swoje frustracje. Bo nie wolno im było krzyknąć, czy pobawić się...

Wkurza mnie:

przez Midori 27 kwi 2014, 20:12
99% ludzi na tym świecie.
Midori

Wkurza mnie:

przez Abbey 27 kwi 2014, 20:18
Auman napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):Obawiam się , że pobicie nic nie da , wstaną i nadal będą darły japy :bezradny:

U mnie jak jednego zdzieliłem zomowską pałką to dwóch uciekło, a ten co go walnąłem też uciekł, jak już wstał.

Mnie też dzisiaj dzieci ostro wkurw*ały, latały drząc się po schodach, ale to nie znaczy, żeby je pomordować.
Zmień trochę podejście do ludzi, bo większość to byś pozabijał :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Lethality 27 kwi 2014, 20:41
Szopka z papieżem, która przenika do moich rodziców, a tym samym do mnie.

Wkurza mnie:

przez Auman 27 kwi 2014, 21:55
Vett napisał(a):(...) Zmień trochę podejście do ludzi, bo większość to byś pozabijał :roll:

No nie wiem, może ja po prostu jestem socjopatą. Choć z drugiej strony, lepiej być socjopatą, niż dostosować się do obecnego społeczeństwa.
Auman

Wkurza mnie:

przez buka 27 kwi 2014, 22:12
o ja,co za peszek.znowu /cenzura/ mnie jednego gola zabrakło i byłaby wygrana na ponad 100kursie

/cenzura/:[

Sortuj wg