Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 23 sie 2013, 13:51
Bajzel w piwnicy, który pomimo 2 godzin sprzątania nadal jest spory :bezradny:
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez koszykova 23 sie 2013, 14:10
Moja matka!! Nie mam sił już do niej. Nie dość, że sama denerwuje się na siebie to jeszcze ona musi mi psuć dzień. :(
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Wkurza mnie:

przez Dżejmson 23 sie 2013, 15:26
Wkurwia mnie: moja terapeutka, zarzucając mi że nie próbuję wrócić do podróżowania. A jak ja mam do ch*ja podróżować, skoro każda próba kończy się atakiem lęku. Ktoś kto najlepiej powinien zrozumieć chorego, to się do niego przypier*ala i nie potrafi zrozumie co to jest lęk. Od początku leczenie wierzyłem tylko w medycynę i tak chyba zostanie.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 23 sie 2013, 18:26
Moja osoba.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez inbvo 23 sie 2013, 18:32
abstrakcyjna, a dlaczego? :(
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Wkurza mnie:

przez Auman 23 sie 2013, 18:33
Bagatelizowanie problemu społecznego. Jak Wy wszyscy możecie tego nie zauważać?
Auman

Wkurza mnie:

przez abstrakcyjna 23 sie 2013, 18:43
inbvo, Bo wszystko jest we mnie skrajne. Nie mogę zaakceptować swojej samotności, a z drugiej strony odsuwam się od ludzi. Dla jednych jestem naiwnie dobra, a dla innych okropna. Za dużo myślę, analizuję, wspominam.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Wkurza mnie:

przez wiejskifilozof 23 sie 2013, 18:45
Dziwne myję zęby, parę razy dziennie.A mam uczucie,że mi mięso siedzi za zębami.

Wkurza mnie:

przez deader 23 sie 2013, 19:26
Marcin20.04 napisał(a):Bagatelizowanie problemu społecznego. Jak Wy wszyscy możecie tego nie zauważać?

Którego? Bo ja widzę od groma i ciut...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Auman 23 sie 2013, 19:28
deader napisał(a):
Marcin20.04 napisał(a):Bagatelizowanie problemu społecznego. Jak Wy wszyscy możecie tego nie zauważać?

Którego? Bo ja widzę od groma i ciut...

Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.
Auman

Wkurza mnie:

przez deader 23 sie 2013, 19:36
Marcin20.04 napisał(a):Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

Może trochę przesadziłeś z tak wysokim procentażem, ale fakt, owszem, też myślę że przydała by się jakaś "czystka", posłanie do pieca tych wszystkich drecholi i innej patologii... Pozbycie sie ludzi którzy nic pozytywnego do społeczeństwa nie wnosili, nie wnoszą i nigdy nie wniosą, jedynie sieją zamęt, niszczą życie innym ludziom itd...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Auman 23 sie 2013, 19:45
deader napisał(a):
Marcin20.04 napisał(a):Chodzi o to jak wygląda dzisiejsze społeczeństwo. Co najmniej 95% nie ma prawa bytu.

Może trochę przesadziłeś z tak wysokim procentażem, ale fakt, owszem, też myślę że przydała by się jakaś "czystka", posłanie do pieca tych wszystkich drecholi i innej patologii... Pozbycie sie ludzi którzy nic pozytywnego do społeczeństwa nie wnosili, nie wnoszą i nigdy nie wniosą, jedynie sieją zamęt, niszczą życie innym ludziom itd...

Pięknie powiedziane.
Auman

Wkurza mnie:

przez wiewiorka1983 23 sie 2013, 19:49
gdy ktoś marudzi, napierdala i użala się nad sobą i światem zamiast wziąć się za naprawianie i tworzenie własnego świata, namiastki azylu

Wkurza mnie:

przez hania33 23 sie 2013, 19:52
wkurzają mnie ludzie , którzy nie potrafią zrozumieć innych.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Sortuj wg