Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Candy14 13 gru 2013, 14:40
To mnie wkurza dziś do granic możliwości, jeszcze mi się dziś nie udało wpisać żadnej weryfikacji poprawnie :evil:

nie na widze tych weryfikacji i zdrza mi sie zrezygnowac z jakiejs rejestracji jak je widze. Albo jestem slepa albo cos z tym kodami nie tak bo raz na 1000 sie trafia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez mark123 13 gru 2013, 16:28
Że przez perfekcjonizm sprzątanie niedużego obszaru zajmuje mi dużo czasu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 13 gru 2013, 17:07
mark123, Mam podobnie, ale tylko wtedy kiedy sprzątam z własnej woli. Jak ktoś mi każe albo po prostu muszę to tak nie mam.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez mark123 13 gru 2013, 17:25
abstrakcyjna napisał(a):mark123, Mam podobnie, ale tylko wtedy kiedy sprzątam z własnej woli. Jak ktoś mi każe albo po prostu muszę to tak nie mam.

Ja zaś nigdy nie sprzątam z własnej woli, bo mi się nie chce; mam podejście mniej więcej w stylu "najlepiej nic nie robić, ale jak już robić, to perfekcyjnie".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 13 gru 2013, 17:30
mark123, Ja lubię mieć porządek wokół siebie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Wkurza mnie:

przez mark123 13 gru 2013, 17:42
abstrakcyjna napisał(a):mark123, Ja lubię mieć porządek wokół siebie.

Ja lubiłem porządek wokół siebie, ale w przeszłości, teraz jakoś zobojętniałem na to, no chyba, że bałagan jest taki, że mi przeszkadza, to wtedy sprzątam, ale niechętnie.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 13 gru 2013, 17:50
mark123, Ja lubię, ale nie potrafię zbytnio utrzymać porządku wokół siebie.

Wkurza mnie:

przez Midori 13 gru 2013, 23:00
Cała moja rodzina. Wszyscy piją. Znowu.
I narobili mi dzisiaj wstydu.
Midori

Wkurza mnie:

przez Ziomal4321a 13 gru 2013, 23:56
mark123, Ja sprzątać nie lubię, ale jako informatyk muszę mieć zawsze czyste biurko, wyczyszczoną klawę/mysz, błyszczący ekran no i zawartość HDD - nie może być syfów. Dzięki temu łudzę się, że ten komputer skoro się błyszczy jest jeszcze trochę warty :D
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Wkurza mnie:

przez koszykova 14 gru 2013, 00:13
Ja tez nie lubie sprzątać. Jestem straszną bałaganiarą. Mam wszystko porozwalane po biurku, łóżku, szafie (notesy, ksiazki, torby, ubrania, wszystko...). Jeden warunek: nic nie może sie kleić ani leżeć na głównym przejściu przez pokój :D

wkurza mnie sąsiad, który drze się po nocach i chyba coś naprawia... jest 11 w nocy, ludzie...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Ziomal4321a 14 gru 2013, 01:02
Wkurza mnie, że ojciec jest agresywny po wypiciu alkoholu.
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Wkurza mnie:

przez Merridell 14 gru 2013, 01:08
To go klepnij aż zaśnie :P
Wszystko można zmienić.

Wkurza mnie:

przez PannaNatalia 14 gru 2013, 01:09
wkurza mnie,że nie spie już 2tydzien. wszystko mnie już boli. a najbardziej mnie wkoorwia,że chce isc do lekarza ale się boję sama wyjść gdzieś dalej z domu
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Wkurza mnie:

przez kolekcjoner snów 14 gru 2013, 01:41
zmeczona-mala-mi, a nikt nie pomoże?
kolekcjoner snów

Sortuj wg