Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez magnolia84 02 mar 2014, 17:29
głupia pizda, która wydzwania co 10 minut, żebym przyszła i posłuchała jak pierdoli o jakichś chrzcinach, na których była
magnolia84

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 02 mar 2014, 17:47
senność ... a dziś to już w ogóle .. dupę o kant potłuc , w ogóle czuje , że pomimo wyciskania 12 kg jestem cienka jak Bolek :roll:

Wkurza mnie:

przez Maggda92 02 mar 2014, 19:32
A mnie dziś wkurwia, że nie mam wpływu na pewne sprawy, jestem bezsilna i sfrustrowana chyba nie ma już nic gorszego
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Reiben 02 mar 2014, 20:22
że nie mogę porzucać bluzgami na transmisji bo już mnie zbanowali w poprzednim meczu :cry:
Reiben

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 02 mar 2014, 20:28
Wszyscy ludzie, zwłaszcza pewne mądrale, które uważają się za alfy i omegi, a tak naprawdę gówno wiedzą, a zwłaszcza o mnie. :evil: Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia. :evil: A potem jeszcze zarzuca mi, że jestem wiecznie niezadowolona, jęcząca i wk*rwiająca. :evil: Jak mnie ma cokolwiek cieszyć, skoro naokoło pełno idiotów?! :evil:

Wkurza mnie:

przez Uciekinier 03 mar 2014, 21:04
aaaaaaaaa :o stłukłem mój ulubiony kubek, wszystko przez te cholerne otumanienie.. jak nie nerwica, to zamuł :twisted: kurrrrr
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Wkurza mnie:

przez alicja_31 03 mar 2014, 21:06
Aurora92 napisał(a):Wszyscy ludzie, zwłaszcza pewne mądrale, które uważają się za alfy i omegi, a tak naprawdę gówno wiedzą, a zwłaszcza o mnie. :evil: Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia. :evil: A potem jeszcze zarzuca mi, że jestem wiecznie niezadowolona, jęcząca i wk*rwiająca. :evil: Jak mnie ma cokolwiek cieszyć, skoro naokoło pełno idiotów?! :evil:

to może daj się poznać tym zidiociałym mądralom ze swojej lepszej strony

Wkurza mnie:

przez Midori 03 mar 2014, 23:07
Nadmiar rzeczy, które chciałabym sobie kupić przy jednoczesnym braku na to pieniędzy. :evil:
Midori

Wkurza mnie:

przez xyzabc 03 mar 2014, 23:08
Drogie OC.
xyzabc

Wkurza mnie:

przez macieywwa 04 mar 2014, 10:31
moja pizdowatosc ostatnimi czasy w stosunku do spraw które kiedyś ogarniałem w 5 minut..
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Wkurza mnie:

przez piterotr 04 mar 2014, 11:14
Aurora92,
Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia.

Mi się wydaje, że jednak ktoś dając ci te dobre "rady" chce Ci pomóc i kibicuje Ci. Nie wiem dlaczego nie doceniasz czegoś takiego, niektórzy nie słyszą od nikogo niczego dobrego.
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Wkurza mnie:

przez piterotr 04 mar 2014, 11:14
Aurora92,
Wk*rwia mnie, gdy ktoś pie*doli o mnie i mojej sytuacji, daje dobre "rady", a nie ma kompletnie o niczym pojęcia.

Mi się wydaje, że jednak ktoś dając ci te dobre "rady" chce Ci pomóc i kibicuje Ci. Nie wiem dlaczego nie doceniasz czegoś takiego, niektórzy nie słyszą od nikogo niczego dobrego.
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Wkurza mnie:

przez xyzabc 04 mar 2014, 12:43
Cholernie drogie ubezpieczenie za samochód.
xyzabc

Wkurza mnie:

przez deader 04 mar 2014, 13:32
Dawno nie narzekałem na zdebilałych klientów, trzeba nadrobić.

Jakim, no kurva jakim trzeba być debilem, żeby od 3 lat zamawiać regularnie ten sam produkt (naklejki) i od 3 lat za każdym razem pytać czy nie da się ich zrobić na grubszej folii, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przy każdym zamówieniu odpowiadamy że technologicznie nie jesteśmy w stanie na rzeczonej grubszej folii drukować?

No nieskończenie debilnym debilem, ot jakim.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg