Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez mark123 04 kwi 2014, 20:55
Wkurza mnie, gdy ktoś jest pewien, że obronię pracę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez barbieturan 04 kwi 2014, 20:59
mark123 napisał(a):Wkurza mnie, gdy ktoś jest pewien, że obronię pracę.

dobrze mieć kogoś kto jest czegoś pewien. za nas.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez mark123 04 kwi 2014, 21:04
barbieturan napisał(a):dobrze mieć kogoś kto jest czegoś pewien. za nas.

A mnie akurat wkurza, gdy ktoś jest pewien czegoś, czego nie powinien być pewien.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez barbieturan 04 kwi 2014, 21:10
Mnie też to zawsze wkurzało a teraz mi tego brakuje. zwyczajnie nie ma komu wierzyć za mnie.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Wkurza mnie:

przez traqx 04 kwi 2014, 21:16
Wkurza mnie matka, która codziennie mi powtarza, że jak "opieprzę maturę, to idę do pracy, bo ona nie ma zamiaru mnie utrzymywać całe życie".

Dobra przekaz jest jasny i wystarczy raz powiedzieć, zamiast wydzierać się na mnie z takim tonem, jakby miała ochotę mnie wywalić z domu.

Wkurza mnie:

przez Saraid 05 kwi 2014, 09:16
Pogoda ,gdzie to słonce :bezradny:
Saraid

Wkurza mnie:

przez Mic43 05 kwi 2014, 15:18
Wkurwia mnie, że przez takie a nie inne wychowanie, relacje z innymi mam zjebane i zmarnowane życie. Wkurwia mnie jak inni ciszą się z życia z niego korzystają.

Wkurza mnie:

przez mark123 05 kwi 2014, 15:26
Sprzedawane w sklepach niektóre produkty żywnościowe, która wpędzają mnie trochę w lęk przed zatruciem.

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 05 kwi 2014, 18:02
Leki, pół roku i poprawa minimalna. :why:
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez szeretet 06 kwi 2014, 22:03
ze podswiadomosc a moze i swiadomosc juz, choc chyba nie, chce zeby ktos wzial odpowiedzialnosc za moje zycie
a jebac to

Wkurza mnie:

przez magnolia84 07 kwi 2014, 11:56
obłuda i zmienność ludzi
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Amarant_89 07 kwi 2014, 13:16
Może nie wkurza, ale irytuje: sposób reakcji bliskich na mój bieżący stan. Kolejny epizod w którym wyładowuję swoje pokłady agresji na wszystkim czym się da. Nie interesuje ich dlaczego tak robię, nawet nie pytają jak się czuję i dlaczego reaguję tak, a nie inaczej, chcą tylko... abym przestał, robią mi wypominki podsycając cały ten płomień, lecą przytyki na które oni mogą sobie pozwolić, liczą na efekty przy minimalnym ich wkładzie i pomocy. Oczywiście, zrobię to sam, ale nie chcę potem słuchać, jak to oni mi nie pomagali... Kiedy jestem wesoły - i oni są weseli, a kiedy jestem zły, bądź smutny - sami są źli i smutni. I jeszcze to zdziwienie i złość kiedy mówię, że widzę że to przeze mnie się denerwują i moje zachowania - spanie do późnych godzin, brak motywacji, rozbicie emocjonalne, wahanie nastrojów itd. wywołuje u nich ten stan :roll: Troską bym tego nie nazwał, ale w ich oczach oto im właśnie chodzi...
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Wkurza mnie:

przez mark123 07 kwi 2014, 13:54
Wkurza mnie, gdy w miejscu, w którym panuje wesoła atmosfera.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 07 kwi 2014, 14:12
Rekolekcje w szkole :evil: Jaki to jest bezsens i marnowanie czasu :evil:
Jestem jaka jestem

Sortuj wg