Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Steviear 24 sty 2014, 23:21
To,że za wszystko pobierane są opłaty.
Nawet za możliwość nauki :?

Bez pieniędzy nie da się wyżyć normalnie :roll:
Steviear

Wkurza mnie:

przez mark123 25 sty 2014, 14:26
Wkurza mnie, gdy się ktoś nade mną rozczula, szczególnie gdy jest to ktoś, kto w pewnym stopniu przyczynił się do moich zaburzeń. I wkurza mnie, gdy ktoś nie rozumie, że w najbliższym czasie będzie z moją psychiką coraz gorzej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez deader 25 sty 2014, 16:03
Ahma napisał(a):deader, hehehe uśmiałam się :D dzieki

Eh, co tylko potwierdza że nic tak nie cieszy jak cudza tragedia :P No, ale dobrze że chociaż tyle dobrego z tego wyszło :D

Rozmówiłem się z tą mendą wczoraj, przyszedłem na pełnym luzie, chcąc owocną dyskusją załagodzić sytuację. Skończyło się na ustaleniu że następnym razem może się nawet nie trudzić tylko od razu wzywać policję i zobaczymy kto dostanie mandat - czy ja za "naruszanie ciszy nocnej" czy ona za bezpodstawne wezwanie :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Etna 25 sty 2014, 17:40
Że zawsze wszystko co złe dzieje się akurat wtedy, kiedy muszę być najbardziej skupiona i gotowa do działania. :?

Wkurza mnie:

przez Bukowski 25 sty 2014, 18:06
alfaArietis napisał(a):Że zawsze wszystko co złe dzieje się akurat wtedy, kiedy muszę być najbardziej skupiona i gotowa do działania. :?

Musisz opracować awaryjną taktykę, schemat działania. ;)
Bukowski

Wkurza mnie:

przez kupmitrumne 25 sty 2014, 18:34
Moje zbyt duże libido , niedługo będę gwałcić wszystko ... :roll: :roll:

Wkurza mnie:

przez Bukowski 25 sty 2014, 18:40
kupmitrumne napisał(a):Moje zbyt duże libido , niedługo będę gwałcić wszystko ... :roll: :roll:

Ostro :shock: :D
Bukowski

Wkurza mnie:

przez hooain 25 sty 2014, 18:42
ostatnio drobne aspekciki, w impulsach bez zahamowań. istnieje dość intensywna ochota przypie.rdolenia w rzecz lub istote. agresja napływa jak krew do móżdżka, chodze podkurviona w trybie samca z testosteronem na plusie po siłce i anabolikach. wkurvia mnie niemożność znalezienia dobrej muzyki, która pogłaskałaby mnie. wkurvia mnie fakt, że jak już znajde, to nudzi sie po dwudziestokrotnym przesłuchaniu. wkurvia mnie ambient, wkurvia mnie pseudo funkowa stylistyka, wkurviają mnie producenci, którzy to spier.dalają dobre w kwestii pomysłu kawałki kiepskimi samplami. to wszystko na dziś, dzięki i przepraszam za bluzgi
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez elo 25 sty 2014, 18:51
ej devil's walk apparata nie powinno znudzic no chyba ze znasz juz na pamiec
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez hooain 25 sty 2014, 18:57
pracuje nad pamięcią, pojedyncze nuty jeszcze mi sie pier.dolą. przy black water płakusiam zawsze
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez Difane 25 sty 2014, 18:59
hooain napisał(a):wkurviają mnie producenci, którzy to spier.dalają dobre w kwestii pomysłu kawałki kiepskimi samplami.

To ja mam odwrotnie. Mnie irytują producenci, którzy do dobrego miksu dobierają kiepskie kompozycje. Naprawdę nie rozumiem jak można zmarnować potencjał projektu, którego stworzenie zajmuje minimum kilkanaście godzin poprzez zaniedbanie czynności, na którą wystarczy poświęcić nie więcej niż godzinę czasu.

Wkurza mnie:

przez elo 25 sty 2014, 19:03
mnie najbardziej rozczulila wspolpraca z soap&skin w sumie ona sama tez do mnie trafia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Wkurza mnie:

przez hooain 25 sty 2014, 19:10
wiesz no, większą spine kładzie się z reguły na elemencik roboty wymagający większego angażu i rozpracowania, w tym wypadku sklejenie całości. bądź co bądź, wkurvia mnie każda spier.dolona muzycznie robota, bo akurat ta sfera jakoś wyjątkowo oddziałuje na mojego ducha
ତ୍କୃ

Wkurza mnie:

przez Arhol 25 sty 2014, 19:12
kupmitrumne napisał(a):Moje zbyt duże libido , niedługo będę gwałcić wszystko ... :roll: :roll:

To dlatego rajben nagle wyparował i go dziś na forum nie widziałem :P :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg