Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Kokojoko 30 sty 2014, 22:21
Candy14, wlasnie mialam to napisac :mrgreen:
Kokojoko

Wkurza mnie:

przez Monar 30 sty 2014, 23:43
Jutro mam koło z filozofii, cały dzień ponadto muszę spędzić na uczelni i leżę, nic nie robię, bo jestem tak chora, że nie jestem w stanie wziąć nawet do ręki tych notatek :p Najwyżej obleję, dobrze, że to nie jest przedmiot, który trzeba zdać - w sensie - nie ma go na sesji.

Wkurza mnie:

przez Steviear 31 sty 2014, 00:38
Wkurza mnie że tyle razy zdarzyło mi się słyszeć - Brałaś coś??
Albo -Czy może piłaś?
Jezu. A ja na trzeźwo jestem :roll:
Nie wiem czy te leki mnie tak ogłupiają czy zwariowałam już do reszty
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 31 sty 2014, 00:43
Monar napisał(a):Jutro mam koło z filozofii, cały dzień ponadto muszę spędzić na uczelni i leżę, nic nie robię, bo jestem tak chora, że nie jestem w stanie wziąć nawet do ręki tych notatek :p Najwyżej obleję, dobrze, że to nie jest przedmiot, który trzeba zdać - w sensie - nie ma go na sesji.

Ja miałem filozofię parę semestrów temu i nie byłoby w tym nic nienormalnego, gdyby nie fakt, że mój kierunek studiów ma absolutnie zero wspólnego z filozofią, była ona też na sesji. Osoba, która ustalała, jakie przedmioty mają być, widocznie musiała mieć w sobie dużo głupoty. W dodatku wykładowca filozofii też głupi; zrobił bezczelnie od razu termin 1, bez terminu 0.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 31 sty 2014, 00:47
Filozofia była moimi pierwszymi zajęciami na studiach (w ogóle). Była pierwszego dnia studiów na 8 rano, i ten koszmar powtarzał się co tydzień. To nie jest dobra pora na filozofowanie.

Wkurza mnie:

przez mark123 31 sty 2014, 01:30
Mnie się tylko jeden wykład z filozofii podobał, kiedy wykładowca opowiadał o czarnych dziurach i innych zagadkach wszechświata.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 01:32
mark123, Zobacz "Zagadki Wszechświata z Moraganem Freemanem". Może to nie wykład, ale całkiem fajne :D

Wkurza mnie:

przez mark123 31 sty 2014, 01:33
1234qwerty napisał(a):mark123, Zobacz "Zagadki Wszechświata z Moraganem Freemanem". Może to nie wykład, ale całkiem fajne :D

Oglądam czasami.

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 31 sty 2014, 01:38
1234qwerty napisał(a):mark123, Zobacz "Zagadki Wszechświata z Moraganem Freemanem". Może to nie wykład, ale całkiem fajne :D

Oglądałem parę odcinków. Fajne fajne
TEUFEL

Wkurza mnie:

przez coma 31 sty 2014, 12:04
to, że wymaga się ode mnie żebym była idealna i nieskazitelna :evil: nikt taki nie jest, i ja też nie będę chociażbym się zesrała i stawała na rzęsach :-|
PEACE & LOVE

Wkurza mnie:

przez AdrianR 31 sty 2014, 12:15

Oj tak, bardzo fajny program, przyznaję. :great: Też lubię takie klimaty i powiem wam więcej. Rozwijanie zainteresowań oraz wykonywanie ciekawej zawodowo pracy jest najlepszą metodą do samospełnienia oraz interpersonalnego rozwoju. ;)
A jeszcze co do tego działu tematycznego to wkurza mnie często to forum. :P Może nie tyle wkurza co czasem irytuje i przytłacza . Często mam takie odczucie po zamknięciu tej stronki, że UFF dobrze że już zakończyłem sesję. :P Stresuję się tutaj i nic na to nie poradzę. :P Mało relaksujące jest to forum. A poza tym wkurzają mnie politycy. Każda partia ma doskonałą wizję co zrobić ale lata mijają i jakoś polskie sprawy dość słabo idą do przodu. A i jeszcze wkurzają mnie wścibscy sąsiedzi oraz sąsiadka z dołu, która jak odnoszę wrażenie ciągle podsłuchuje moje prywatne rozmowy telefoniczne i znając jej gumowe ucho to przy bibułkowatych ścianach staram się wychodzić czasem do łazienki. :lol:

Wkurza mnie:

przez deader 31 sty 2014, 13:54
AdrianR napisał(a):wkurza mnie często to forum. :P Może nie tyle wkurza co czasem irytuje i przytłacza . Często mam takie odczucie po zamknięciu tej stronki, że UFF dobrze że już zakończyłem sesję.

Mnie wkurzają strony typu Pudelek i znalazłem doskonałe lekarstwo - nie wchodzę tam :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez mark123 31 sty 2014, 15:47
Że jestem całkiem inny, niż reszta ludzi.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 31 sty 2014, 17:39
Dziewczyna z równoległej klasy, moja była przyjaciółka której się wydaje, że jak ma kasę to jest nie wiadomo kim a jednocześnie robi z siebie ofiarę, której nie wiadomo jaka krzywda się dzieje.
Jestem jaka jestem

Sortuj wg