Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez alicja_31 31 paź 2013, 20:41
NieznanySprawca napisał(a):alicja_31, nie no, to tylko semantyka, nie ma zdrowych, sa tylko niezdiagnozowani. :mrgreen:

taaa :twisted:
ale co to ma być: mieszane zaburzenia ... noż kurde, ja zawsze jakaś nieokreślona jestem, ni przypiął ni wypiął, czyli nic już nikogo u mnie nie zdziwi? najfajniejsze, że ja ostatnio nawet siebie lubię...tylko inni mają problem i tak sobie kombinuję, że jak oni mają problem to niech sami się leczą :twisted: :twisted:

Wkurza mnie:

przez Śmiercionauta 31 paź 2013, 20:42
alicja_31, i to się nazywa zdrowe podejście. :mrgreen:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Wkurza mnie:

przez alicja_31 31 paź 2013, 20:44
Śmiercionauta napisał(a):alicja_31, i to się nazywa zdrowe podejście. :mrgreen:

:mrgreen: dzisiaj to poszłam po recepty na dopalacze tak naprawdę, wiecie, mam ostatnio niezłą korbę, robię 1000 rzeczy na raz, wieczorem uspakaja mnie butla wina, rano od nowa... i ta korba mnie zachwyca, mogłabym ją jeszcze trochę podkręcić, tym bardziej, że od wtorku do nowej pracy idę, ehhh

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez milady 31 paź 2013, 21:12
Jestem dalej taka naiwna. Moja matka znów nie dopilnowała terminu.. A w aktualnej sytuacji to naprawdę nie jest dobre. Wykorzystując jej dobry humor, powiedziałam jej trochę prawdy (w delikatny sposób). Oczywiście odebrała to jako zniewagę na swoją osobę, jako to, że się wywyższam, wygarnęła mi wiązankę i na koniec stwierdziła że z przegranymi ludźmi rozmawiać nie będzie. No jasne. Ona jest najważniejsza, wszystko to personalne ataki na nią i musi się bronić jakby miała przed czym. Nikt się nie troszczy o różne sprawy, tylko każdy chce ją zjechać i upokorzyć. Teraz pobiegła do braci, by poskarżyć się na czarną owcę.
To jest takie wkurzające, że masz dobre intencje, a ktoś próbuje Ci wmówić, że jesteś jego wrogiem numer jeden O_o.
Stwierdzam, że nie da się przekonać kogoś do zmiany, nawet jeśli znajduje się on w dosyć ciężkiej sytuacji <źle to wróży i dla mnie. jestem do niej zbyt podobna>.

Wkurza mnie:

przez Candy14 31 paź 2013, 21:20
wygarnęła mi wiązankę i na koniec stwierdziła że z przegranymi ludźmi rozmawiać nie będzie.

tak matka nie powinna sie zachowywac... ale kobiety robia dzieci nie zastanawiajac sie czy dojrzaly do rodzicielstwa
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez ala1983 31 paź 2013, 21:24
kobiety robia dzieci nie zastanawiajac sie czy dojrzaly do rodzicielstwa

zawsze się nadziwić tej głupocie nie mogłam.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Wkurza mnie:

przez Auman 31 paź 2013, 21:27
Że muszę czekać do poniedziałku na kuriera.
Auman

Wkurza mnie:

przez milady 31 paź 2013, 21:32
Candy14 napisał(a):
wygarnęła mi wiązankę i na koniec stwierdziła że z przegranymi ludźmi rozmawiać nie będzie.

tak matka nie powinna sie zachowywac... ale kobiety robia dzieci nie zastanawiajac sie czy dojrzaly do rodzicielstwa

kochana, ona mi od dawien dawna mówi takie rzeczy że wolałabym ich tutaj nie cytować. Co najśmieszniejsze, z drugiej strony bardzo o mnie dba (choć fizycznie głównie) i jest nadopiekuńcza, ktos z zewnątrz stwierdziłby że czuła matka..
Ja sobie nie wyobrażam zostać matką przed czasem kiedy poukładałabym sobie pewne rzeczy w głowie i w życiu.. (pomijając fakt że w ogóle dzieci nie chcę mieć). Dziecko to człowiek, a motywy robienia dzieci chyba większości ludzi są dla mnie nie do zrozumienia.

Wkurza mnie:

przez Kalebx3 31 paź 2013, 22:04
Dziś niewiele mnie denerwuje .Czuję się wypompowany psychicznie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Wkurza mnie:

przez poem 31 paź 2013, 23:12
Zepsute kółeczko do przewijania w prawie nowej myszce :?

milady napisał(a):
Candy14 napisał(a):

kochana, ona mi od dawien dawna mówi takie rzeczy że wolałabym ich tutaj nie cytować. Co najśmieszniejsze, z drugiej strony bardzo o mnie dba (choć fizycznie głównie) i jest nadopiekuńcza, ktos z zewnątrz stwierdziłby że czuła matka..
Ja sobie nie wyobrażam zostać matką przed czasem kiedy poukładałabym sobie pewne rzeczy w głowie i w życiu.. (pomijając fakt że w ogóle dzieci nie chcę mieć). Dziecko to człowiek, a motywy robienia dzieci chyba większości ludzi są dla mnie nie do zrozumienia.

Moja mamusia jest przy obcych ludziach zupełnie inna niż przy nas, w domu ;] słowem, prezentuje się dobrze.
Też nie chcę dzieci.

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 01 lis 2013, 12:27
Trzęsie mnie na myśl o gościach którzy przyjadą do mojej babci. Pierwszy z nich, mój ,,ukochany'' wujek już jest i sądząc po toku rozmowy jaką prowadzi z babcią zaraz zaczną się na siebie wydzierać. Za niedługo pewnie przyjedzie też ciotka ze swoim mężem, córkami, mężami tych córek i Bóg wie kim jeszcze. Jak ja nie znoszę tych ludzi! :evil:
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez brum 01 lis 2013, 13:41
Naprawdę wkurza mnie to, że niesprawiedliwie zostałam wybrana jako osoba, której można zmieniać wszystko, bo nie ma takiego życia, jak inni. Wkurza mnie to, że osoba za to odpowiedzialna nie zrobi tego, co mi swojej przyjaciółeczce, która bez niej by zginęła. Wkurza mnie, że wszystko, co najgorsze, zawsze spada na mnie, bo jestem technicznie rzecz biorąc SAMA. Wkurza mnie zachowanie mojego ukochanego, bo jak on ma stresujący okres, to staram się jak najmniej go denerwować, natomiast on, gdy ja mam takie sytuacje, w NAJLEPSZYM wypadku jest po prostu nieczuły, a ja muszę żebrać o jedno /cenzura/ miłe słowo.

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 01 lis 2013, 14:47
alicja_31, Też miałam podejrzenie zaburzeń mieszanych. I nic przez to nie rozumiem. ;)
Ostatnio edytowano 01 lis 2013, 14:53 przez abstrakcyjna, łącznie edytowano 1 raz
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez Candy14 01 lis 2013, 14:51
Co najśmieszniejsze, z drugiej strony bardzo o mnie dba (choć fizycznie głównie) i jest nadopiekuńcza, ktos z zewnątrz stwierdziłby że czuła matka..

Mysle ze nie tyle dba ile chce miec kontrole
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg