Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Lonely94 20 mar 2014, 10:46
1234qwerty, przestańcie mnie oceniać (jakkolwiek..).
Ja oceniam ?, yyy :?, pozostawię to bez komentarza ; ].

Odnośnie tematu..
Wkurza mnie pewne towarzystwo na forum..
Lonely94

Wkurza mnie:

przez Lethality 20 mar 2014, 11:23
Wkurzają mnie listonosze z poczty polskiej. Zostawiają awizo mimo iż zawsze jest ktoś u mnie w domu. Muszę specjalnie chodzić do UP i czekać w kolejce.

Lonely94,
Czemu nie lubisz ocen innych? Słodziutki jesteś jak tak się złościsz :)

Wkurza mnie:

przez mark123 20 mar 2014, 11:28
Mnie też niektóre osoby na forum wkurzają, czasem tak, że mam ochotę zrobić "rzeźnię"; no ale w moim przypadku mój emocjonalny dystans do siebie i do niektórych spraw jest bardzo niewielki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Inga_beta 20 mar 2014, 11:54
Lonely94,
Oceniał wilk razy kilka, ocenili i wilka

Wkurza mnie:

przez comatom 20 mar 2014, 17:00
mnie dzis wkurwiła taka szmattaa brzydka jak kupa...klientka...zyczę jej szczerze wszystkiego najgorszego z całego serca....za ból jaki mi sprawiła
moje zyczenie sie spełni-głupia pizda :twisted:

-- 20 mar 2014, 17:05 --

przes takie mendy oddechciewa sie zyc

-- 20 mar 2014, 17:15 --

niech szlag ja trafi....niech dopadnie ja nerwica i deprecha :!:
comatom

Wkurza mnie:

przez Reiben 20 mar 2014, 17:46
ten pierdolony elektroniczny szrot sprzedawany w tym kraju, gniazda słuchawkowe wyrabiające się od normalnego użytkowania a w dodatku skurwysyn na skurwysynie w serwisie, który zażąda sobie 50 zł za chujoekspertyzę i życzliwie zaoferuje wymianę po 'arcykurwa promocyjnej' cenie, rany jaka szkoda, że nie mogę osobiście złożyć takiej reklamacji i poczekać chwilkę żeby usłyszeć legendarne 'wina klienta' i naliczenie kosztów żeby móc z rozkoszą wpasować gościowi do mordy ten złom i poprawić butem, co za pierdolone chujowe czasy, w których nie można się bronić i dać każdemu kto próbuje cie tak bezczelnie rypać to na co zasługuje
Reiben

Wkurza mnie:

przez comatom 20 mar 2014, 17:48
Reiben, niestety racja-pierdolone /cenzura/ :twisted: owe czasy
comatom

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 20 mar 2014, 20:48
Pieprzona leszczyna Obrazek gil do kolan a oczy jak ćpun , wiosna kurva

Wkurza mnie:

przez DwaGuziki 20 mar 2014, 20:58
kupmitrumne mam to samo ino ja roztocza ;) Wiec cały rok :D
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 20 mar 2014, 21:03
DwaGuziki, też jestem na to gówno uczulona , na sierść psa też ( mam psa ) , aktualnie nie jestem na lekach , bo za tydzień mam wizytę i dalsze testy :cry:

Wkurza mnie:

przez Abbey 21 mar 2014, 13:48
KochajacyFacet napisał(a):Wkurzają mnie listonosze z poczty polskiej. Zostawiają awizo mimo iż zawsze jest ktoś u mnie w domu. Muszę specjalnie chodzić do UP i czekać w kolejce.

Ja mam znakomitego listonosza, potrafił w dniu wchodzenia do sprzedaży mojego miesięcznika przynieść mi ze sklepu pocztowego :D

Wkurza mnie moja babka. Nie dość, że to wielka syfiara, to przed chwilą spaliłaby mi chałupę :roll: Całe szczęście, że dziś źle się czuję i zwolniłam się ze szkoły, bo nie wiem co by było :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez jasaw 21 mar 2014, 19:24
Każda kolejna wizyta u jakiegokolwiek lekarza wkurza mnie p o t w o r n i e :hide:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez CnaV 21 mar 2014, 19:50
właściwie w tym momencie nie czuje jakiś emocji, ale wkurwia mnie ogólnie większość ludzi, pierdoleni hipokryci w niedzielę do kościółka i wielce wierzący w nauki Chrystusa, a tak naprawdę to drugiego człowieka by w łyżce wody utopili. Większość rozmów to plotkowanie na czyiś temat. Jak człowiek jest spokojny czy czymś innym różni się to najchętniej by go hieny zagryzły :evil:
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Wkurza mnie:

przez Lonely94 21 mar 2014, 20:41
CnaV napisał(a):właściwie w tym momencie nie czuje jakiś emocji, ale wkurwia mnie ogólnie większość ludzi, pierdoleni hipokryci w niedzielę do kościółka i wielce wierzący w nauki Chrystusa, a tak naprawdę to drugiego człowieka by w łyżce wody utopili. Większość rozmów to plotkowanie na czyiś temat. Jak człowiek jest spokojny czy czymś innym różni się to najchętniej by go hieny zagryzły :evil:

Skąd masz takie statystyki ?.
Lonely94

Sortuj wg