Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Steviear 09 lut 2014, 21:07
izaa, Tak. Chyba tak :roll: Oni wszyscy są tacy. Chciałam mu pomóc, wykaraskać się.. Wspierać. Lepiej żebyś nie wiedziała jakie mam myśli na jego temat. Dzwonić do patafiana nie będę. Jeszcze pomyśli że jestem zdesperowana. Chyba że sam się odezwie.. Powie w jakim fajnym był stanie heh a potem się okaże że cały czas był w innym świecie niż rzeczywisty :D
Ale naprawdę myślałam że jest w porządku człowiekiem. Ale jak widać przeliczyłam się :great: Dokładnie. Wina wyobraźni.
Steviear

Wkurza mnie:

przez izaa 09 lut 2014, 21:15
Jeszcze nie wszystko stracone :-). Nie przejmuj sie nim. Nie wie co traci :). Wiem że cięzko sie nie przejmować, że tylko tak sie pisze, ale zrób wszystko by odczuwać jak najmniej złość do niego, zajmij mysli

Wkurza mnie:

przez Steviear 09 lut 2014, 21:19
Myślę jednak że jutro albo kiedyś napisze ze nie był w stanie napisać :great:
To mu napiszę po co ćpasz.... A on oleje to i powie że wszystko jest dla ludzi :D
albo że to nałóg- a nie uzależnienie :D
A to ,że to wpływa na jego życie to już nie jest w stanie zauważyć.
Jakie to smutne..
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 09 lut 2014, 21:20
Wkurza mnie pocięte udo. :x :(

Wkurza mnie:

przez Candy14 09 lut 2014, 21:21
Wkurza mnie cera. Najbardziej.

Steviear, a co z nia nie tak? :shock: nic nie zauwazyłam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Steviear 09 lut 2014, 21:28
Candy14, Bo uprzednio musiałam użyć jakiegoś kremu by zrobić z twarzy maszkary, twarz normalnej dziewczyny.
Nienawidzę używać specyfików na twarz.
Ale nawet patrzenie w lustrze .. ohyda.
Mój organizm chyba za bardzo reaguje na zmiany moich hormonów? Nie wiem.. Do tego znachora też nie będę się wybierać bo oni nigdy nic nie wiedzą.
Pamiętam jak kardioloszka badała moje serce i wiesz jaka była diagnoza ? :lol: Słyszę szmery- Coś jest nie tak :D
Steviear

Wkurza mnie:

przez Midori 09 lut 2014, 21:48
Wkurza mnie, że muszę jeszcze dzisiaj przeczytać tekst Oakeshotta, którego pewnie i tak nie zrozumiem, a tym bardziej nie zapamiętam. :x
Midori

Wkurza mnie:

przez izaa 09 lut 2014, 21:50
Aurora92, Dlaczego masz pocięte udo?
Steviear, mogłabym narzekać na swoje piegi czy toteż swoje włosy :). Wole sie cieszyć ze swoich zębów niz marudzic na mankamenty hehe :). Co do specyfików na twarz- doceniam że ich nienawidzisz hehe, bo niektóre dziewczyny nie wyjdą bez makijazu, są tak od niego uzależnione :D. U mnie to działało tak- nieumalowana- faceci zero zainteresowania, a jak sie umalowałam to w pracy zawsze znalazł sie klient co chciał numer telefonu. Szkoda, że wygląd ma takie znaczenie :D faceci to wzrokowcy :P

Wkurza mnie:

przez lukk79 09 lut 2014, 21:53
Midori, moze przespij sie pare godzin i wstan wczesniej ? ja tak czasem robie, lepiej niz przed zasnieciem sie meczyc bo bez sensu to troche.
Pierwszy Romantyk Forum

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 09 lut 2014, 21:54
izaa, bo je pocięłam.

Wkurza mnie:

przez Steviear 09 lut 2014, 21:56
izaa, Piegi są słodkie! Twoje włosy też były fajne :D Nie cierpię nakładać czegoś na policzki i wgl całą cerę.. Bo na oczach to nie czuję tego ..ale jak już nałożę jakiś rozświetlacz czy coś to od razu czuję się ohydniej i niepewnie. Cały czas miałam wrażenie że ten kremocośtam ze mnie spływa :lol:
To jest trochę psychotyczne.. Ale bardzo stresujące.
A co do tego to racja. ;)
Steviear

Wkurza mnie:

przez izaa 09 lut 2014, 21:58
Aurora92, zawsze ludziom mówie, którzy sie tną--> Wydałam 10 tysięcy na poprawienie blizny, a ty je tworzysz. Blizny to cos co zostaje do końca życia. Mam w planach jeszcze wydać kolejne 4 tysiące. Kupa kasy. Czy warto wiec brać ostre narzędzia i robić sobie takie "tatuaże"? Teraz może nie widzisz innego wyjścia, ale kiedyś będziesz żałować/żałowała. Nie warto. W inny sposób pozbądź sie frustracji.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 09 lut 2014, 22:00
izaa, masz rację. Wbiję sobie nóż w brzuch albo rękę. :(

Wkurza mnie:

przez izaa 09 lut 2014, 22:21
Nie :). Weź moje słowa do serca. Nie ingeruj w swoje ciało ostrymi narzędziami. Bo będziesz żałować :D.
Posłuchaj sie kogos kto ma blizny a nigdy ich nie chciał. Za dużo widziałam w życiu. Np dziewczynę co przeszła 12 operacji. Ostatnią z nich był przeszczep wątroby. Dodatkowo miała stomię <worek zamiast jelita grubego>. Ile ona by dała by być zdrowa i bez tych pamiątek, które przypominało jej cierpienie.
Doceniajcie własne zdrowe ciała i nie znaczcie ich.

Sortuj wg