Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez NieznanySprawca 05 gru 2013, 21:55
Ja nad ranem w apogeum wichury ( ma być 135 km/h nad morzem)idę 6 km przez las, ciekawe czy spadnie na mnie jakieś drzewo i czy wiatr pozwoli mi pokonywać dystans. Może to mój jeden z ostatnich wpisów. :mrgreen:

Zapewne w tym samym czasie, w promieniu paru kilometrów, jakiś zaradny, dzielny ojciec rodziny będzie rano ładować na pakę narzędzia budowlane, spadnie na niego jakaś burta, i się przekręci, tymczasem carlosbueno zniechęcony, i co gorsza żywy, przyjdzie do domu z koszykiem jakichś późnych grzybów (halucynki chyba jeszcze są), da je mamie, a ta ugotuje pyszny gulasz grzybowy. I ten gulasz zajadając biedny carlos będzie dalej kontemplować swoją beznadziejność na nerwica.com.
Tak sądzę, ale to moja prywatna opinia itp. :blabla:
NieznanySprawca

Wkurza mnie:

przez Midori 05 gru 2013, 21:58
Steviear napisał(a):Midori, Naprawdę tak powiedziala?:P
Pewnie chciala zażartować ;)
Moja też tak czasem ma xD

Nie żartowała. O niej to można by było książkę napisać...
Midori

Wkurza mnie:

przez TEUFEL 05 gru 2013, 21:59
NieznanySprawca, I w dodatku go przewieje i będzie leżał pod kołdrą z 40 stopniową gorączką ;)
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez NieznanySprawca 05 gru 2013, 22:00
light, coś Ty, ja obstawiam, że nawet na złość kataru nie dostanie. :pirate:
NieznanySprawca

Wkurza mnie:

przez brum 05 gru 2013, 22:04
carlosbueno, po jaki ch*j?

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 05 gru 2013, 22:10
NieznanySprawca napisał(a):light, coś Ty, ja obstawiam, że nawet na złość kataru nie dostanie. :pirate:

No niestety wypadki zwykle spotykają szczęśliwych ludzi, mających rodziny, takich samotnych nieszczęśników takie przygody zawsze omijają. Nie boję się nocą chodzić po niebezpiecznych miejscach, czy robić inne niebezpieczne rzeczy bo nie zależy mi na życiu, a takim się nigdy nic złego nie dzieje. Za to jak kiedyś pracowałem za stosunkowo niezłe pieniądze w przeliczeniu na polskie to ciągle mnie jakiś pech spotykał, kradzieże, zagubienia, choroby.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez NieznanySprawca 05 gru 2013, 22:11
Wkurza mnie ten śmieszny pseudo huragan, co to wiał mi po mordzie jak poszedłem przed chwilą po szlugi. Temperatura odczuwalna -15. A ja o 5.30 muszę wyjść z domu, i dostać się komunikacją publiczną w miejsce oddalone od mojego miasta o 50km. Będzie ostro. :lol:
NieznanySprawca

Wkurza mnie:

przez Steviear 05 gru 2013, 22:49
Midori, Serio jest tak źle?:P
Grunt to zachować spokój :D
NieznanySprawca, Ja już nie wychodzę dziś lepiej. Było fajnei jak padał śnieg lecz to co teraz się dzieje to ...
Rejon nadmorski?:P
Steviear

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 05 gru 2013, 22:51
Wkurza mnie, że krwawią mi ręce. Po ch... ja codziennie krem w nie wcieram, jak skóra nadal jest sucha, pęka, krwawi i piecze? :cry:
No i wkurza mnie, że mignęła mi lampka nad biurkiem, bo to oznacza możliwość wyłączenia prądu, a przecież wcale tak bardzo jeszcze nie wieje. :shock:

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 05 gru 2013, 23:00
Aurora92,
Po ch... ja codziennie krem w nie wcieram, jak skóra nadal jest sucha, pęka, krwawi i piecze? :cry:

Mnie pomaga krem Mediderm do skóry atopowej.
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez coma 05 gru 2013, 23:12
to, że ranię jedną z najważniejszych osób w moim życiu :-|
ranię wszystkich ludzi na których mi zależy :-|
coma

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 05 gru 2013, 23:13
coma, czym, dlaczego?
anna.anakaia

Wkurza mnie:

przez coma 05 gru 2013, 23:17
anna.anakaia, tym, że ich odpycham mimo tego, że mi zależy... znowu to robię, a nie chcę :-|
coma

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 05 gru 2013, 23:19
coma może przydałaby się rozmowa. Możesz wyjaśnić swoje zachowanie, jeśli im na Tobie zależy - zrozumieją.
anna.anakaia

Sortuj wg