Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez ladywind 18 lis 2013, 01:50
Tak , przesluchanie rozmów z konsultantem przez bok działa na nich jak płachta na byka . Tym sposobem uznano mi reklamacje tableta tym razem z orange , kiedy wcześniej straszyli mnie dwoma abonamentami , a ewidentnie konsultant przygral w kulki . I tak by wmowili dziecko w brzuch .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez Arhol 18 lis 2013, 01:51
Jako tako umowę wziąłem za pośrednictwem internetu (nie na miejscu),do samego Biura obsługi klienta nie dzwoniłem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 01:52
Kestrel nie wolno odpuszczać. Jakby mnie coś takiego spotkało to zrobiłabym kurde akcje jak anty nc+ :D
Pracowałam w "tym biznesie" parę lat i jak masowo zaczynają napływać reklamacje/rezygnacje to firma idzie na ugody. Tylko sporo ludzi woli zapłacić zamiast walczyć o swoje, jak to u nas z wszystkim bywa :?
anna.anakaia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Kokojoko 18 lis 2013, 01:54
Kastrel, sprobuj się jakoś odwołać. Mi dziecko przełączyło w telefonie wi fi na płatny internet i w jeden dzień poszło 600 zł (oglądałam filmy na youtube w telefonie jak nie mogłam zasnąć...). Napisaliśmy odwołanie i anulowali te 600 zł z rachunku. Spróbuj, może się uda...
Kokojoko

Wkurza mnie:

przez Arhol 18 lis 2013, 01:54
anna.anakaia, Gdyby to było powiedzmy 300-400 Plnów - pal licho,zapłaciłbym i tyle, w przypadku takiej kwoty jednak tak łatwo nie odpuszczę :pirate:

-- 18 lis 2013, 00:56 --

Kokojoko, Będę próbował,co pozostaje.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Wkurza mnie:

przez ladywind 18 lis 2013, 01:57
Poprostu ludzie odpuszczają kiedy mają inne problemy na głowie jak prowadzenie firmy k. Ale 5 kół to już nie ma co odpuszczac tylko trzeba zawalczyc .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez Variable 18 lis 2013, 01:58
Najlepszy to chyba jest Play ja jeszcze z nimi zadnych kłopotów nie mialam, a Orange to musi zawsze cos odjebac :P
Variable

Wkurza mnie:

przez Arhol 18 lis 2013, 02:06
ladywind, Zwykle tak,w tym przypadku zwyczajnie nie stać mnie na olanie problemu.
Nawet jeśli uda się to umorzyć,przede wszystkim muszę sobie załatwić to tak,by ostrzegało przed przekroczeniem limitu,po drugie to pierwsza i ostatnia umowa z tą firemką.
Moderator

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 18 lis 2013, 02:09
Kestrel mnie się kiedyś przypadkowo włączył net w telefonie (niezablokowana klawiatura i w ten sposób jakoś się połączyło, gdy był w torbie). Wysiadam godzinę później z pociągu, a tam net włączony. Nabiło mi potem na rachunku jakieś 50zł. :? Ale to w Plusie było. Kiedyś miałam umowę w Orange, ale odeszłam stamtąd ze względu na notoryczny brak zasięgu. :x

Ale Tobie to naprawdę współczuję. Oby dało się to jakoś wyjaśnić i obyś nie musiał tej kosmicznej sumy płacić za jakąś bzdurę. :?

Wkurza mnie:

przez Arhol 18 lis 2013, 02:16
Aurora92, Moja głupota niestety,sama korporacja też jedzie na takich przypadkach....liczę że uda się uniknąć tej opłaty,czas pokaże.
Moderator

Wkurza mnie:

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 03:12
Przegryzłem sobie język przez sen :(
kolekcjoner snów

Wkurza mnie:

przez NieznanySprawca 19 lis 2013, 08:25
Wkurwia mnie, że poszedłem na 6 do pracy, żeby zobaczyć zdziwione mordy współpracowników, bo przeciez nasz zespół miał nie przychodzić, bo jest przestój. Wkurwia mnie, że ten brudny menadzer z Koziej Wolki nie raczył do mnie zadzwonić, a do reszty tak. Wkurwia mnie, że wyszedłem na idiotę, bo kierownik uwierzył temu kretynowi, że mnie poinformował, a nie mnie. Wkurwia mnie, że teraz z bożej łaski raczył wysłać smsa, że jest przestój do końca tygodnia :hide: :evil: :evil: I ta zima będzie ponoć beznadziejna, bo nie ma zlecen. Skąd ja kurva wezmę pieniądze? Jak tu znalezc cos dorywczo, zeby pokrywalo sie z pourywanym grafikiem w pierwszej robocie? Nie ogarniam :evil:
NieznanySprawca

Wkurza mnie:

przez *Ai* 19 lis 2013, 13:24
kolekcjoner snów napisał(a):Przegryzłem sobie język przez sen :(
Co to było? :shock:
*Ai*

Wkurza mnie:

przez karoll007 19 lis 2013, 18:14
wkurzaja mnie ludzie wokol, ludzie ktorzy nie rozumieja i nie potrafia rozmawiac
wkurza mnie moja osoba bo uparcie wracam do starych bledow i nie umiem ich powstrzymac
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

Sortuj wg