Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Dusiorek 04 mar 2014, 16:18
Ahma jeśli możesz jakoś pracować tylko Cię to przeraża, to spóbuj chociaż gdzieś na pół etat, ćwierc etatu. Nie musisz rzucać się zaraz na głęboką wodę i się poddawać bo ooo nagle toniesz. Spróbuj od jakiś delikatniejszych robót. na zlecenia, czy właśnie na ograniczonym etacie. Może się stopniowo przyzwyczaisz i to polubisz ? ;) nie poddawaj się od razu jak Ci tutaj nie wyjdzie
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

Wkurza mnie:

przez deader 04 mar 2014, 16:20
Dusiorek napisał(a):Renta nie da Ci satysfakcji, nie da rozwoju, nie da poznać nowych ludzi, nie da się sprawdzić, nie da się rozwinąć.

Zamień "renta" na "praca" a wydźwięk będzie taki sam :D Jak się niby rozwijać kiedy ponad połowę dnia siedzi się w robocie, jak poznawać nowych ludzi kiedy się wraca do domu zje*banym po pracy, jak się rozwinąć skoro wieczorem człowiek myśli tylko o tym żeby się wyspać...? Sprawdzić się zaś można najczęściej pod kątem wytrzymałości na idiotów a satysfakcję się ma jak się uda kogoś zgnoić i udowodnić sobie że ktoś ma gorzej od nas :D

O takiej pracy jak ty piszesz to zwykli obywatele sobie mogą pomarzyć najczęściej, bo najczęściej też praca to siedzenie za biurkiem i wypełnianie papierów, stawianie towaru na półkach i tego typu zajęcia. Ludzi projektujących motolotnie czy siedzących w jakimś innym "ciekawym" zawodzie jest nikły procent.

Nie mówię że postawa "nie chceeeee mi sięęęęę pracowaaaaać" jest dobra, ale nie przesadzajmy z fajerwerkami...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 16:21
Dusiorek, Ok, dzieki, spróbuje.. akurat ta praca jest na cały etat z umową..
a w zeszłym tyg zrezygnowałam z połowy etatu bo mam chorą nogę a musiałam dużo stać.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 mar 2014, 16:23
Jak Was czytam, to nóż się w kieszeni otwiera....Nie mogę znaleźć jakiejkolwiek pracy od roku. Gdyby była oferta sprzątania kibli, to nie zastanawiałabym się ani chwili, bo mam dość siedzenia w domu i gapienia się w cztery ściany i odganiania negatywnych myśli.
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 16:24
deader, no właśnie , mnie praca nie cieszy, a raczej dołuje i smuci ze musze siedzieć 8 godzin w robocie

-- 04 mar 2014, 16:26 --

magnolia84, przykro mi. wiem ,że prace cieżko znaleźć. Ja mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i mi jest łatwiej. Tylko że ja nie chce pracować. Podejmuje te próby dla mojej pani psycholog
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 mar 2014, 16:28
Ahma, dlaczego nie chcesz pracować? Ludzie niepełnosprawni też pracują i nawet się garną do pracy. Przecież na dłuższą metę można pierdolca dostać siedząc bezczynnie w domu.
magnolia84

Wkurza mnie:

przez amelia83 04 mar 2014, 16:28
ja siedze w robocie codziennie po 10 godzin :bezradny: Ahma, spróbuj jak wczesniej juz Ktos pisal, zebys poprobowala nie na caly etat ale na czesc etatu stopniowo a noz potemm dasz rade wiecej pracowac dorob sobie do renty moze poszukaj czegos na pol etatu np.

-- 04 mar 2014, 15:30 --

magnolia84, dokøadnie siedzac dluzej w domu bez zajecia piedrolec nic wiecej ja bym nie mogla nic nie robic
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez mark123 04 mar 2014, 16:31
magnolia84 napisał(a):Przecież na dłuższą metę można pierdolca dostać siedząc bezczynnie w domu.

Niekoniecznie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez deader 04 mar 2014, 16:31
Ahma napisał(a):deader, no właśnie , mnie praca nie cieszy, a raczej dołuje i smuci ze musze siedzieć 8 godzin w robocie

No cóż, ja mam tak samo. Ale nie ma wyjścia, albo praca albo na bruk i pod most, to jednak mimo wszystko wolę pracę ;)

magnolia84 napisał(a):Przecież na dłuższą metę można pierdolca dostać siedząc bezczynnie w domu.

Nie pojmuję skąd ta opinia że siedzenie w domu automatycznie oznacza "bezczynność" i potencjalne dostanie pierdolca... :roll:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 mar 2014, 16:36
amelia83, widać to zależy od człowieka...
Nieraz było w pracy naprawdę ciężko, bo 4 miesiące w roku pracowałam 24 h na dobę i to w dużym stresie i presji ale podobało mi się to, bo nie miałam czasu na zbędne rozmyślania, dołowanie się, itp. Byłam zmęczona ale zadowolona. Dla mnie praca jest w pewnym sensie lekarstwem.
magnolia84

Wkurza mnie:

przez amelia83 04 mar 2014, 16:37
ja mam urlop od tygodnia i wczoraj , przedwczoraj tesknilam juz za moja praca a dzis mam jakis kijoy nastroj i nie chce mi sie isc jutro do roboty i ryczec mi sie chce ogolnie
ahma ja jak miaøam depresje to przerazala mnie perspektywa pracy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 04 mar 2014, 16:37
Ale ja nie dostaje żadnego pierdolca w domu. Jeżdże często do chłopaka, chodze na terapie, spotkam sie od czasu do czasu z koleżanką.. siedze na allegro godzinami.. ogladne tv, poczytam.. latem robimy grilla, basen.. no takie coś mi sie podoba.. ale rodzice marudzą że nie pracuję.mama nie tak bardzo jak ojciec i chłopak
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez magnolia84 04 mar 2014, 16:39
deader, mark123, z własnego doświadczenia. Prace domowe nie zastąpią tej prawdziwej pracy. Wyżej opisałam czym dla mnie jest praca, która nie zawsze jest pracą marzeń.

-- 4 mar 2014, o 15:42 --

Ahma, ja przez rok też starałam się wychodzić, itp. ale czułam, że tak nie da się w nieskończoność. Czułam, że czegoś mi brakowało. Chciałam nabywać doświadczenia, sprawdzać się w różnych ekstremalnych sytuacjach, itp., a to zapewniała praca
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Arhol 04 mar 2014, 16:42
Co człowiek,to inaczej,jednemu zajob pomaga,drugiemu zaś robota nie sprzyja,dla jednego lekarstwo,dla drugiego trucizna .
No rule.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg