Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez poem 07 lis 2013, 16:55
Aurora92 napisał(a):Dziś dostałam szału, bo w kurtce chyba znowu zepsuł się zamek. A przecież jest nowy, dopiero kilka tygodni temu wszyty przez krawcową, bo poprzedni rozjeżdżał się z dołu. :-| A teraz znowu. Niby wszystko dobrze, ale w ogóle nie chce się ruszyć! Dobrze, że kurtka ma dodatkowo napy, bo nie wiem, jak bym do domu wróciła. :x Tak się wkurzyłam, że po powrocie do domu miałam ochotę wrzucić ją prosto do pieca! :evil:

Ja kupiłam płaszcz na guziki, używany. Guziki mi z niego odpadały jeden za drugim. Ledwie zdążyłam przyszyć, a już się poobrywały. A naprawdę starałam się zrobić to solidnie. Chyba nieprędko będę miała ochotę znów je przyszywać.

Wkurza mnie:

przez Reiben 07 lis 2013, 16:57
Nie wkurza mnie... mnie poprostu /cenzura/ trafia, że w tym zjebanym kraju aby otrzymać receptę na lek muszę wypierdolić niemal 10 razy więcej od jego ceny na wizytę u lekarza (np. dla Bioxetinu), która sprowadzi się do samego wypisania tej recepty. Powiedzcie czy to jest /cenzura/ normalne żeby nie było psychatrów na nfz dla ludzi, dość już mam tego skurwysyńskiego kraju gdzie najchętniej zarabia się na ludzkich problemach. Jak kiedyś spotkam kogoś kto powie, że pomaga się tu ludziom z zaburzeniami pod czerepem to osoba ta już nigdy więcej nie powtórzy tych słów.

btw. jak komuś nie odpowiada mój wulgarny ton wypowiedzi to mam to w dupie, ost, ban itd., chciałbym urwać głowy i nasikać do środka ludziom, którzy byli w tym kraju odpowiedzialni za służbę zdrowia i pobierali za swoją pracę pieniądze, niemałe /cenzura/ pieniądze.
Reiben

Wkurza mnie:

przez Atalanta 07 lis 2013, 19:17
wkurza mnie komputer, który zaczyna się psuć, akurat teraz kiedy go najbardziej potrzebuję :twisted: najgorsze, że nie wiadomo co jest a jak widzę jak koło niego kręcą się te małe dzieciaki to mam ochotę im przy@#$%bać :evil:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 07 lis 2013, 19:45
mimo że do końca umowy mam jeszcze pół roku (znaczy się 6 doładowań), to sieć któryś tydzień mnie napastuje, że już teraz muszę do nich iść, nowe umowy podpisywać i inne pierdoły :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez deader 07 lis 2013, 20:17
Reiben napisał(a):aby otrzymać receptę na lek muszę wypierdolić niemal 10 razy więcej od jego ceny na wizytę u lekarza (np. dla Bioxetinu), która sprowadzi się do samego wypisania tej recepty

Ciesz się że chociaż leki masz refundowane, ja 3/4 swoich piguł muszę kupować za pełną kwotę :evil: Tyle dobrego że udaje się wymęczyć recepty na dwa-trzy miesiące wprzód porozdzielane tak że nie muszę wszystkiego w jednym rzucie kupować...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 07 lis 2013, 20:20
deader, pokarz to szefowi ;)
Obrazek
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez deader 07 lis 2013, 20:45
Śmiercionauta, LOL :D Niestety, nasz szef sobie bardziej ceni inną japońską tradycję: że żaden pracownik nie wychodzi wcześniej od szefa. Biorąc pod uwagę że to swego rodzaju nołlajf - nie pije, nie pali, nie ma znajomych, ucieka z domu do firmy i potrafi tam siedzieć od 7 rano do 21 wieczorem - wolę nie ryzykować :P Już prędzej to mu pokażę:

Obrazek

bo przydałoby się to na niektórych idiotów, oj, przydałoby się... :D

A w temacie - kurrrrrrrrrcze pióro, wkurza mnie że w okolicznych kioskach nie mają najzwyklejszych, przezroczystych zapalniczek. Tylko te z jakimiś obrazkami na owijce przez co nie widać ile mają gazu i zamiast na tydzień-dwa starczają mi na 3-4 dni bo chamy dobrze wiedzą które u nich leżą od tygodni i opychają je w pierwszej kolejności :evil: Chyba czas wrócić do Zippo...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Artemizja 07 lis 2013, 22:09
To, że w weekend znowu nie odpocznę :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez nerwosol-men 07 lis 2013, 22:14
Wkurza mnie, że ludzie którzy są zdrowi doradzają chorym prawią proste banały i nie rozumiejąc drugiego, trzeba wejść w czyjeś buty żeby go zrozumieć.
Nikt nie kuma człowiek chory trudniej sobie radzi z problem niż zdrowy , i przeżywa również problem silniej niż zdrowy, pozdro
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Wkurza mnie:

przez Synsa 07 lis 2013, 22:14
Cały dzisiejszy dzień.
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Wkurza mnie:

przez mark123 08 lis 2013, 10:21
Że ludziom w żadnym aspekcie nie można ufać; nawet tylko przechodząc koło nich nie można być pewien, czy nie skończy się to jakąś np. słowną przykrością i to nawet koło tych, którzy przez lata przykrości nie sprawiali.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 08 lis 2013, 17:09
W długi weekend nie będę mogła się wyspać przez malowanie no i będzie zamieszanie. :x

Wkurza mnie:

przez Auman 08 lis 2013, 17:11
Jutrzejszy zapierdziel.
Auman

Wkurza mnie:

przez mark123 08 lis 2013, 17:31
Że z powodu mojego gardła znowu muszę ograniczyć mocno colę, a ja pragnę coli.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg