Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Wkurza mnie:

przez brokenwing 19 cze 2010, 23:57
zrozpaczona20 napisał(a):Szczerze mowiąc mi juz nie zależy na życiu i mam je gdzieś. Niech sie dzieje co ma wszystko mi juz to wisi...

Ale Nam zależy na Tobie
brokenwing

przez Korba 20 cze 2010, 12:20
wkurza mnie to że mam lęki przed wyjściem z domu :cry:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Natascha 25 cze 2010, 20:00
Maksymalnie wpieniają mnie baby chlejące w ciąży i idioci spuszczający rottweilera bez kagańca, na osiedlu pełnym ludzi! :evil:
Natascha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nenaja 25 cze 2010, 20:24
moje "ja" mnie wkurza...
Nenaja

przez halenore 25 cze 2010, 22:07
Mój brak samodzielności mnie wkurza...i brak siły psychicznej.Niech to szlag :!:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez linka 25 cze 2010, 22:45
Wkurza mnie to, że dziś mi się wszyscy znajomi rozpłynęli w powietrzu a chętnie bym się z kimś znietrzeźwiła........ :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 25 cze 2010, 23:04
Linko pytanie tylko czy jest to wskazane...no chyba,że już nie bierzesz leków i czujesz się ok.
:)

przez linka 25 cze 2010, 23:32
człowiek nerwica, lekó nie biorę, czuję sie ok i dawno ale to daawno się tak konkretnie nie nawaliłam...a skończy się dziś na...kompocie truskawkowym i pójściu spać....no cóż, tak zdrowiej, może jutro uskutecznię ten plan :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez brokenwing 26 cze 2010, 03:20
Znów mam zaburzenia snu. jestem zmęczony życiem .
brokenwing

przez Grzesio 26 cze 2010, 08:19
linka napisał(a):Z racji tego, że nie należy w sobie tłumić złych emocji, w ramach mini-pseudo-terapii zakładam temat w którym można pisać o tym co nas wkurza generalnie lub o tym co nas wkurzyło dziś. Począwszy od globalnego ocieplenia po panią w sklepie czy muchy. :twisted:

Wkurza mnie już to, że muszę wieczorami wojować w pokoju z wstrętnymi komarami, ledwo się położę już toto bzyczy mi nad uchem. Jestem tak leniwa, że nie chce mi się wybrać w rajd po mieście w poszukiwaniu moskitiery, albo jakiegoś środka na owady.....a najgorsze jest to, że te małe gówienka mają ponoć przypuścić w związku z powodziami jakiś zmasowany atak na ludziów.....nienawidzę tego robactwa..... :evil:

Mnie wkurza remont w domu. Najpierw szafy , kląłem , bo mam krzywe ściany. Teraz czeka mnie malowanie pokoju. Syf totalny po gładzi.

przez frytka 26 cze 2010, 10:15
wkurza mnie manipulanctwo i falsz - to jedyne co wytrąca mnie z równowagi :evil:
Anioły są wśród Nas

przez Alienated 26 cze 2010, 10:51
Wkurza mnie, że znów mam przed sobą perspektywę weekendu spędzonego zupełnie bezproduktywnie. Po przejrzeniu zapowiedzi wydarzeń kulturalnych na nadchodzące dni stwierdziłem, że nie znalazłem niczego dla siebie:( Większość z nich tradycyjnie jest adresowana do odbiorców, z którymi nie mogę bądź też nie chcę już się identyfikować... Propozycje wspólnych imprez, jakie otrzymałem od znajomych również uznałem za mało satysfakcjonujące i wstępnie zapowiedziałem swoją nieobecność. Próbuję wymyślić sobie jakiś sensowny pretekst, aby tylko wyrwać się z domu, jednak nic tak naprawdę wartościowego nie przychodzi mi do głowy... Ani się obejrzę jak znów trzeba będzie wstawać w poniedziałek do pracy... I tak kręci się to wszystko zmierzając zupełnie donikąd:(
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Sean1 26 cze 2010, 11:32
Wkurza mnie, że nie mam kasy ani odwagi, żeby pójść do psychiatry, poza tym wkurza mnie, że jakoś nie wierzę, że mi pomoże ten specjalista. Denerwuje mnie, że boję się, że jak od października pójdę na studia, to nn mnie wykończy i nie dam rady.

przez k_o82 26 cze 2010, 11:40
mój charakter... :mhm:
k_o82

Sortuj wg