Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 10 kwi 2014, 21:14
i dlatego mnie poprosiłeś , żebym ci streściła jakieś książki psychologiczne , nie dając nic w zamian :nono:

Wkurza mnie:

przez Reiben 10 kwi 2014, 21:17
No dokładnie, książki sajko to nie dla mnie, jeszcze mi się popierdoli bardziej niż już jest, ja wolę uciekać w świat fantasy- kosmici, inwazje, ataki flot gwiezdnych, sex międzyplanetarny...to jest mój chleb powszedni.
Reiben

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 10 kwi 2014, 21:23
masz swój świetlny mieczyk ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Reiben 10 kwi 2014, 21:30
nie :cry:

Reiben

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 10 kwi 2014, 21:33
Nie płacz , kupie Ci na urodziny :smile:

Wkurza mnie:

przez Reiben 10 kwi 2014, 21:37
i wsadzisz w dupę we śnie :cry:
Reiben

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 10 kwi 2014, 21:38
Za kogo mnie masz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Wkurza mnie:

przez Reiben 10 kwi 2014, 21:53
zboczeńca :brawo:
Reiben

Wkurza mnie:

przez Alien81 10 kwi 2014, 21:55
Reiben napisał(a):deader to zależy od preferencji i tylko boli, że te zmieniają się w większości ludu na bardziej ujowe a już na pewno naiwne sterowane przez molochy narzucające im te preferencje i ich kształt. Dlatego dla mnie jeśli te głupie hamburgery wolą zapłacić niemal tyle samo za mp3 zamiast mieć nie dość, że wava z możliwością do dowolnego innego formatu to jeszcze fizyczny nośnik i cały klimat jaki nosi za sobą wytłoczona płytka wraz z tekstami, grafiką, zdjęciami,...to najprościej rzecz ujmując ich podejście do muzyki jest czysto rozrywkowo-lekkoduszne (śmiesznie ujmując ale jakoś jedyne to mi przyszło do głowy) mają podejście do muzyki jakie chyba zaszczepiły w nich przez ostatnie lata a może i już dekady masowe gówniane media, czyt. empetrójeczki, słuchanie muzyki z 'fona' jak chujowy dźwiękowo by nie był, a dalej jeszcze niżej radia, programy muzyczne, mtv vivy syf kiła i mogiła :>
Dla mnie natomiast książki i płyty to jedyne co warto zbierać z ogólnej puli sztuki rozrywkowej, inni kolekcjonują pudełka z grą i wkurwia ich właśnie dominacja Steam'a Origina itd. podczas gdy dla mnie gry nie są na tyle wartościowe i marnowałyby mi przestrzeń i cieszą mnie takie rozwiązania, jak Steam bo Origin to dla mnie niewyobrażalny syf i maszynka ujowego i chciwego do bólu EA (myślą, że dali Dead Space za free to nie widać jak ich 99% gier tam albo trzyma ceny od premier albo jest max 10% przecenione :lol: ). Podobnie z książką, nie wyobrażam sobie np. na obecną chwilę żebym miał rzucić w kąt gdzieś, pozagniatać albo sprzedać komuś coś co przeczytałem, musiałoby to być coś naprawdę słabego co w nieznany sposób udało mi się ostatecznie strawić albo i też nie, gdyby się ostatecznie znalazł ktoś chętny ze znajomych to najzwyczajniej bym mu oddał, a nuż jemu się spodoba i sobie postawi na półce. No ale ja nie czytam dużo i zasypanie pokoju książkami mi nie grozi jak na razie, rozumiem, że ludzie, którzy masowo czytają/ nabywają książki i sporo odsprzedają podchodzą do nich w sposób dość konsumpcyjny, uwielbiają czytać, i liczy się głównie fakt pochłonięcia zawartości a potem siup po następną pozycję. Ja zaś nie pożeram książek w szybkim tempie, w zasadzie to robię to w żółwim tempie, długo wybieram też to co chcę przeczytać, a po przeczytaniu taka książka to dla mnie fizyczny wycinek mojego mózgu o ile nie pierdolnę się na tyle mocno żeby zapomnieć co czytałem, a nawet wtedy jako, że mam ją wciąż to mogę sobie przeczytać i uzupełnić czaszkę :D

Ja też chętnie posłuchałbym muzy na porządnym sprzęcie najlepiej z winyli. Ale niestety nie posiadam takowego sprzętu.
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

Wkurza mnie:

przez Auman 10 kwi 2014, 21:56
Niemożność naprawy świata w legalny sposób.
Auman

Wkurza mnie:

przez Reiben 10 kwi 2014, 22:07
Alien81, ja też nie, nawet karty dźwiękowej lepszej w pececie od zintegrowanej na mobo za 2 stówy a głośniki to dwie pierdziawki Logitecha, tyle, że kompa nie używam prawie w ogóle- kilka godzin na miesiąc dla jakiejś gry. Muzyki słucham z lapka z dackiem Maya U5 a nawet to ujstwo się rypło- gniazdo słuchawkowe i pół minuty zanim uda mi się dobrze włożyć nie do końca minijacka, generalnie więc najwięcej słucham z mega budżetowego zestawu Clip+ z rockboxem + słuchawki z Carrefoura (o tak!) za to kosmiczne za swoją cenę 35 zł- Philipsy SHE3590 (no dobra trochę syczą czasem wysokie tony ale wystarczy equalizerem im odjąć).

-- 10 kwi 2014, 22:09 --

Płyty u mnie stają na półce po zgraniu do flaca, żadnej z nich nie wziąłbym do samochodu albo pożyczył (może komuś bardzo zaufanemu), zwłaszcza, że większość ledwo idzie dostać w zagranicznych sklepach. A winyle to ja słyszałem jak małym brzdącem byłem i to pewnie jakieś stare polskie przeboje heh.

-- 10 kwi 2014, 22:11 --

Auman napisał(a):Niemożność naprawy świata w legalny sposób.

Oh man! Czyżbyś był mistrzem Yodą?! :uklon:
Reiben

Wkurza mnie:

przez Auman 10 kwi 2014, 22:17
Reiben napisał(a):
Auman napisał(a):Niemożność naprawy świata w legalny sposób.

Oh man! Czyżbyś był mistrzem Yodą?! :uklon:

Bliżej mi do Dartha Vadera, wiesz "moje nowe imperium" i te sprawy. ;)
Auman

Wkurza mnie:

przez khaleesi 10 kwi 2014, 23:52
... :evil:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 11 kwi 2014, 12:15
Mój lekarz który nie odbiera ,ani smsów ani telefonu Obrazek

Sortuj wg