Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez lul 16 sty 2014, 00:59
Tak. Ale ktoś Ci powtarza to nie prawda - fajna jesteś. A Ty uparcie - nie okropna. A milion osób mówi Ci że fajna jesteś... I tak w kółko i w kółko :P Sorry akurat - taki przykład jakoś mi po głowie chodził :D
lul

Wkurza mnie:

przez magnolia84 16 sty 2014, 01:00
:D
magnolia84

Wkurza mnie:

przez nova_2013 16 sty 2014, 01:09
to mnie sie wydaje, ze osoby mowiåce komus przekornemu ( "ofierze na sile" ) powinny zmienic taktyke i zaczåc mowic tak jak ta osoba siebie widzi a wiec przytakiwac jej zaprzeczeniom i zamiast mowic "jestes ladna i fajna" to powiedziec "jestes szkaradna i okropna". trudno z tobå wytrzymac, zainwestuj w siebie czy cos w tym rodzaju. Gorzej jak mowa o kims kto ma depresje, wtedy w ogole nie wiadomo jak sie zachowac. Powiesz cos milego to jest odwrotnosc na komplement, powiesz cos paskudnego to pewnie wielka obraza tej osoby, nie powiesz nic - jestes tez wrogiem. Bådz tu mådry i pisz wiersze.
A jak chcesz cos poradzic tej osobie to ona brzydko odpowie "wsadz sobie w d... twoje rady".

Obrazek Faktycznie, bledne kolo

W efekcie wszyscy dookola takiej osoby zaczynajå sie zle czuc bo nie mogå jej dogodzic a ona staje sie centrum uwagi. Ofiara !
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Reiben 16 sty 2014, 01:12
nalezy zmusic taka osobe do samobana ;p
Reiben

Wkurza mnie:

przez magnolia84 16 sty 2014, 01:13
nova_2013, otóż to ... pierdolca można dostać i dlatego tak mnie to wkurvia
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Pieprz 16 sty 2014, 01:18
magnolia84, przecież nikt Ci nie każe zajmować się taką osobą, przynajmniej tu na forum możesz olać.
Ja np. na karlosa i aurory marudzenie kompletnie przestałem zwracać uwagę bo po co mam się wciągać w ich grę.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez magnolia84 16 sty 2014, 01:19
Mushroom, nie chodzi mi o nich. Tej osoby nie mogę zwyczajnie olać, bo jest mi bliska
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Pieprz 16 sty 2014, 01:20
ok rozumiem.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez lul 16 sty 2014, 01:28
Pomarudzę... Wkurza mnie to, że nie umiem się przemóc w pisaniu. Boże - niezdara ze mnie i utopiłam telefon w wywarze z imbiru i cytryny... To tylko materia, ale tak mi szkoda... Ponad 300 moich wierszyków, z 2 tysiące zdjęć, ponad 3 lata mojego życia. I tak cholernie nie chce mi się teraz pisać. Nie umiem usiąść i napisać coś a wiem, że potrafię... Nawet moje posty są napisane tak, od nie chcenia... Ktoś zna jakieś lekarstwo?
lul

Wkurza mnie:

przez Arhol 16 sty 2014, 01:47
magnolia84 napisał(a):Mushroom, nie chodzi mi o nich. Tej osoby nie mogę zwyczajnie olać, bo jest mi bliska

opcja ignoruj ma wielką moc
true story.
Chyba że kaman o real D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez magnolia84 16 sty 2014, 01:49
Kestrel napisał(a):
magnolia84 napisał(a):Mushroom, nie chodzi mi o nich. Tej osoby nie mogę zwyczajnie olać, bo jest mi bliska

true story.
Chyba że kaman o real D:

real.
Tylko jakie to ma znaczenie, skoro osoba jest nam bliska. Ignorować można obcych nam ludzi, a nie bliskie osoby
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Arhol 16 sty 2014, 01:50
magnolia84 napisał(a):
Kestrel napisał(a):

true story.
Chyba że kaman o real D:

real.
Tylko jakie to ma znaczenie, skoro osoba jest nam bliska. Ignorować można obcych nam ludzi, a nie bliskie osoby

To już gorszy orzech do zmiażdżenia zębiskami D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Wkurza mnie:

przez magnolia84 16 sty 2014, 01:52
Kestrel, oby nie przyszło mi na nim połamać zębiska
magnolia84

Wkurza mnie:

przez Arhol 16 sty 2014, 01:55
magnolia84, Zależnie od stopnia uzależnienia emocjonalno-życiowego od takiej osoby,w tym sęk.
I zwykle,jak sobie ktoś coś usra,to można
A)w nieskończoność "iść na noże"
B)wyparować z żywota takiej osoby/wyeliminować ją z naszego,jeden pies
C)Machnąć ręką i przytaknąć i robić swoje D:
Moderator

Sortuj wg