Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez deader 13 wrz 2013, 13:34
K = kilient
J = ja

Dzwoni telefon. Odbieram.

K = Dzień dobry, chciałbym zamówić [wieloetapowa praca zajmujaca zazwyczaj ze wzlędów technologicznych kilka godzin], na za godzinę
J = Poproszę o nazwę firmy
K = Urząd Miasta w...
(zaprzyjaźnieni z szefem)
J (zaciskając zęby) Ok. Uda się. Mają państwo gotowy projekt?
K = Tak...
J = Ok, proszę przesłać na adres...
K (wchodząc mi w pół zdania) = ...więc chciałbym żeby pan zrobił taki tekst, i do tego dołożył taki obrazek....

Ręce opadają.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Abbey 13 wrz 2013, 14:07
Przecież mieli gotowy projekt, właśnie opowiadał :lol: A że w niematerialnej postaci - kogo by to obchodziło :pirate:

Wkurza mnie, że pada. nie widzi mi się jutro siedzieć cały dzień w błocie :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez deader 13 wrz 2013, 14:34
Reiben napisał(a):Tak, tylko, że ja wolę jeansy bo trochę za stary cię czuję na bojówki oraz średnio mi się uśmiecha chodzenie w bojówkach po uczelni czy w pracy bo ludzie to jednak pojebani są ze swoimi poglądami ;)

Hmm jak jesteś na uczelni to nie jesteś taki stary ;) Praca, jeśli nie jest to praca w banku, też dziwnym argumentem dla mnie... Ja tam za rok łamię trzydziestkę i zasuwam w bojkach cały czas, najlepsiejsze spodnie ever!

Vett napisał(a):Przecież mieli gotowy projekt, właśnie opowiadał :lol: A że w niematerialnej postaci - kogo by to obchodziło :pirate:

MNIE! :twisted: Rozbrajają mnie takie akcje, bo to tak jakby pójść do pizzerii i znaleźć się w takiej sytuacji:

- Dzień dobry, macie państwo w ofercie pizzę mexicana?
- Tak, mamy...
- To ja poproszę jed...
- ...tu ma pan ciasto, tu ser, tu fasolkę, piec jest tam...

:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 13 wrz 2013, 15:05
MNIE! :twisted:

Ciebie? Toż Ty powinieneś wedle zasady "nasz klient nasz pan" stać na straży 24h dziennie, byle żeby jego potrzeby zostały spełnione! :P :lol:
Obrazek

Wkurza mnie:

przez deader 13 wrz 2013, 15:09
Vett napisał(a):Ciebie? Toż Ty powinieneś wedle zasady "nasz klient nasz pan" stać na straży 24h dziennie, byle żeby jego potrzeby zostały spełnione! :P :lol:

Najgorsze że niektórzy nie myślą tak w kategorii żartu... :roll:

Wkurza mnie:

przez Abbey 13 wrz 2013, 15:17
niestety mam tego świadomość, że istnieją i tacy, którzy myślą kategorią "skoro mu płacę, powinien być niewolnikiem i najlepiej to całować po stopach, że łożę mu na przeżycie". :?
Obrazek

Wkurza mnie:

przez deader 13 wrz 2013, 15:30
To nawet nie tylko takie podejście ;) Ot, przed chwilą miałem właśnie kolejną "geniuszkę" - przychodzi baba z pendrajwem, z plakatami do druku formatu 80x100 cm, i mówi że chce tego zrobić 4 sztuki. Na dzisiaj. Zaznaczę wyraźnie że przyszła do nas o godzinie 15:18 a na firmie jest wyjebiście wielka tablica PRACUJEMY OD 7 DO 16. Jakim trzeba być "geniuszem" żeby przyjść z taką robotą myśląc że zdołamy ją wykonać w 42 minuty? I jakim arogantem, żeby zakładać że jest jedynym klientem na świecie i moja maszyna tylko czeka aż raczy się zjawić, na pewno nic innego nikomu nie drukuję akurat pod koniec piątkowego dnia, przecież któżby był takim idiotą żeby drukować coś w piątek pod koniec dnia? ;)

Wkurza mnie:

przez Abbey 13 wrz 2013, 15:42
deader, no patrz, a ja właśnie słyszę wciąż jęki na właśnie taką postawę. I teksty typu "nie dam ci podwyżki, ale nie odchodź, bo kto inny przyjdzie na to stanowisko z taką pensją, ciesz się, że w ogóle coś masz" :lol:

przecież co to jest 4 plakaty, w każdej chwili można to zrobić :P
Obrazek

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 13 wrz 2013, 17:17
deader napisał(a):
Reiben napisał(a):Tak, tylko, że ja wolę jeansy bo trochę za stary cię czuję na bojówki oraz średnio mi się uśmiecha chodzenie w bojówkach po uczelni czy w pracy bo ludzie to jednak pojebani są ze swoimi poglądami ;)

Hmm jak jesteś na uczelni to nie jesteś taki stary ;) Praca, jeśli nie jest to praca w banku, też dziwnym argumentem dla mnie... Ja tam za rok łamię trzydziestkę i zasuwam w bojkach cały czas, najlepsiejsze spodnie ever!

Vett napisał(a):Przecież mieli gotowy projekt, właśnie opowiadał :lol: A że w niematerialnej postaci - kogo by to obchodziło :pirate:

MNIE! :twisted: Rozbrajają mnie takie akcje, bo to tak jakby pójść do pizzerii i znaleźć się w takiej sytuacji:

- Dzień dobry, macie państwo w ofercie pizzę mexicana?
- Tak, mamy...
- To ja poproszę jed...
- ...tu ma pan ciasto, tu ser, tu fasolkę, piec jest tam...

:D

no skandal nie powiedział smacznego :twisted: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez deader 13 wrz 2013, 18:49
Vett napisał(a):deader, no patrz, a ja właśnie słyszę wciąż jęki na właśnie taką postawę. I teksty typu "nie dam ci podwyżki, ale nie odchodź, bo kto inny przyjdzie na to stanowisko z taką pensją, ciesz się, że w ogóle coś masz" :lol:

przecież co to jest 4 plakaty, w każdej chwili można to zrobić :P

Haha ten tekst o tym że "na twoje stanowisko jest sto chętnych" to tak standardowy tekst szefa przy sprzeczkach że przestałem na to zwracać uwagę, usłyszałem to dziesiątki razy a jakoś mnie nie zwolnił dotąd. Wie że gość z branży na moje stanowisko za taką kasę to by go wyśmiał, a robotę swoją robię dobrze. No, ale ten tekst to można powiedzieć manifest XXI-wiecznego kapitalizmu :/

Wkurza mnie:

przez mark123 14 wrz 2013, 00:32
Przymus studiowania.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez Monar 14 wrz 2013, 00:34
że nie dostałam wypłaty w ten cholerny piątek 13-tego, wgl była masakra... same problemy w pracy.

-- 14 wrz 2013, 00:37 --

Co do dyskusji wyżej - moi "klienci" myślą, że ja żebrzę, więc już tak nie marudźcie, bo nie ma to jak mieć pracę, w której ludzie na Ciebie patrzą i od razu uciekają byle nic nie wrzucić do puszki na biedne dzieci, bo myślą, że zbieram dla siebie na samochód czy cokolwiek innego.

Wkurza mnie:

przez Pieprz 14 wrz 2013, 07:15
mark123 napisał(a):Przymus studiowania.

na białorusi mieszkasz czy co?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 14 wrz 2013, 07:41
Długotrwałe intensywne opady deszczu
Ramanujan

Sortuj wg