Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 17 wrz 2013, 19:37
Forum, nie wiem w jakim celu tutaj wchodzę. :?: Chyba żeby siebie bardziej pogrążyć i nastrój pogorszyć. :uklon:
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez Tyrr 18 wrz 2013, 16:09
Wszystkie ustawiane programy telewizyjne, które rzekomo są "realne" i nagrywane nie przez aktorów tylko zwykłych ludzi. Np: Dlaczego Ja, Trudne Sprawy itd
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Wkurza mnie:

przez Rebelia 18 wrz 2013, 16:11
Tyrr napisał(a):Wszystkie ustawiane programy telewizyjne, które rzekomo są "realne" i nagrywane nie przez aktorów tylko zwykłych ludzi. Np: Dlaczego Ja, Trudne Sprawy itd

A widzisz, mnie z kolei zaczyna wkurzać, że nie mam telewizora :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 18 wrz 2013, 16:19
Głupota moich koleżanek z klasy. Przeszły same siebie.
Poza tym, że mam zrobić notatkę z religii o Stanisławie Kostce i na jednej stronie piszą, że miał troje a na drugiej czworo a jeszcze gdzieś pięcioro rodzeństwa.
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez Abbey 18 wrz 2013, 18:08
Potrzebnych jest przynajmniej 33 os. na wycieczkę, zapisane są 32.
Tak, brakuje mojego zgłoszenia. Znów będę wrogiem publicznym nr 1 :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez deader 18 wrz 2013, 18:17
Wkurza, a wręcz wkurrwia mnie sąsiadka z dołu której przeszkadza jak sobie raz na jakiś czas głośniej puszczę trochę muzykę. Dla mnie to ma terapeutyczne wręcz działanie - puszczam sobie na pełen regulator ulubiony zespół, na pół godziny/godzinę, w porach zdecydowanie przed ciszą nocną, a ta mi przyłazi wyrzuty robić. Właśnie stoi pipa pod drzwiami i napierdziela w dzwonek jak wariatka. Nawet nie chce mi się z nią gadać tym razem, po prostu wyłączyłem muzę i czekam aż jej się znudzi. Jajebię, no, we własnym domu nie można się swobodnie wyżyć bo przewrażliwionej idiotce to przeszkadza. Dziwnym trafem zawsze jej się przytrafia "zły dzień" albo "ból głowy" ZAWSZE jak potrzebuję ciut pohałasować. No, jak naukę kocham, kiedyś nie wytrzymam i jej otworzę drzwi, wcisnę torbę prochów w łapę zanim zdąży cokolwiek powiedzieć i sam ją opierdzielę że mi zawsze truje dupę - w dodatku z genialnym wyczuciem, bo przychodzi w 90% przypadków w momencie kiedy brakuje ledwo kilka minut do końca płyty i wyłączając muzę czuję że "wyżyw" pozostał "niedokończony" :evil: :evil: :evil: Ależ mnie babsko wkurza, ARRRRRARARARRRRRRRRRFF!!!!!!! GIŃ POCZWARO!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Auman 18 wrz 2013, 21:23
Że znowu nie mogę dodać zdjęcia w załączniku. Za każdym razem to samo. Zwracam się z prośbą do administracji: zróbcie coś z tym. To wkurzające że nigdy nie mogę dodać zdjęcia.
Auman

Wkurza mnie:

przez Rebelia 18 wrz 2013, 23:12
MUCHA, nosz ja pierd.. Skąd się to wzięło. Żeby jeszcze se fruwała jakoś swobodnie, to nie. Chyba jej się gps rozklepał, coż za głośno naciera na meble.

Wkurza mnie:

przez monk.2000 19 wrz 2013, 01:02
Rebelia, ja mam kota łownego. Ostatnio zlikwidował taką dużą brzęczącą, która doprowadzała mnie do niezłego wnerwienia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez Artemizja 19 wrz 2013, 07:42
Brak czasu na cokolwiek i przeraźliwe zmęczenie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez beedee 19 wrz 2013, 12:52
Rebelia napisał(a):MUCHA, nosz ja pierd.. Skąd się to wzięło. Żeby jeszcze se fruwała jakoś swobodnie, to nie. Chyba jej się gps rozklepał, coż za głośno naciera na meble.

U mnie też wczoraj była mucha :shock: wkurzała mnie niemożliwie i zamiast latać pod lampą uparcie łaziła mi po poduszce..
wenlafaksyna 112.5 mg

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 19 wrz 2013, 12:59
że ta waga tak wolno spada :( dopiero 1 kg zrzuciłam
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez Rebelia 19 wrz 2013, 12:59
beedee, spoko, wczoraj chyba poszła spać. Dzisiaj od bladego świtu sygnalizowała swoją obecność, coś jej cyknęło i latała już prawidłowo bez pijackiego obijania. Chyba chciała się zaprzyjaźnić, ale odrzuciłam zaloty i gdzieś się skitrała.

Wkurza mnie:

przez deader 19 wrz 2013, 13:07
Właśnie mi przypomniałyście, dziewczyny, że pora chyba "opróżnić" moją elektro-pułapkę na owady po "letnich zbiorach". Wiem że kilka niezłych "okazów" tam siedzi. Teraz tylko wykminić jak zrobić sztuczny bursztyn i mogę produkować ekskluzywną biżuterię 8)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg