Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Steviear 03 lut 2014, 18:57
Bardzo zdrowo, ale trzeba co chwilę do toalety latać :mrgreen:
Sporo tego ;) Aż nie opłaca się kupować przez .. kilka miesięcy? :D
Steviear

Wkurza mnie:

przez izaa 03 lut 2014, 19:00
Dokładnie. Kupowałam np 3-4 rodzaje w jednym miesiącu. I sie nazbierała wielka kupa xD
Potem nie kupowałam długi czas, a w zależnosci od humoru, jakąś herbatke sie wybrało do picia :D

Wkurza mnie:

przez Midori 03 lut 2014, 20:36
Brak wolnego czasu, sesja, niewyrobienie się w czasie z przepisywaniem notatek, ból ręki z tym związany i brak tłumaczenia nowego odcinka Kurokocchi'ego. :P
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Arhol 03 lut 2014, 21:19
Midori napisał(a):Brak wolnego czasu, sesja, niewyrobienie się w czasie z przepisywaniem notatek, ból ręki z tym związany i brak tłumaczenia nowego odcinka Kurokocchi'ego. :P

Brak odcinka,ten ból D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez Decevante 03 lut 2014, 21:41
Pogoda i pora roku, nienawidzę zimy, wtedy w ogóle nie ma po co żyć. A najbardziej to, że muszę jeszcze znieść co najmniej 2 miesiące takiego stanu.
Ale też ludzie i brak interesujących zajęć.

Wkurza mnie:

przez siostrawiatru 04 lut 2014, 15:22
To, że wolno myślę i coraz częściej mam pustkę w głowie :? Starość /cenzura/ czy co.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Wkurza mnie:

przez Decevante 04 lut 2014, 16:00
To, że zbliża się koniec ferii czyli koniec spokoju i dobrego samopoczucia.

Wkurza mnie:

przez comatom 04 lut 2014, 16:15
gnoje
comatom

Wkurza mnie:

przez mark123 04 lut 2014, 18:29
Wkurza mnie, gdy mi wpadnie w ucho jakaś piosenka, a nie mogę zrozumieć słów i nie mam możliwości znalezienia tytułu i wykonawcy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Midori 04 lut 2014, 18:47
Wkurza mnie, że:
1. pojechałam dzisiaj na uczelnię i nie dostałam wpisu, bo się wykładowcy nie dogadali odnośnie terminów (pierw powinno być zaliczenie z ćwiczeń, a dopiero potem z wykładu z tego samego przedmiotu).
2. boli mnie tyłek po całodniowym siedzeniu na niewygodnym krześle i wkuwaniu. :evil:
Jutro chyba będę się uczyć na leżąco.
Midori

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 04 lut 2014, 20:11
Wkurza mnie ból brzucha i niedziałające tabletki przeciwbólowe. Jak mają produkować takie gówno, to niech w ogóle go nie produkują. :x

-- 04 lut 2014, 19:37 --

Poza tym wkurza mnie to, że nikt mnie nie rozumie i nikt mnie nie chce... :cry:

Wkurza mnie:

przez deader 05 lut 2014, 11:01
Aurora92 napisał(a):Wkurza mnie ból brzucha i niedziałające tabletki przeciwbólowe. Jak mają produkować takie gówno, to niech w ogóle go nie produkują. :x

Może zmień tabsy, jakieś zwykłe Apapy może większości Kowalskich pomagają, ale czasem potrzeba czegoś mocniejszego.

------------------------------

Szef mnie wkurrrwia od rana, zjebał pewną sprawę i próbuje to zwalić na mnie, teraz czeka mnie pół dnia robienia z siebie idioty i odkręcania sytuacji. Jak ja to k.... "uwielbiam" :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez dar 05 lut 2014, 12:40
Wkurza mnie że niektórzy ludzie religijni nie potrafią i nie chcą jasno ocenić sytuacji i ludzi tylko są zdania że jak ktoś już popełnia jakieś złe uczynki non stop a ktoś inny tylko trochę to wszystkich traktują tak samo bez żadnych sentymentów, bez żadnej sprawiedliwości. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Wkurza mnie:

przez AdrianR 05 lut 2014, 12:46
Decevante napisał(a):Pogoda i pora roku, nienawidzę zimy, wtedy w ogóle nie ma po co żyć. A najbardziej to, że muszę jeszcze znieść co najmniej 2 miesiące takiego stanu.
.

Oj tak. Jak ostatnich paręnaście dni w okolicy Szczecina słońce zaglądało tylko raz od WIELKIEGO DZWONU to strasznei deprymująco to na mnie działało. :twisted: Wczoraj jak "po raz pierwszy" zaświeciło słoneczko to aż usiadłem na taborecie w kuchni przy oknie i wystawiłem pyszczek do szyby niczym kotek wygrzewający się na słońcu. Po tej światłoterapii poczułem się znacznie lepiej na duchu. POLECAM wszystkim coś takiego do okna. W zimę człowiek taki przymulony się robi, wszelkie kłopoty wyolbrzymiają się 3-krotnie. Człowiek staje się z deko poirytowany A sam fakt, że inni też mają podobnie i są często dla ciebie co najmniej mało życzliwi to dobija to jeszcze gorzej. Widzę po sowich znajomych z face'a jak się im daje zima we znaki jakby z nich życie uszło. :P Trzeba jak najwięcej wystawiać się do słońca i patrzeć na przyrodę z jakąś relaksującą muzą na uszach typu ENIGMA, muzyka poważna, Robert Miles. Mówię o muzie nie którą lubie zazwyczaj tylko o takiej psychoterapeutycznej. ;) Choć z tego ENIGMĘ i Milesa akurat zazwyczaj lubię. Poza tym powinno się czasem posłuchać na słuchawkach głosów natury z relaksującą muzą w tle. ;) Na mnie też relaksująco działają AUDIO-BOOKI. Nie tam oglądanie TV czy filmów, które w większości w swej istocie mają działanie stresogenne mimo, że nam się to podoba i tym się rajcujemy to niejednokrotnie po jakimś obejrzanym horrorku człowiek sobie myśli: "UFF dobrze że już koniec, mało zawału nie dostałem". Te o opętaniach z reguły najbardziej mi się wdzierają do psychiki. :P Już pomijam fakt czy tam ktoś w to wierzy (duchy, itd) czy nie ale o sam fakt tych scen, tych akcji mrożących czasem krew w żyłach. Staram się w obecnym czasie unikać tego typu filmów. :P

Sortuj wg