Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez PoznacSiebie 11 lis 2013, 21:59
Aurora92, też nie miałem nigdy o sobie najlepszego zdania ale nie trąbie o tym w kółko bo uważam że jak o sobie mówimy takimi się stajemy toteż staram się widzieć swoje pozytywy.
Ostatnio edytowano 11 lis 2013, 22:06 przez PoznacSiebie, łącznie edytowano 1 raz
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 11 lis 2013, 22:01
PoznacSiebie napisał(a):Aurora92, też nie piałem nigdy o sobie najlepszego zdania ale nie trąbie o tym w kółko bo uważam że jak o sobie mówimy takimi się stajemy toteż staram się widzieć swoje pozytywy.

Ja potrąbię na forum to w realu nie potrzebuje. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez PoznacSiebie 11 lis 2013, 22:07
Ja potrąbię na forum to w realu nie potrzebuje.

myślę że dokładnie taki jest mechanizm tego działania i pewnie koleżanka Aurora92 też tak ma.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 11 lis 2013, 22:25
Cały czas mam taką potrzebę. I od zawsze mam o sobie takie złe zdanie.

Wkurza mnie:

przez Candy14 11 lis 2013, 22:26
Ja potrąbię na forum to w realu nie potrzebuje. :mrgreen:

Fakt :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez hanails 11 lis 2013, 22:41
Wkurza mnie bezsilność wobec siebie samej
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 12 lis 2013, 01:55
Znów jak co noc zawalają mi pocztę mail spamem
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez monk.2000 12 lis 2013, 02:17
Wkurza mnie, że jest tyle książek, filmów, stron, itd. A zapoznać się z tym nie sposób. Trzeba wybierać, a nie wiadomo jak podjąć decyzję.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez Asuu 12 lis 2013, 12:19
to, że sama siebie paraliżuję przed zrobieniem czegokolwiek -.-

Wkurza mnie:

przez Arhol 12 lis 2013, 12:30
Asuu, nie myśl, po prostu spontan i działaj : D (powiedział miszcz wahania)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 12 lis 2013, 12:31
AARRRRRRRRHHH jak niepomiernie mnie wkurrrrwia system obsługi zleceń w firmie!!! Dziadostwo od miesięcy jest "ulepszane", dodawane są coraz to nowe funkcje, szefu ściemnia że dzięki temu systemowi zaoszczędzimy czas a co za tym idzie pieniądze - tymczasem GÓWNO PRAWDA!!! wypełnienie karty zlecenia trwa 4x dłużej niż wcześniej, jest co najmniej 50x bardziej wkurwiające, a na dodatek działa różnie na różnych komputerach w zależności od "stopnia dostępu" danego zalogowanego użytkownika, co doprowadza do popierdolonych sytuacji, np. zahaczam zlecenie jako załączone, dzwoni do mnie księgowa mówiąc że jest źle wypełnione to i tamto, wkurwiony siadam do poprawiania pierdolonych cyferek w tabelkach (a kolejne zlecenia "na wczoraj" czekają - bo przecież od roboty jest ważniejsze wypisanie papierów...), po poprawieniu odsyłam, otrzymuję wiadomość zwrotną że zły VAT jest podany, odpowiadam że nie mam możliwości zmiany VATu - księgowa idzie do mnie do piwnicy, stwierdza że faktycznie nie mogę, a ona i jeszcze dwie osoby mogą... PIERDOLONY DOM WARIATÓW!!! A wszystko w imię postępu i oszczędności czasu! /cenzura/ taki postęp i takie oszczędzanie czasu, jedyny, powtarzam, JEDYNY plus tego systemu - nie ma dla mnie ani reszty załogi kompletnie znaczenia, za to ma gigantyczne dla tego naszego pojebanego szefuńcia - system tak wykurwiście śledzi wszystko co się dzieje w firmie, że niemożliwe staje się zrobienie żadnej "lewizny" a jak się jakąś pracę spierdoli to nie można po cichaczu jej dodrukować bo system zlicza ilość wydrukowanych kartek z maszyn, porównuje do stanu liczników pod koniec miesiąca, a wtedy robi zestawienie i jak wychodzi że po jednej stronie jest za dużo = to jest źle. I nie narzekam na to przez to że dotąd robiłem tony lewizny, nie robiłem. Po prostu tak niemożebnie wkurrrrwia mnie to że najprostsze czynności urastają do rangi dyscypliny olimpijskiej!!!!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Asuu 12 lis 2013, 12:38
deader, przypomniało mi się fragment z Asterixa i Obelixa jak biegali po urzędzie :?

Kestrel, właśnie sobie czytam, że najlepszym sposobem na uzależnienie od wycofywania się, jest zrobieniem z tego zalety O.o :shock: i nie rozumiem, bo zawsze myślałam odwrotnie -.-

Wkurza mnie:

przez deader 12 lis 2013, 12:42
Asuu napisał(a):deader, przypomniało mi się fragment z Asterixa i Obelixa jak biegali po urzędzie

TAKKK! Tylko żeby w pełni zwizualizować sobie ten horror - wyobraź sobie że podczas tego latania po okienkach musieli jednocześnie rozmawiać z klientami przez telefon, przygotowywać pliki do druku oraz, oh, drobnostka, zajmować się wydrukami oraz ich obróbką - wtedy dopiero będziesz mieć mniej-więcej pojęcie o tym jak wyglądają tutaj takie dni jak dzisiejszy... Nie ma południa jeszcze a ja już na prochach, *****!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Arhol 12 lis 2013, 12:46
Asuu, yyy czyli by się tego pozbyć trzeba to uważać za wadę?
deader, uroki jebniętego szefostwa.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg