Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 02 lis 2013, 23:40
Bardziej bym to u góry nazwała znieczulicą, aniżeli monotonią...
No ale polonistką nie jestem, może czegoś nie zrozumiałam...

wkurwia mnie, że w kółko mnie wykorzystują. Że jestem sama, z nikim nie rozmawiam. Że nie umiem pisać, nie mam siły, odebrało mi zdolności.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez rotten soul 02 lis 2013, 23:41
Steviear,
chciałabym zaznać uczucia monotonii , żeby wszystko było obojętne

Monotonia nie ma nic wspólnego z obojętnością. Ja przynajmniej nie widzę związku.

żeby wszystko było obojętne
patrzysz jak coś się komuś dzieje ale nie pomagasz mu bo masz własne życie i nie interesuje cię czyjeś

Dość nietypowe masz pragnienia. Myślałeś może o narkomanii, alkoholizmie? To są niezłe zobojętniacze.

Właśnie wkurza mnie to że ten stan jest nieosiągalny

U Ciebie, bo przecież są tacy ludzie na świecie.
rotten soul

Wkurza mnie:

przez Steviear 02 lis 2013, 23:59
Przepraszam za niezrozumiałość tego tekstu
monotonia mi się kojarzy z obojętnością. Ale to tylko wina skojarzeń pewnie
monotonny= nudny= niewarty uwagi= obojętny

rotten soul, Tak, u mnie. Zapomniałam pewnie zaznaczyć
Narkomania i alkoholizm? Tego by jeszcze brakowało.
Może zobojętniają .. Pewnie tak. Dobre rozwiązanie na chwilę ,ale nie na dłuższą metę
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez poem 03 lis 2013, 00:10
Wkurza mnie muzyka u sąsiadów zza ściany, ostatnio co weekend robią głośną imprezę.

Wkurza mnie:

przez milady 03 lis 2013, 12:01
Brat mówi, że mam iść do centrum handlowego z matką i coś sobie kupić. Nie chcę, bo brzuch mnie boli, bo matka, bo weekend; mówię mu że jutro po zajęciach sobie pójdę z koleżanką, a on: tylko i wyłącznie dzisiaj, jutro Ci nie dam na nic kasy. Boże :P .

Wkurza mnie:

przez Tyrr 03 lis 2013, 12:14
Zapomniałem! Wkurza (i to lekko powiedziane) mnie dźwięk "stukania obcasów" :roll: I nawet nie wiem dlaczego...

-- 03 lis 2013, 14:02 --

1. Mój współpracownik - z charakteru niby ok ALE coś co zajmuje komuś innemu max 30 minut mu to zajmuj 2h. Dodatkowo resztę czasu albo gdzieś się szwęda albo siedzi na fonie, efektem czego jestem praktycznie sam dzisiaj w robocie...
2. Ludzie co przyjeżdzają tankować za 10zł, płacą kartą (do której nie pamiętają pinu i blokują ruch..) i biorą fakturę na to :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: często NIPu też nie pamiętają i kolejne blokowanie ruchu.
3. Fakt, że nagle wszystkim gaz w butlach kończy się akurat w niedziele i/lub święta :twisted:

Jest tu gdzieś temat "czy coś Cię dzisiaj nie wkurza?" :roll: Chyba mam zły dzień,...
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Wkurza mnie:

przez SmutnaTęcza 04 lis 2013, 11:49
Wkurza mnie moja własna głupota oraz niespotykane nieudacznictwo i to, że nikt ze "znajomych" o mnie nie pamięta, nie zapyta, co u mnie i że w ogóle nie chcą mieć nic do czynienia z kimś tak beznadziejnym. :(

Wkurza mnie:

przez Tyrr 04 lis 2013, 13:19
Aurora92 napisał(a):nikt ze "znajomych" o mnie nie pamięta, nie zapyta, co u mnie i że w ogóle nie chcą mieć nic do czynienia z kimś tak beznadziejnym. :(

Widzę, że nie jestem sam 8)
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Wkurza mnie:

przez Asuu 04 lis 2013, 13:20
@up żeby wam smutno nie było, to się dopisuję do listy ^^

Wkurza mnie:

przez mark123 04 lis 2013, 21:05
Wkurza mnie, że każdy jest i zawsze był silniejszy psychicznie ode mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez milady 04 lis 2013, 21:20
To, że nie stać mnie było na świetną i sexy sukienkę, którą wyszperałam w lumpie. Ale wrócę po Ciebie, mała :twisted: .

+to że musiałam założyć fejsa. Dość miałam proszenie się wszystkich o info w smsach, a tam na face to wszystko wrzucają i masz wszystko. ale to tylko fikcyjne konto.
mark123 napisał(a):Wkurza mnie, że każdy jest i zawsze był silniejszy psychicznie ode mnie.

jaki każdy? Definitywnie sądzę, że jesteśmy w tym równi. Albo i ja jestem szczebelki niżej. Moją psychikę rozstraja byle co

Wkurza mnie:

przez mark123 04 lis 2013, 22:53
milady napisał(a):Moją psychikę rozstraja byle co

Moją też. Ale z tego, co czytam w internecie to ogromna ilość ludzi jest silniejsza ode mnie i mnie to wkurza. Zazdroszczę no może nie każdemu, ale prawie każdemu poziomu siły psychiki.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez milady 04 lis 2013, 23:11
mark123 napisał(a):
milady napisał(a):Moją psychikę rozstraja byle co

Moją też. Ale z tego, co czytam w internecie to ogromna ilość ludzi jest silniejsza ode mnie i mnie to wkurza. Zazdroszczę no może nie każdemu, ale prawie każdemu poziomu siły psychiki.

No ja też mam takie wrażenie. Ludzie są tacy opanowani, nikt nie ma strachu w oczach, nie mówi dziwnym tonem. Mi wystarczy że mam gorszy dzień bądź coś mnie nawet trochę boli, to od razu cała się zmieniam. Albo coś mnie trochę zdenerwuje. Generalnie czuję się jak taki dzieciak którego każdy musi prowadzić za rączkę i się nim opiekować, bo inaczej zginie w życiu. Jakby ktoś mnie wrzucił w obce ciało i kazał sobie w życiu radzić, a ja nie mam pojęcia o co chodzi. Dobija mnie to.

Wkurza mnie:

przez Reiben 04 lis 2013, 23:59
Że nie mam czasu ani siła na Rebellion Tour vol.III we Wrocławiu 6-tego, wszyscy sataniści będą a ja nie :-|
Reiben

Sortuj wg