Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez koszykova 24 lut 2014, 12:34
Aurora92, oo ja wczoraj mialam taki dzien. To samo: bank, sklep internetowy... do tego strona przychodni gdzie postanowilam znalezc lekarza.

Dzisiaj jade dopiero na 18 na uczelnie, co to k*rwa ma byc? Akurat jak na noc czuje sie lepiej to musze wyjsc do ludzi :evil:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Saruś 24 lut 2014, 13:25
Wszyscy i wszystko mnie wkurwia, a najbardziej ja sama. Mam ochotę coś sobie zrobić, ale nie mogę, bo brat ma niedługo przyjść. Na /cenzura/ ja się pytam, fakt ma przyjść z grą bo go zaprosiłam i jeszcze rano się nie mogłam doczekać.

Wkurza mnie:

przez mark123 24 lut 2014, 14:14
Psy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez cichyczlowiek 24 lut 2014, 18:05
Wkurza mnie że nie mam dalej pracy, krew mnie zalewa.

Wkurza mnie:

przez Steviear 24 lut 2014, 20:12
-Wkurzył mnie dzisiejszy początek dnia. Myśłałam że rozpier... tych ludzi. Wszyscy mi tak na nerwy działali, choć nic nie robili tylko byli :/ I wystarczyło że jakaś głupia laska miała umalowaną twarz kilogramową tapetą + miała głośność ustawioną na max - więc każdy głupi sms oczywiście musiałam słyszeć pomimo słuchawek :<
-Potem jak wracałam to ktoś słuchał disco polo w badziewnych słuchawkach to też musiałam tego słuchać.
-Wkurzają mnie moje słuchawki, bo nie działają wszystkie tony- nie mówiąc już o basach
- wkurza mnie to,że rano jest tak zimno i nie ma ciepłej wody :?
-Wkurza mnie moja cera,wołająca o pomstę.
- Wkurza mnie mój apetyt- wczoraj pożarłam tyle, co nie jadałam przez tydzień. Dzisiaj też dużo a mimo to nadal czuję głód i niepokój.
-Wkurza mnie szum w głowie i w uszach. Tak bardzo mnie to irytuje. Nie chce tego słuchać a tu cały czas.
- Wkurzają mnie ludzie,których nie lubię. Wystarczy wtedy jedno ich słowo a jestem wkurwiona.
-Wkurza mnie ten głupi świat, kiedy każdy jest obojętny jak coś się stanie i zajęty własną d...
- Wkurza mnie to,że nie mogę malować, bo nie mam na farby. Bogatsi ludzie mają lepsze życie
-Wkurza mnie to,ze na moim komputerze nie odbiera pewien program dla mnie ważny
- wkurzają mnie beagle : / Nienawidzę szczerze tej rasy.
- Wkurzają mnie ''faceci'' i ten pier.. lans który aż od nich kipi .. Męskość? haha lol.
-Wkurza mnie większość dziewczyn(praktycznie wszystkie) i ich żałosne gierki oraz egoizm i wredota.
-Wkurza mnie to że nie mogę się skupić .
-Wkurzają mnie moje sny.
- Wkurza mnie to, że jutro wizyta a ja nie wiem :/
-Wkurza mnie to,że NFZ ma coś rozjeb...
-Wkurza mnie to że Pit...
-Wkurza mnie to,ze pracy nie mogę znaleźć-.-
-Wkurza mnie to ,że znowu będę siedzieć w kolejkach i słuchać jakiegoś idioty w poczekalni.

Chyba starczy na dzisiaj.
Steviear

Wkurza mnie:

przez hooain 24 lut 2014, 21:13
egzystencjalna gadka osób znanych mi spoza, wynikająca z życiowej indolencji. narzekanie na cały żywot i z żywotu drobnostki, bo tacy kurva jesteśmy nieszczęśliwi - łapcie karnet na wycieczkę po onkologii z przewodnikiem, może oświecenie nastąpi. z przyjemnością narzekałam i robię to teraz, z przyjemnością oddaję zdrowego prawidłowego stolca we własne gniazdo. relatywność problemów. wkurw powoduje też moja własna gadka w tonie zayebiście grubiańskim bez jakiegokolwiek pohamowania i odpowiedniego stylu właściwego lasce nabitej dobrym wychowaniem. pozbyłam się poziomu
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez buka 24 lut 2014, 21:59
hooain,trzymasz poziom we własnym stylu

wkurwienie mnie ogarnia z powodu niemożności wyrażenia poziomu swojego wkurwienia

Wkurza mnie:

przez hooain 24 lut 2014, 22:07
może inaczej: wkurvia mnie wkurv innych w realu, sztywny schemat bawełnianych uszu, brak akceptacji mnie wkurvia, taka smutna jestem djewuszka z trądem
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez Decevante 24 lut 2014, 22:08
Wszyscy ludzie na świecie mnie wkurzają. :cry:
To, że codziennie czuję się tak strasznie ciężko, że nie mogę. Czuję, jakbym dźwigała wielki ciężar w sercu i w sobie. Nawet jak wychodzę z domu, to ciężko mi iść. Normalnie na to życie już nie mam siły. :cry:
Pomyliło mi się, nic mi się nie udaje, czuję, że źle mi poszło. Ale może jest inaczej?
Ludzie, którzy zaczynają znajomość (robią mi nadzieję) i sobie odchodzą. Tak nie można :cry:
Gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.
To, że nie mam co zrobić już ze sobą. :cry:
Codziennie to samo robić, jakie to bez sensu. :cry:

Wkurza mnie:

przez Monar 25 lut 2014, 09:28
codziennie zajęcia na 7.30 do środy włącznie, praktyki na 8.00, druga szkoła na 8.00 O.o a do tego na uczelni nie tylko wcześnie trzeba zacząć, a późno też kończyć - w pon mam do 19.30, a we wtorki do 20.15 ^^ super

Wkurza mnie:

przez comatom 25 lut 2014, 09:35
Monar, podziwiam :brawo:
comatom

Wkurza mnie:

przez OCDman85 25 lut 2014, 10:56
-Moja ex, bo nie wiem czego ode mnie chce tak naprawdę, próbując odzyskać kontakt.
-Lenistwo do którego się przyzwyczaiłem na urlopie.
-Debile "na waleta" w saunie na basenie.
Na dzisiejszy poranek to tyle , chociaż na pewno coś jeszcze dzisiaj będzie mnie irytowało.
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
-Ayn Rand
"Idealizuje chaos , bo stabilizacja jest poza moim zasięgiem" - R.K.

http://www.youtube.com/watch?v=5nH0Oap4Tec !!!

Wkurza mnie:

przez mark123 25 lut 2014, 13:15
Że nie mogę się wysłowić podczas rozmowy telefonicznej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 25 lut 2014, 17:44
1. Ból lewej nogi.
2. Wykładowca, przez którego nie zdążyłam na pociąg i musiałam czekać niemal pół godziny na następny, bo puścił nas 5 minut po czasie. :evil:
3. Moje włosy.
4. Głupi ludzie, którzy myślą, że są najmądrzejsi i w ogóle cool. W dupie byli i gówno widzieli. :x
5. Moja rodzina jest coraz biedniejsza, podczas gdy inni się bogacą, żyją w luksusie, stać ich na zagraniczne wyjazdy i fajne rzeczy. :evil:

Sortuj wg