Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Reiben 08 mar 2014, 16:02
na szczęście nic nie pokona siedzenia na dupie i marudzenia Obrazek
Reiben

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 08 mar 2014, 16:04
Reiben, lepsze to niż ślepe podążanie za modą. ;)

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 08 mar 2014, 16:09
Teraz powstało dużo trenerek personalnych które aby się wypromować zrobią wszystko , a media je kreują , więc nic dziwnego , ze kiedyś nie było o tym głośno , jak zauważyłaś siłownie są od x czasu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Tiber_Septim 08 mar 2014, 16:09
Wkurza mnie, że gdy się rozejrzę po domu to wszędzie widzę pomniki mojego słomianego zapału, którego dostaję w okresach manii. Potężny 4-procesorowy serwer który ze znajomym kupiliśmy za grubą kasę, a teraz zagraca mi pokój, starzeje się i traci na wartości. Miałem na nim uruchomić najlepszy w Polsce serwer gry Minecraft - projekt upadł szybko z powodu wielu przeszkód, a ja kombinuję gdzie to sprzedać żeby odzyskać jak największą część kasy. Rozmaite suplementy, większość nawet jeszcze nieotwarta, sztanga, hantle i 120kg obciążeń, które kupiłem "na zapas" naiwnie wierząc że kiedyś będę tyle wyciskał. Gitara elektryczna, na której sobie pobrzdąkałem może ze dwa dni i od tamtej pory już jej więcej nie dotknąłem. Książki, które zamawiałem po 10szt w paczce bo jakaś tam księgarnia internetowa zrobiła wyprzedaż, a potem żadnej z nich nie przeczytałem, bo nie miałem czasu/chęci/humoru. Długo by jeszcze wymieniać. Wkurzają mnie też takie weekendy jak ten, bo czuję się jeszcze bardziej samotny i nie mam co ze sobą zrobić. Czasem nie mogę się doczekać poniedziałku. Wkurza mnie, że wczoraj ktoś napisał mi PW, a potem je skasował zanim je odczytałem, tak jakbym miał go ugryźć albo się obrazić za to co napisał... No chyba że był tam stek obelg :/

Wkurza mnie:

przez magnolia84 08 mar 2014, 16:11
Tiber_Septim napisał(a):Wkurza mnie, że wczoraj ktoś napisał mi PW, a potem je skasował zanim je odczytałem, tak jakbym miał go ugryźć albo się obrazić za to co napisał... No chyba że był tam stek obelg :/

czy tym kimś nie była przypadkiem Khaleesi ? :D
magnolia84

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 08 mar 2014, 16:12
no właśnie jej się to często zdarza :bezradny:

Wkurza mnie:

przez amelia83 08 mar 2014, 16:14
mój spadek formy :bezradny:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez Rebelia 08 mar 2014, 16:14
SENNOŚĆ, no come on, taka ładna pogoda, a ja chyba wylożę kopytka w łóżeczku

Wkurza mnie:

przez magnolia84 08 mar 2014, 16:25
Rebelia, nie daj się! Ja czuję się podobnie, ale nie dam się powalić do spania, bo w nocy znowu będzie problem :evil:
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Rebelia 08 mar 2014, 16:26
magnolia84, chyba że do wieczora wystarczająco się czymś zmęczysz :twisted:

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 08 mar 2014, 16:28
Rebelia, Już nawet wiem czym Obrazek

Wkurza mnie:

przez magnolia84 08 mar 2014, 16:29
Rebelia, kupmitrumne, o Wy france! :mrgreen: ale jak już, to raczej bardziej się rozbudzę :P
magnolia84

Wkurza mnie:

przez khaleesi 08 mar 2014, 19:20
magnolia84, to ja napisałam o żesz w morde jeża :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez Decevante 08 mar 2014, 19:49
Czemu ludzie są tacy okropni? Bez serca... Czy oni nie mają żadnych uczuć... :cry: Znowu mnie obrazili i czuję się podle :-|
Ja też się na kogoś obraziłam, bo udaje, że nie widzi mojej wiadomości? Wkurzające jest takie ignorowanie.

Sortuj wg